آرشیو تصاویر و نوشته های بسیار زیبای بازیگران و چهره های مشهور در کنار مادرانشان به مناسبت روز مادر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
12,639
امتیاز واکنش
28,246
[h=1](1)
[/h]* مریم سلطانی

yere6026t9c5c0560xsi.jpg

*مونا برزویی : تقديم به مادرم . شايد از دلسوزيات جا خورده باشم . شايد برات صدامو بالا بـرده باشم ! ببخش هميشه واسه تو باعث دردم . من آرزوهاتو برآورده نكردم ! نپرس چرا چشماي من از اشك تاره . من انتخابام با بقيه فرق داره ! نگرد پي چيزاي عادي تو وجودم . من دختر ياغي و مغرور تو بودم ! گوشه ي پيرهن تو قايم ميشدم زود دامن تو پاك ترين بالش من بود ! هنوز پا به پام مياي با بي قراري به روت نمياري كه زانو درد داري ! زندگيتو دادي نداري ادعاشم . هيچ وقت نتونستم مث تو خوب باشم مثل تو حرف سرنوشت و بپذيرم . بدي ديگران و ناديده بگيرم ! شايد از دلسوزيات جا خورده باشم . شايد برات صدامو بالا بـرده باشم . ببخش هميشه واسه تو باعث دردم . من آرزرهاتو برآورده نكردم

edx5c2b8tsnqnrvt89bo.jpg

*نفیسه روشن : من یک زنم...خالقم سوره ای به نامم نازل کرد.من یک زنم...خالقم طواف نساء را واجب کرده ک بدون آن حتی حج ات قبول نیست. خالقم ب تو دستور داده ک حجر اسماعیل را نیز طواف کنی و خالقم گفته باید هفت بار پا در جای پای یک زن ، هاجر ، بگذاری و آنقدر سعی کنی تا خدایت تو را بپذیرد. بهشت زیر پای مادر است عفت من سرمایه الهی من است.من چرک نویس هیچ احساسی نمیشوم.من همان زنم ک نجابتم قیمتم را از یک دنیا بالاتر می برد. من عاشق سوره کوثرم...سوره ای ک گواهی میدهد نسل پیامبر نسلی است ک از سلاله یک زن بانو فاطمه زهرا (س)است. مادران و زنان بي همتاي سرزمينم روزتون مبارك

rdo3lffnzkbja7y08kb.jpg

*علیرضا نیکبخت واحدی : قلمم راست بایست!!! واژه ها وكلمات... گوش به فرمان قلم! همگی نظم بگیرید! صاحب شعر عزیزی است به نام «مادر» امشب از شعر پرم! پرم ازواژه مادر! کو قلم ، دفتر من؟! آنقَدَر وسوسه دارم بنویسم که نگو... آنقَدَر حسرت دیدار تو دارم که نگو؛ بسکه دلتنگ تو ام... آنقَدَر بـ..وسـ..ـه به تصویر تو دادم که نگو... جانِ من حرف بزن! امر بفرما مادر...... آنقَدَر گوش به فرمان تو هستم که نگو... کوچه پس کوچه ی این شهر پر از تنهاییست؛ مادر ای یاد تو آرامش من...! امشب از کوچه ی دلتنگیِ من میگُذری؟! آنقَدَر حسرت آغـ*ـوش تو دارم که نگو... گفته بودی: فرزند! عاشق روى توام! مادرم ؛مادر خوبم؛ منم عاشق ودلتنگ توام! رو به رویم بِنِشینی کافیست! همه دنیا به کنار؛ تو که باشی مادر؛ آنقَدَر واژه به پای تو بریزم که نگو... گرچه از دور ولی؛ دست تو را میبوسم... همه روز روز توهست وامروزت مبارك

2p1b4cy6xtbfvjthht32.jpg

*مهناز افشار : سلام و روزتون بخير در بهشت هم خشكساليست ..... اين را از تَرَك هاي كف پاي مادرم فهميدم نميدانم دقيق اين متن زيبا از كدام عزيز است ، براي من فرستاده شد ، برايتان گذاشتم . بسيار زيباست بسيار پيشاپيش روز زن و روز مادر بر همه بانوان و آقايان مبارك و همه مناسبتها و بهانه هايي كه عشق به مادر و پدر است هميشه مبارك

umayoagp39op16p0jeqd.jpg

*عباس غزالی : گفتن با مادر جمله بساز، بعد از كمي سكوت گفتم: من با مادر دنيامو ميسازم... روز مادر مبارك

zqx64vxchkmiwb1ohnn5.jpg

*نسرین مقانلو : سلام روزتان پر از برکت.سایه ات بر سرم پایدارمادرم. هیچ بـ..وسـ..ـه ای زیباتر از بـ..وسـ..ـه بر صورت مادر نیست رفیقی بی کلک،بی ریا،همراه، وصادق وعاشق مادرم. روز زن ومادر بر همه زنان ومادران با اقتدار ایران زمین آریایی مبارک

07q2lzdi5736ao8c1vaa.jpg

* فقیهه سلطانی : خوشبختى يعنى ديدن لبخند زيباى تو .. ميپرستمت مادر

q7apqz8v9j58rzja37np.jpg

*علی انصاریان : سلام خدمت همه. روز مادر و روز زن بر تمام بانوان عزيز ايرانى مبارك.

ozbwg7h15kde6m5nrnuu.jpg

*لیلا بلوکات : زن یعنی ناز هستی در وجود زن یعنی یک فرشته در سجود زن یعنی یک بغـ*ـل آسودگی زن یعنی پاکی از آلودگی زن یعنی هدیه ی مرد از خدا زن یعنی همدم و یک هم صدا زن یعنی عشق و هستی، زندگی زن یعنی یک جهان پایندگی زن یعنی اردیبهشت، فصل بهار زن یعنی زندگی در لاله زار زن یعنی عاشقی، دلدادگی زن یعنی راستی و سادگی زن یعنی عاطفه، مهر و وفا زن یعنی معدن نور و صفا زن یعنی راز، محرم، یک رفیق زن یعنی یار یکدل، یک شفیق زن یعنی مادر مردان مرد زن یعنی همدم دوران درد زن یعنی حس خوش، حس عجیب زن یعنی بوستانی پر نصیب زن یعنی باغهای آرزو زن یعنی نعمتی در پیش رو تبریک به تمام مادران و زنان سرزمینم ....مادرم دوستت دارم روزت مبارک

35pspox4y3h3n1x5o576.jpg

*پرند زاهدی : فقط مادرا ميتونن به درستى دريا رو معنا كنن...مباركتون باشه، دريادلشدگان....

v5zqsqd49am46zbtc58x.jpg

*مهراب قاسم خانی : من و مامانم. بيشتر از ربع قرن پيش. انزلى... روزت مبارك

r6j8z1x7g4rkroismock.jpg

* رضا صادقی : هـميشه براى از تو گفتن ، واژه هاى خوب و كلمات خوب كم مياد .. مادرم تمام جهانم از دعاى توست كه هميشه كلامت به گوش خدا نزديك و نگاهت به راه من غرق دعا .. روزت مبارك فرشته گيسو سفيد اسمانى ... تبريك به همه زنان ومادران با شكوه سرزمينم ... و هـمچنين همسر صبورم كه تازه مادر جهان من است .... خدا همه مادرهارو حفظ و تمام مادرهاى سفر كرده رو قرين لبخندش قرار بده .. مادرم قربون موهاى سفيدت ..مادرم فداى اسم نازنينت

gf48zcjnnq14y6kngx3d.jpg

* فرشید نوابی : کلمات تکراریند در وصف مقام مادر..امروز روز مادره..البته مادرهایی که با شیره جونشون پای فرزنداشون ایستادند و گذشتند از منیتها و خودخواهی و دنیا پرستی..همه بچه ها از رحم یک زن بدنیا اومدند..همه بچه ها مادر دارن؟؟پس هر زنی مادر نیست...روز مادر به همه مادرای از خود گذشته و واقعی سرزمینم مبارک

bzjqld7pvwq6jznk9lm.jpg

* زهرا عاملی : من زشت ترين دختر روي زمينم هيچكس عاشقم نمي شود ملالي نيست زيرا كه مادرم صدايم مي زند: زيبا!? مامان همه ي روزا روز توئه مبارك باشه برات فرشته ي من

ae4gjtajy3rervzrewij.jpg

* روزبه نعمت الهی : تقديم به زنان و مادران سرزمينم . اي كودك كرانه و جنگل اي دختر ترانه و ابريشم وبلوط ازكوره راه دامنه وده با ما بگو كه بوي چه عطري يابال رنگ رنگ چه مرغي تو را كشاند تا پايتخت مرگ؟ ... اي واي از آن جدايي و اين جرئت فرياد از اين جنون و شجاعت گيل آوا! اي خوشه ي شكسته ي سرخ انگور آه اي درخت خون اينك بگو به ما تا با كدام اشك ، رشادت را ما شستشو كنيم!؟ چونان تو را كجا ماجستجو كنيم !؟ اي بر توام نماز اي بر توام نياز هزاران هزار ها تكرار شو بسيار شو اي مرگ تو تولد زن در ديار من يكتاي من ،خجسته،گيل آوا

u7g334xk3pvtytagfgjg.jpg

* نعیمه نظام دوست : به نام مادر... امروز برای تو نوشتم مامان ، واسه تو که خیلی وقتا خستگیاتو ندیدم ، نگاه مهربونتو ندیدم ،، واسه تویی که اینقدر هوامو داشتی تا بفهمم تنها زنی که باید بهش تکیه کنم تویی...تنها پادشاه قلبم تویی...و فقط تویی که هروقت دست رو سرم میکشی از رو صداقت و عشقه.مامان این روزا از چین کنار چشمات میترسم از بزرگ شدن خودم و پیر شدن تو میترسم از اینکه موهات سفید شه میترسم... آره میترسم چون میخوام تاابد کنارم باشی ، شاه خانما باشی و کسی باشی که با نگاهت دلم آروم بشه.. مامان پیر نشو، خسته نشو غمگین و دلخسته نشو شاد بمون ، مهربون من فدات بشم ❤️روزت مبارک مادر مهربونم مادر اگر چشمان سرخ پر غمت را، از اشک گاهی سیر می کردم، ببخشید! گاهی اگر دلواپسی ساده ات را، بی منطقی تعبیر می کردم، ببخشید ! مــــادر، اگر چشمت به کوچه خیره میشد، و من همیشه دیر می کردم، ببخشید ! مـــادر ، اگر گاهی برایت توی قصه، روباه ها را شیر می کردم، ببخشید ! مادر فقط یک چیز میخواهم بگویم ، تنها شما را پیر می کردم، ببخشیـــــد ! خدایا به ما قدرتی بده بیشتر قدر مادرهای عزیزمون رو بدونیم و اذیتشون نکنیم ،خدایا برامون حفظشون کن سایه اشون بالای سرمون جاودانه باشه،روح مادران عزیزی هم که رفتند شاد و یادشون گرامی روز زن و مادر رو به همه شما بانوان ایرانی تبریک میگم ،مهرتون پایدار

d17r38gmncns83r0vhy.jpg

* متین ستوده : زندگی من بر سه اصل استوار است: نگاه مادرم لبخند مادرم دعای مادرم…. روزت مبارك خالص ترين و حقيقي ترين عشق

3kasq7xb2bpzzttg2czo.jpg

* مریم خدارحمی : به نظر من تنها عشق واقعى دنيا عشق مادر به فرزندشِ مامان مهربونم عاشقتم

weg4dq84e1bsrwswi0uk.jpg

پرشین وی

• پیشنهادات
  • CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    12,639
    امتیاز واکنش
    28,246
    [h=1](2)
    [/h]*امیر جعفری : عزیز دل روزت مبارک

f0b3f8q4w486839t5amv.jpg

*نازلی رجب پور : خطوط صورتت دلم را خط خطی می کند دلم می خواست از نو با هم، متولد شویم با هم، بزرگ شویم اگر خواست آبی در دلت تکان خورد تمام آب های دنیا را بخشکانم و امروز صورتت که قرص ماهست ماه تر می شد... اما... حیف که، آرزو ،آرزوست... فرصت هست هنوز بخند بخند تا اگر روزی وقت به پایان رسید با هم خاموش شویم به امید تولدمان با هم. روزت مبارک بانو ثریا روزتان مبارک پیشا پیش بانوان سرزمین من

qslvs1qwolv91u4cbqgx.jpg

*سهیلا هادی زاده : مادر، تو رفیع ترین داستان حیات منی. تو به من درس زندگی آموختی. تو چون پروانه سوختی و چون شمع گداختی و مهربانانه با سختی های من ساختی. مادر، ستاره ها نمایی از نگاه توست و مهتاب پرتوی از عطوفتت، و سپیده حکایتی از صداقتت. قلم از نگارش شُکوه تو ناتوان است و هزاران شعر در ستایش مدح تو اندک. مادر، اگر نمی توانم کوشش هایت را ارج نهم و محبت هایت را سپاس گزارم، پوزش بی کرانم را همراه با دسته گلی از هزاران تبریک، بپذیر. فروغ تو تا انتهای زمان جاوید و روزت تا پایان روزگار، مبارک باد. دست بوست سهیلای تو

mn4rh7x7d4gc4zgilgh.jpg

*نیلوفر امینی فر : مامانم ،قلبم،نسیم ناز زندگیم،انگار که زندگیه منو به نگاه تو بستن ، چون با هر نگاهت ، یک عمر ازم می گذره ،نه فقط دستات بلکه چشماتم می بوسم من تمام آرامشمو از سراپای وجودت دارم، حتی لحن صدای آرومت، برام، اطمینان وامنیت میاره ،دوست دارم تا انتهای عمرم و باااز تبریک ویژه به همه ی بانوان ومادران بارونی سرزمینم

toklzgwwd30cq2egbheu.jpg

*امیرمحمد متقیان : بچه ای به مادرش گفت: اگر بهشت حق توست،چرا در دستانت نیست و زیر پاهایت قرار دارد؟ مادر گفت: آن را زمین گذاشتم تا تو را در آغـ*ـوش بگیرم! پ.ن١: بهترينم ،مامان گلم روزت مبارك پ.ن٢: خدا انشاالله همه ى مادررارو حفظ كنه اونايى هم كه بينمون نيستن بيامرزه

3uq7ink2vsdlo3ys73t.jpg

*ابراهیم شفیعی : ﯾﺎﺩﺕ ﻫﺴﺖ ﻣﺎﺩﺭ؟؟؟ ﺍﺳﻢ ﻗﺎﺷﻖ ﺭﺍ ﮔﺬﺍﺷﺘﯽ ﻗﻄﺎﺭ،ﻫﻮﺍﭘﯿﻤﺎ،ﮐﺶﺗﯽ ... . ﺗﺎ ﯾﮏ ﻟﻘﻤﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺑﺨﻮﺭﻡ ﺷﺪﯼ ﺧﻠﺒﺎﻥ،ﻣﻠﻮﺍﻥ،ﻟﻮکﻭﻣﻮﺗﯿﻮﺭﺍﻥ . ... ﻣﯿﮕﻔﺘﯽ ﺑﺨﻮﺭ ﺗﺎ ﺑﺰﺭﮒ ﺑﺸﯽ،ﺁﻗﺎ ﺷﯿﺮﻩ ﺑﺸﯽ، ... . حالا من بزرگ شده ام تو بزرگتر حالا من قوي شده ام و تو ضعيف كاش من هيچوقت بزرگ نميشدم تا تو همانطور جوان بماني كاش هيچوقت قوي نميشدم كه الان ضعف را در صورت زيبايت نبينم دست هايت را نوازش ميكنم تا تمام خاطرات خوب زندگي ام را بياد بياورم تمام وجودم از آن توست مادرم. . . عاشقتم مادرم

qwf6iam3dokznpqi36w.jpg

*داریوش فرضیایی : روزت مبارک مادر

3k4oqjxlf2cqzqlgoeo.jpg

*الهام پاوه نژاد : دلم هواي كودكي دارد،به مادرم مي انديشم و حادث مي شود! چندين پله را بالا مي روم. در انتهاي پله ها سايه يي مي بينم... سايه يي روشن! مادر با چادر پيرتر به نظر مي آيد! پيش مي روم و پيش مي آيد و اعجاز آغوشس را به من مي بخشد.... ديگر دردي نيست! ديگر نمي ترسم! ديگر تنها نيستم! مادر را نگاه مي كنم. چادر او را پير نكرده بود.موهاي سياهش را گم كرده است! بايد به او بگويم كه آغوشش چه اكسيري است! بايد سپيدي تك تك موهايش را جبران كنم ! ولي چگونه؟ در راه خانه دفتري سفيد مي خرم و مدادم را تيز مي كنم ! موهاي سپيد مادر به من آموختند كه شب تيره هم عاقبت روشن خواهد شد و من تا خود صبح مي نويسم و مي نويسم و مي نويسم... هر تار سپيد موي مادر مي بايد كتابي شود..... يغما گلرويي ( براي مادران سرزمينم و خواهراني كه لـ*ـذت مادر شدن چشيدن و دختراني كه مادر مي شوند... لذتش گواراي جان... تنتان سالم... دلتان شاد.... دعايتان سايه سر) (مادرم/ من/ دخترم

t65t98osxixl83r2mbft.jpg

* محمدرضا حسینیان

ymxj92hwfnp41ckrdbw2.jpg

*شبنم مقدمی : مادر غمگين اين روزها...محض خاطر دل ما لبخند گم شده اش را بازآفريد...مادر،بانوي باران و بركت و بهار...جان و تنت سلامت...روزت مبارك

n68n4n6suems96isg4xw.jpg

*نیکی کریمی : روز مادر مبارك باشد بر مهربان ترين ، زيباترين ، خوب ترين و نازنين ترين موجودي كه مي شناسم ... دوستت دارم مادر خوبم

zu7lhpbfv3khg44suh83.jpg

*فاطیما بهارمست : مامانمه ، روزش مبارك باشه

rtfdwt5yay0t7gdp9u08.jpg

* پرستو صالحی : بهانه ي قشنگ من براي زندگي روزت مبارك ❤️بانوان خوب سرزمين من روزتان مبارك

86h1e67cvh5mfydl3a82.jpg

*احمد خمینی : مادر عزيزم! يا به زبان بچگى هايم : مامان نداى خوبم! بار ها و بار ها گفته اى كه حس مادرى زيباترين مخلوق خداست ، و چيزى است بالا تر از عشق. و من گاهى از اينكه نمى توانم هيچگاه صاحب اين حس زيبا شوم به شما غبطه مى خورم مامان فاطى گلم! اى بانوى صبور و اسوه ى اخلاق! براستى واژه ى "بانو" از اينكه مصداقى چون شما دارد بايد بر خودش ببالد مامان فرى مهربانم! يادت مى آيد كه هميشه در كودكى هايم مى گفتى مادر اصلى تو من هستم و بايد به من بگويى مامان.؟ باور كنيد هيچوقت جز اين فكر نكرده و نخواهم كرد عزيزان زندگى ام! روزتان مبارك و سايه تان بر سرم مستدام پى نوشت : من و مامان فاطى عزيزم

f46wb07fdz42r38xulp8.jpg

* سپیده خداوردی : مامی عزیزم روزت مبارک

9wnw65vn91jlyasj2dix.jpg

* کوروش سلیمانی : و من هنوز آن كودكم مادر كه اگر در بازار لحظه اى چادرت را رها مى كرد و حتى براى لحظه اى نمى يافت تورا، سرگردان ترين مى شد ... تناقض غريبى ست! من درباره ى تو كه همه ى وجود من هستى هيچ نمى توانم بگويم و "دوستت دارم" شايد كمترين واژه براى آنچه باشد كه بين ما بوده و هست و خواهد بود .... سالروز ولادت حضرت فاطمه ى زهرا (س), روز مادر، روز زن بر همگان مبارك

oafty8jyf6q1s0oqettn.jpg

* علی انصاریان : سلام جاتون خالى شاه چراغ شيراز . با مادر جان جانان ياد همه هستم.بازم روز زن بر بانوان ايرانى مبارك

l0xm9gklaqh13h6bldji.jpg

* شهرام قائدی : مادر ای تنهاترین شب زنده دار مادر ای محبوبه شب در بهار مادر ای دشت شقایق در کویر مادر ای عطر حقایق در مسیر مادر ای پاکیزه دامن کوه درد مادر ای رخساره ی تو زرد زرد مادر ای گیسو طلایی ؛ نازنین مادر ای ماه خیالم ؛ مه جبین مادر ای روشنگر شب های تار مادر ای آرام بخش بی قرار مادر ای هر بـ..وسـ..ـه تو دلبری مادر ای استاد مهر و سروری مادر ای آب حیات و ریشه ام مادر ای روح تو در اندیشه ام مادرای تندیس عشق و سادگی مادر ای افتاده درافتادگی مادرای هرلحظه چشمانت به در مادر ای بیخواب مانده تا سحر مادرای گنجینه ایام ودوران شباب مادر ای از جان کباب و دل کباب مادر ای شهد لبانت شهد عشق مادر ای دامان پاکت مهد عشق مادرای نوری زانوارخدادرسینه ها مادرای نورحقیقت در دل آیینه ها مادرای لالای توویرانگرغمهای من مادرای یادت رفیق سـ*ـینه تنهای من تبريك به مادر عزيزم و همه مادران وطنم

gu9ergt9zg8kk202qt.jpg

*سمانه پاکدل : ميلاد اسطوره زنها فاطمه زهرا بر همه مادر ها مبارك

vpnie9s2rvwbmyioy197.jpg

* سیدجواد رضویان : به نام حضرت حق ؛ هر کجا احساسی... دانه ی الماسی... نم نم بارانی... بارش لرزانی.... خیسی گونه ای سرخ... در تمنای نگاهی آمیخت....!!!! تو بدان، دست "زنی" در کار است.... شاهکار است این "زن" ... خالقِ هر غزل و شادی و عشق .... و خداوند به او می بالد... که تمام شوقش، عشق و احساسش را ... در وجود "زن" به عالَم آموخت.... ميلاد دردانه رسول اكرم(ص) حضرت فاطمه زهرا (س) بر تمام زنان و مادران سرزمينم مبارك باد. ( تقديم به مادران شهدا ) ياحق

kehn123xopa08e4vrumc.jpg

*محمد علیزاده : هر انچه درزندگي به دست اوردم از دعاي خير تو بود مادر

3sfzuy1suha9gle2he5.jpg

* بهشاد بختیاری : ولادت دردانه رسول اكرم (ص) حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر رو به همه مادراي دلسوز و مهربون سرزمينم مخصوصا مامان خودم تبريك ميگم ، مامان جوووووووون روزت مبارك ، ايشالله تا ١٢٠ ساله ديگه سايت بالا سرم باشه

aoirz09cb6e0usfo64e.jpg

* علی زند وکیلی : روز تمام ناردونه هاي دنيا مبارك دلم از عشقت جون ميگيره وقتي تويي مهربونم ناردونم ناردونم تويي عزيز خونه ام

gmy0gx1dovuk1hfxdvc5.jpg

* داوود عابدی : يادت هست مادر.؟؟ اسم قاشق را گذاشتى... قطار هواپيما كشتى... تا يك لقمه بيشتر غذا بخورم ... به من ميگفتى: عزيزم، غذا بخور تا زود بزرگشى... مثه شير قوی شى... . حالا من بزرگ شده ام، تو بزرگتر... حالا من قوى شده ام، اما تو ضعيف... كاش من هيچوقت بزرگ نميشدم تا تو همونطور جوان بمانى... كاش هيچوقت قوى نميشدم، كه الان ضعف را در صورت زيبات نبينم... دستهايت را نوازش ميكنم، تا تمام خاطرات خوب زندگيم را بیاد آورم... ❤سلامتی مادر که خمیده ترین ایستاده دنیاست❤ روز مادرمبارک

revw9rx6p5m2te7mhbap.jpg

* المیرا شریفی مقدم : مادرم تو تمام شادی هایت را به من بخشیدی و غمهایت را در خود فرو ریختی، تا نفس دارم مخلصیم ای خدای بزرگ! به من توانائی بده هرگز از پله های غرور بالا نروم و لحظات شادم را در کنارش باشم. کمک کن قلب رئوف و قشنگ این فرشته زمینی ات را هرگز نلرزانم و آسمان آرزوهایش را خراب نکنم. روزت مبارک مامان خانم . صدساله بشی

k8jfkmuwemoippzb27s.jpg

* همسر روناک یونسی : ریتم خنده هایت رادوست دارم حرفهایت ارامم میکند در بین تمام مردم این کره ی خاکی تو تافته ای جدا بافته هستی ! لبخند بزن نفس من... تکرار همه چیز در این دنیا خسته کننده شده است اما "تو" مثل نفسی تکرارت تضمین زندگیست !! دوستت دارم قشنگترینم روزت مبارک

ri4ds1acv4d6qiwvypg.jpg

* پوران درخشنده : این یک خقیقت است...هر مردى در هر منزلت و جایگاهی، هنگامي که نخستين لحظات حياتش آغاز ميشود در شکم يک زن است، هنگامي که گريه ميکند و آرامش می خواهد درآغوش يک زن است و هنگامي که عاشقی میکند در قلب یک زن...به امید اینکه شخصیت «زن» «اصالت»تلقی شود نه هدفی برای «اسارت»!...روزتان پیشاپیش خجسته و مبارک باد.

sboq0ttezothzlhgcsk.jpg

* بهاره رهنما : به سلامتی همه مامانا و مامان وگل خودم وبه یاد دل دخترایی که امسال مامانشون پیش فرشته هان

jxyr2v9wklrbm2ovk4h7.jpg

* مهدی پاکدل : روزت مبارك مادر، روزت مبارك اى معناى هر آنچه خوب است

3ngztgl4kwxz8bll7izx.jpg

الیزابت امینی : روز زن و روز مادر بر تمام بانوان شايستهء ايران زمين مبارك باد ، عمرتان با عزت و زندگيتان سرشار از سعادت باد

8mtzxefhph6wwftepu1y.jpg

* محسن افشانی : مادرم تاج سرم روزت مبارك ممنون كه هر روز منو از زير قرآن رد ميكنى ممنون كه برام صدقه كنار ميذارى باااااش كه با عشقى كه ازت ميگيرم ميرم جلو چون به دعاهات ايمان دارم ولادت حضرت زهرا (س) رو تبريك ميگم دست همه مادرا رو ميبوسم پرچم ماااادرااااا تا عرش خدا بالاس

ymhy2u9998vovoch71r.jpg

* مهرداد صدیقیان : ﻣﺎﺩﺭﺵ ﺁﻟﺰﺍﯾﻤﺮ ﺩﺍﺷﺖ ﺑﻬﺶ ﮔﻔﺖ: ﻣﺎﺩﺭ ﯾﻪ ﺑﯿﻤﺎﺭﯼ ﺩﺍﺭﯼ، ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﻫﻤﯿﻦ ﺑﺒﺮﯾﻤﺖ ﺁﺳﺎﯾﺸﮕﺎﻩ ﺳﺎﻟﻤﻨﺪﺍﻥ ﻣﺎﺩﺭ ﮔﻔﺖ: ﭼﻪ ﺑﯿﻤﺎﺭﯼ ﺍﯼ؟ ﮔﻔﺖ: ﺁﻟﺰﺍﯾﻤﺮ ﮔﻔﺖ: ﭼﯽ ﻫﺴﺖ؟ ﮔﻔﺖ: ﯾﻌﻨﯽ ﻫﻤﻪ ﭼﯿز رﻮ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﮔﻔﺖ: اﻧﮕﺎﺭ ﺧﻮﺩﺗﻢ ﻫﻤﯿﻦ ﺑﯿﻤﺎﺭﯼ ﺭﺍ ﺩﺍﺭﯼ ﮔﻔﺖ: ﭼﻄﻮﺭ؟ ﮔﻔﺖ: ﺍﻧﮕﺎﺭ ﯾﺎﺩﺕ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﺎ ﭼﻪ ﺯﺣﻤﺘﯽ ﺑﺰﺭﮔﺖ ﮐﺮﺩﻡ، ﭼﻘﺪﺭ ﺳﺨﺘﯽﮐﺸﯿﺪﻡ ﺗﺎ ﺑﺰﺭﮒ ﺑﺸﯽ، ﻗﺎﻣﺖ ﺧﻢ ﮐﺮﺩﻡ ﺗﺎ ﻗﺪ ﺭﺍﺳﺖ ﮐﻨﯽ... ﭘﺴﺮ ﺭﻓﺖ ﺗﻮﯼ ﻓﮑﺮ ... ﺑﺮﮔﺸﺖ ﺑﻪ ﻣﺎﺩﺭﺵ ﮔﻔﺖ: ﻣﺎﺩﺭ ﻣﻨﻮ ﺑﺒﺨﺶ ﮔﻔﺖ: ﺑﺮﺍﯼ ﭼﯽ؟ ﮔﻔﺖ: ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﮐﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﺑﮑﻨﻢ ﻣﺎﺩﺭ ﮔﻔﺖ: ﻣﻦ ﮐﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﯾﺎﺩﻡ ﻧﻤﯿﺎﺩ

tiy0zab6cgvx5ws3f6.jpg

* بهنوش بختیاری : روز عزیز مادر رو به تمام مادران..مخصوصاً مادرانی که برای فرزندانشون هم پدر بودن هم مادر..وبه تمام زنانی که اشک خود رو پاک کردن و بغضشونو خوردن و با شرافت روی پای خودشون ایستادن و زندگی فرزندشون رو اداره کردن...تبریک میگم..زنانی که سرشار از عاطفه اند و عشق و هرگز جواب این عشقشون داده نمیشه..زنانی که در این بد روزگار در مقابل تمام مشکلات می ایستن..مادرانی که از صدقه سر فرزندان بی عاطفشون خانه سالمندانن و کهریزک...زن به دور از هرگونه شعار فمینیستی خیلی عزیزه..مقامش والاست..خب مثل خیلی چیزای دیگه قدرش دونسته نمیشه...همش میگن دعای خیر مادر..انگار مادرو واسه دعاش میخوان..خیلی دنیای دلچسبی نیست..اما با وجود زنان قابل تحمل شده..مادر گلم..خواهر ساده من بهناز خوبم روزت مبارک..از همینجا به مادر همسرم مریم خانم که بینهایت دوسش دارم و خیلی بزرگه..خیلی خانمه..تبریکککککککک عرض میکنم و سعیده گلم خواهر همسرم که یه مادر و یه زن کامل و نجیب و انسانه..جا داره همینجا بگم که دستبوس همه شمام..به خاطر همه بزرگی هایی که از شما دیدم..به خاطر تنهایی هایی که کشیدید..به خاطر دل زیبایتان که بارها سوخت و هیچ نگفتید..مادرجانها روزتون مبارک

1qzhgi0ylfak9kzi0yno.jpg

* احسان کرمی : عاشق ترينها شماييد روز مادر، روز زن و ولادت حضرت زهرا مبارك است بي شك

ybmxqrn3aumyhzkjinqm.jpg

* بهنوش طباطبایی

9qushbve0078mblcgt7p.jpg

* سیاوش خیرابی : به قول خودت كه تو بچگيا به ما ميگفتى منم ميگم : اى تمام هستو نيستم ، اى روحم ، اى عمرم ، اى جسمم ، اى عشق هميشگى دستتو ميبوسم و ميگم روزت مبارك

96p7fgrx7xckxkkrownb.jpg

* فریبا نادری : عشقم ، نفسم ، انگيزه درست زندگي كردنم، مامانِ گلم روزت مبارك، البته كه هر روزي كه هستي روزِ توِ. ممنونم براي همه حمايت هايي كه از من و خواهرا و حميد كردي و ميكني. الهي تا هميشه زنده و سلامت باشي. دستهات رو ميبوسم مامان جونم. الهي كه به حق خود بانو زهرا همه مادراي ايران زمين، سلامت باشن. روزتون مبارك بانوان آريايي

2ezs4xvyggcljfymq3.jpg

* فریبا طالبی : روووووووووووووز زن مبارک

obspqvzne602aiss4f7m.jpg

* سهند جاهدی : مادر ، من هرگز بهشت را زیر پات ندیدم ؛ زیر پای تو آرزو هایی بود که از آن گذشتی به خاطر من ❤روز "زن" و روز"مادر" مبارك

e8skwxnayyt0m1n81a9.jpg

* احسان حدادی : منو مامانم همين الان داريم ميرويم شبكه ٣ . سلطان روزت مبارك

mx4idczgvg1n7swbgtjz.jpg

* امیر نوری : مادرم خواب بود رفتم بغلش کردم عکس انداختم همه چیز عکسم بده جز حسش روز مادر به تمام مادرها و روز همسر بر تمام همسراممممم مبارک

drmbygn8lymi7t9ybznf.jpg

* بابک صحرایی : مادر، تمام عمر و هستي و زندگيم فداي يك لحظه لبخندت روزت مبارك مث پروانه مي سوزي مبادا تلخ و ابري شم مبادا لحظه اي كم شم از اين گلخواب ابريشم من اينجاها هنوز وقتي دچار اشك و آتيشم مث روزاي گم كرده م تو آغـ*ـوش تو گم ميشم تو مثل نور خورشيدي توو اين تاريك بي آخر تو تنها جون پناه من، تو دنياي مني مادر بابك صحرايي

icb87pk09qj5xbll56mh.jpg

* بهاره کیان افشار : با كوچ غم انگيز پدربزرگ بزرگترين دل خوشى مادرم مادرش است، ...همچون من. اسوه هاى عشق و صبر روزتان مبارك. . . #مادر

d9002cwissov1doyq381.jpg

* علی دایی : ولادت حضرت زهرا و روز مادر مبارك

r3xt0k3fuezra9hyht0x.jpg

پرشین وی

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    12,639
    امتیاز واکنش
    28,246
    [h=1](2)
    [/h]*امیر جعفری : عزیز دل روزت مبارک

f0b3f8q4w486839t5amv.jpg

*نازلی رجب پور : خطوط صورتت دلم را خط خطی می کند دلم می خواست از نو با هم، متولد شویم با هم، بزرگ شویم اگر خواست آبی در دلت تکان خورد تمام آب های دنیا را بخشکانم و امروز صورتت که قرص ماهست ماه تر می شد... اما... حیف که، آرزو ،آرزوست... فرصت هست هنوز بخند بخند تا اگر روزی وقت به پایان رسید با هم خاموش شویم به امید تولدمان با هم. روزت مبارک بانو ثریا روزتان مبارک پیشا پیش بانوان سرزمین من

qslvs1qwolv91u4cbqgx.jpg

*سهیلا هادی زاده : مادر، تو رفیع ترین داستان حیات منی. تو به من درس زندگی آموختی. تو چون پروانه سوختی و چون شمع گداختی و مهربانانه با سختی های من ساختی. مادر، ستاره ها نمایی از نگاه توست و مهتاب پرتوی از عطوفتت، و سپیده حکایتی از صداقتت. قلم از نگارش شُکوه تو ناتوان است و هزاران شعر در ستایش مدح تو اندک. مادر، اگر نمی توانم کوشش هایت را ارج نهم و محبت هایت را سپاس گزارم، پوزش بی کرانم را همراه با دسته گلی از هزاران تبریک، بپذیر. فروغ تو تا انتهای زمان جاوید و روزت تا پایان روزگار، مبارک باد. دست بوست سهیلای تو

mn4rh7x7d4gc4zgilgh.jpg

*نیلوفر امینی فر : مامانم ،قلبم،نسیم ناز زندگیم،انگار که زندگیه منو به نگاه تو بستن ، چون با هر نگاهت ، یک عمر ازم می گذره ،نه فقط دستات بلکه چشماتم می بوسم من تمام آرامشمو از سراپای وجودت دارم، حتی لحن صدای آرومت، برام، اطمینان وامنیت میاره ،دوست دارم تا انتهای عمرم و باااز تبریک ویژه به همه ی بانوان ومادران بارونی سرزمینم

toklzgwwd30cq2egbheu.jpg

*امیرمحمد متقیان : بچه ای به مادرش گفت: اگر بهشت حق توست،چرا در دستانت نیست و زیر پاهایت قرار دارد؟ مادر گفت: آن را زمین گذاشتم تا تو را در آغـ*ـوش بگیرم! پ.ن١: بهترينم ،مامان گلم روزت مبارك پ.ن٢: خدا انشاالله همه ى مادررارو حفظ كنه اونايى هم كه بينمون نيستن بيامرزه

3uq7ink2vsdlo3ys73t.jpg

*ابراهیم شفیعی : ﯾﺎﺩﺕ ﻫﺴﺖ ﻣﺎﺩﺭ؟؟؟ ﺍﺳﻢ ﻗﺎﺷﻖ ﺭﺍ ﮔﺬﺍﺷﺘﯽ ﻗﻄﺎﺭ،ﻫﻮﺍﭘﯿﻤﺎ،ﮐﺶﺗﯽ ... . ﺗﺎ ﯾﮏ ﻟﻘﻤﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺑﺨﻮﺭﻡ ﺷﺪﯼ ﺧﻠﺒﺎﻥ،ﻣﻠﻮﺍﻥ،ﻟﻮکﻭﻣﻮﺗﯿﻮﺭﺍﻥ . ... ﻣﯿﮕﻔﺘﯽ ﺑﺨﻮﺭ ﺗﺎ ﺑﺰﺭﮒ ﺑﺸﯽ،ﺁﻗﺎ ﺷﯿﺮﻩ ﺑﺸﯽ، ... . حالا من بزرگ شده ام تو بزرگتر حالا من قوي شده ام و تو ضعيف كاش من هيچوقت بزرگ نميشدم تا تو همانطور جوان بماني كاش هيچوقت قوي نميشدم كه الان ضعف را در صورت زيبايت نبينم دست هايت را نوازش ميكنم تا تمام خاطرات خوب زندگي ام را بياد بياورم تمام وجودم از آن توست مادرم. . . عاشقتم مادرم

qwf6iam3dokznpqi36w.jpg

*داریوش فرضیایی : روزت مبارک مادر

3k4oqjxlf2cqzqlgoeo.jpg

*الهام پاوه نژاد : دلم هواي كودكي دارد،به مادرم مي انديشم و حادث مي شود! چندين پله را بالا مي روم. در انتهاي پله ها سايه يي مي بينم... سايه يي روشن! مادر با چادر پيرتر به نظر مي آيد! پيش مي روم و پيش مي آيد و اعجاز آغوشس را به من مي بخشد.... ديگر دردي نيست! ديگر نمي ترسم! ديگر تنها نيستم! مادر را نگاه مي كنم. چادر او را پير نكرده بود.موهاي سياهش را گم كرده است! بايد به او بگويم كه آغوشش چه اكسيري است! بايد سپيدي تك تك موهايش را جبران كنم ! ولي چگونه؟ در راه خانه دفتري سفيد مي خرم و مدادم را تيز مي كنم ! موهاي سپيد مادر به من آموختند كه شب تيره هم عاقبت روشن خواهد شد و من تا خود صبح مي نويسم و مي نويسم و مي نويسم... هر تار سپيد موي مادر مي بايد كتابي شود..... يغما گلرويي ( براي مادران سرزمينم و خواهراني كه لـ*ـذت مادر شدن چشيدن و دختراني كه مادر مي شوند... لذتش گواراي جان... تنتان سالم... دلتان شاد.... دعايتان سايه سر) (مادرم/ من/ دخترم

t65t98osxixl83r2mbft.jpg

* محمدرضا حسینیان

ymxj92hwfnp41ckrdbw2.jpg

*شبنم مقدمی : مادر غمگين اين روزها...محض خاطر دل ما لبخند گم شده اش را بازآفريد...مادر،بانوي باران و بركت و بهار...جان و تنت سلامت...روزت مبارك

n68n4n6suems96isg4xw.jpg

*نیکی کریمی : روز مادر مبارك باشد بر مهربان ترين ، زيباترين ، خوب ترين و نازنين ترين موجودي كه مي شناسم ... دوستت دارم مادر خوبم

zu7lhpbfv3khg44suh83.jpg

*فاطیما بهارمست : مامانمه ، روزش مبارك باشه

rtfdwt5yay0t7gdp9u08.jpg

* پرستو صالحی : بهانه ي قشنگ من براي زندگي روزت مبارك ❤️بانوان خوب سرزمين من روزتان مبارك

86h1e67cvh5mfydl3a82.jpg

*احمد خمینی : مادر عزيزم! يا به زبان بچگى هايم : مامان نداى خوبم! بار ها و بار ها گفته اى كه حس مادرى زيباترين مخلوق خداست ، و چيزى است بالا تر از عشق. و من گاهى از اينكه نمى توانم هيچگاه صاحب اين حس زيبا شوم به شما غبطه مى خورم مامان فاطى گلم! اى بانوى صبور و اسوه ى اخلاق! براستى واژه ى "بانو" از اينكه مصداقى چون شما دارد بايد بر خودش ببالد مامان فرى مهربانم! يادت مى آيد كه هميشه در كودكى هايم مى گفتى مادر اصلى تو من هستم و بايد به من بگويى مامان.؟ باور كنيد هيچوقت جز اين فكر نكرده و نخواهم كرد عزيزان زندگى ام! روزتان مبارك و سايه تان بر سرم مستدام پى نوشت : من و مامان فاطى عزيزم

f46wb07fdz42r38xulp8.jpg

* سپیده خداوردی : مامی عزیزم روزت مبارک

9wnw65vn91jlyasj2dix.jpg

* کوروش سلیمانی : و من هنوز آن كودكم مادر كه اگر در بازار لحظه اى چادرت را رها مى كرد و حتى براى لحظه اى نمى يافت تورا، سرگردان ترين مى شد ... تناقض غريبى ست! من درباره ى تو كه همه ى وجود من هستى هيچ نمى توانم بگويم و "دوستت دارم" شايد كمترين واژه براى آنچه باشد كه بين ما بوده و هست و خواهد بود .... سالروز ولادت حضرت فاطمه ى زهرا (س), روز مادر، روز زن بر همگان مبارك

oafty8jyf6q1s0oqettn.jpg

* علی انصاریان : سلام جاتون خالى شاه چراغ شيراز . با مادر جان جانان ياد همه هستم.بازم روز زن بر بانوان ايرانى مبارك

l0xm9gklaqh13h6bldji.jpg

* شهرام قائدی : مادر ای تنهاترین شب زنده دار مادر ای محبوبه شب در بهار مادر ای دشت شقایق در کویر مادر ای عطر حقایق در مسیر مادر ای پاکیزه دامن کوه درد مادر ای رخساره ی تو زرد زرد مادر ای گیسو طلایی ؛ نازنین مادر ای ماه خیالم ؛ مه جبین مادر ای روشنگر شب های تار مادر ای آرام بخش بی قرار مادر ای هر بـ..وسـ..ـه تو دلبری مادر ای استاد مهر و سروری مادر ای آب حیات و ریشه ام مادر ای روح تو در اندیشه ام مادرای تندیس عشق و سادگی مادر ای افتاده درافتادگی مادرای هرلحظه چشمانت به در مادر ای بیخواب مانده تا سحر مادرای گنجینه ایام ودوران شباب مادر ای از جان کباب و دل کباب مادر ای شهد لبانت شهد عشق مادر ای دامان پاکت مهد عشق مادرای نوری زانوارخدادرسینه ها مادرای نورحقیقت در دل آیینه ها مادرای لالای توویرانگرغمهای من مادرای یادت رفیق سـ*ـینه تنهای من تبريك به مادر عزيزم و همه مادران وطنم

gu9ergt9zg8kk202qt.jpg

*سمانه پاکدل : ميلاد اسطوره زنها فاطمه زهرا بر همه مادر ها مبارك

vpnie9s2rvwbmyioy197.jpg

* سیدجواد رضویان : به نام حضرت حق ؛ هر کجا احساسی... دانه ی الماسی... نم نم بارانی... بارش لرزانی.... خیسی گونه ای سرخ... در تمنای نگاهی آمیخت....!!!! تو بدان، دست "زنی" در کار است.... شاهکار است این "زن" ... خالقِ هر غزل و شادی و عشق .... و خداوند به او می بالد... که تمام شوقش، عشق و احساسش را ... در وجود "زن" به عالَم آموخت.... ميلاد دردانه رسول اكرم(ص) حضرت فاطمه زهرا (س) بر تمام زنان و مادران سرزمينم مبارك باد. ( تقديم به مادران شهدا ) ياحق

kehn123xopa08e4vrumc.jpg

*محمد علیزاده : هر انچه درزندگي به دست اوردم از دعاي خير تو بود مادر

3sfzuy1suha9gle2he5.jpg

* بهشاد بختیاری : ولادت دردانه رسول اكرم (ص) حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر رو به همه مادراي دلسوز و مهربون سرزمينم مخصوصا مامان خودم تبريك ميگم ، مامان جوووووووون روزت مبارك ، ايشالله تا ١٢٠ ساله ديگه سايت بالا سرم باشه

aoirz09cb6e0usfo64e.jpg

* علی زند وکیلی : روز تمام ناردونه هاي دنيا مبارك دلم از عشقت جون ميگيره وقتي تويي مهربونم ناردونم ناردونم تويي عزيز خونه ام

gmy0gx1dovuk1hfxdvc5.jpg

* داوود عابدی : يادت هست مادر.؟؟ اسم قاشق را گذاشتى... قطار هواپيما كشتى... تا يك لقمه بيشتر غذا بخورم ... به من ميگفتى: عزيزم، غذا بخور تا زود بزرگشى... مثه شير قوی شى... . حالا من بزرگ شده ام، تو بزرگتر... حالا من قوى شده ام، اما تو ضعيف... كاش من هيچوقت بزرگ نميشدم تا تو همونطور جوان بمانى... كاش هيچوقت قوى نميشدم، كه الان ضعف را در صورت زيبات نبينم... دستهايت را نوازش ميكنم، تا تمام خاطرات خوب زندگيم را بیاد آورم... ❤سلامتی مادر که خمیده ترین ایستاده دنیاست❤ روز مادرمبارک

revw9rx6p5m2te7mhbap.jpg

* المیرا شریفی مقدم : مادرم تو تمام شادی هایت را به من بخشیدی و غمهایت را در خود فرو ریختی، تا نفس دارم مخلصیم ای خدای بزرگ! به من توانائی بده هرگز از پله های غرور بالا نروم و لحظات شادم را در کنارش باشم. کمک کن قلب رئوف و قشنگ این فرشته زمینی ات را هرگز نلرزانم و آسمان آرزوهایش را خراب نکنم. روزت مبارک مامان خانم . صدساله بشی

k8jfkmuwemoippzb27s.jpg

* همسر روناک یونسی : ریتم خنده هایت رادوست دارم حرفهایت ارامم میکند در بین تمام مردم این کره ی خاکی تو تافته ای جدا بافته هستی ! لبخند بزن نفس من... تکرار همه چیز در این دنیا خسته کننده شده است اما "تو" مثل نفسی تکرارت تضمین زندگیست !! دوستت دارم قشنگترینم روزت مبارک

ri4ds1acv4d6qiwvypg.jpg

* پوران درخشنده : این یک خقیقت است...هر مردى در هر منزلت و جایگاهی، هنگامي که نخستين لحظات حياتش آغاز ميشود در شکم يک زن است، هنگامي که گريه ميکند و آرامش می خواهد درآغوش يک زن است و هنگامي که عاشقی میکند در قلب یک زن...به امید اینکه شخصیت «زن» «اصالت»تلقی شود نه هدفی برای «اسارت»!...روزتان پیشاپیش خجسته و مبارک باد.

sboq0ttezothzlhgcsk.jpg

* بهاره رهنما : به سلامتی همه مامانا و مامان وگل خودم وبه یاد دل دخترایی که امسال مامانشون پیش فرشته هان

jxyr2v9wklrbm2ovk4h7.jpg

* مهدی پاکدل : روزت مبارك مادر، روزت مبارك اى معناى هر آنچه خوب است

3ngztgl4kwxz8bll7izx.jpg

الیزابت امینی : روز زن و روز مادر بر تمام بانوان شايستهء ايران زمين مبارك باد ، عمرتان با عزت و زندگيتان سرشار از سعادت باد

8mtzxefhph6wwftepu1y.jpg

* محسن افشانی : مادرم تاج سرم روزت مبارك ممنون كه هر روز منو از زير قرآن رد ميكنى ممنون كه برام صدقه كنار ميذارى باااااش كه با عشقى كه ازت ميگيرم ميرم جلو چون به دعاهات ايمان دارم ولادت حضرت زهرا (س) رو تبريك ميگم دست همه مادرا رو ميبوسم پرچم ماااادرااااا تا عرش خدا بالاس

ymhy2u9998vovoch71r.jpg

* مهرداد صدیقیان : ﻣﺎﺩﺭﺵ ﺁﻟﺰﺍﯾﻤﺮ ﺩﺍﺷﺖ ﺑﻬﺶ ﮔﻔﺖ: ﻣﺎﺩﺭ ﯾﻪ ﺑﯿﻤﺎﺭﯼ ﺩﺍﺭﯼ، ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﻫﻤﯿﻦ ﺑﺒﺮﯾﻤﺖ ﺁﺳﺎﯾﺸﮕﺎﻩ ﺳﺎﻟﻤﻨﺪﺍﻥ ﻣﺎﺩﺭ ﮔﻔﺖ: ﭼﻪ ﺑﯿﻤﺎﺭﯼ ﺍﯼ؟ ﮔﻔﺖ: ﺁﻟﺰﺍﯾﻤﺮ ﮔﻔﺖ: ﭼﯽ ﻫﺴﺖ؟ ﮔﻔﺖ: ﯾﻌﻨﯽ ﻫﻤﻪ ﭼﯿز رﻮ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﮔﻔﺖ: اﻧﮕﺎﺭ ﺧﻮﺩﺗﻢ ﻫﻤﯿﻦ ﺑﯿﻤﺎﺭﯼ ﺭﺍ ﺩﺍﺭﯼ ﮔﻔﺖ: ﭼﻄﻮﺭ؟ ﮔﻔﺖ: ﺍﻧﮕﺎﺭ ﯾﺎﺩﺕ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﺎ ﭼﻪ ﺯﺣﻤﺘﯽ ﺑﺰﺭﮔﺖ ﮐﺮﺩﻡ، ﭼﻘﺪﺭ ﺳﺨﺘﯽﮐﺸﯿﺪﻡ ﺗﺎ ﺑﺰﺭﮒ ﺑﺸﯽ، ﻗﺎﻣﺖ ﺧﻢ ﮐﺮﺩﻡ ﺗﺎ ﻗﺪ ﺭﺍﺳﺖ ﮐﻨﯽ... ﭘﺴﺮ ﺭﻓﺖ ﺗﻮﯼ ﻓﮑﺮ ... ﺑﺮﮔﺸﺖ ﺑﻪ ﻣﺎﺩﺭﺵ ﮔﻔﺖ: ﻣﺎﺩﺭ ﻣﻨﻮ ﺑﺒﺨﺶ ﮔﻔﺖ: ﺑﺮﺍﯼ ﭼﯽ؟ ﮔﻔﺖ: ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﮐﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﺑﮑﻨﻢ ﻣﺎﺩﺭ ﮔﻔﺖ: ﻣﻦ ﮐﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﯾﺎﺩﻡ ﻧﻤﯿﺎﺩ

tiy0zab6cgvx5ws3f6.jpg

* بهنوش بختیاری : روز عزیز مادر رو به تمام مادران..مخصوصاً مادرانی که برای فرزندانشون هم پدر بودن هم مادر..وبه تمام زنانی که اشک خود رو پاک کردن و بغضشونو خوردن و با شرافت روی پای خودشون ایستادن و زندگی فرزندشون رو اداره کردن...تبریک میگم..زنانی که سرشار از عاطفه اند و عشق و هرگز جواب این عشقشون داده نمیشه..زنانی که در این بد روزگار در مقابل تمام مشکلات می ایستن..مادرانی که از صدقه سر فرزندان بی عاطفشون خانه سالمندانن و کهریزک...زن به دور از هرگونه شعار فمینیستی خیلی عزیزه..مقامش والاست..خب مثل خیلی چیزای دیگه قدرش دونسته نمیشه...همش میگن دعای خیر مادر..انگار مادرو واسه دعاش میخوان..خیلی دنیای دلچسبی نیست..اما با وجود زنان قابل تحمل شده..مادر گلم..خواهر ساده من بهناز خوبم روزت مبارک..از همینجا به مادر همسرم مریم خانم که بینهایت دوسش دارم و خیلی بزرگه..خیلی خانمه..تبریکککککککک عرض میکنم و سعیده گلم خواهر همسرم که یه مادر و یه زن کامل و نجیب و انسانه..جا داره همینجا بگم که دستبوس همه شمام..به خاطر همه بزرگی هایی که از شما دیدم..به خاطر تنهایی هایی که کشیدید..به خاطر دل زیبایتان که بارها سوخت و هیچ نگفتید..مادرجانها روزتون مبارک

1qzhgi0ylfak9kzi0yno.jpg

* احسان کرمی : عاشق ترينها شماييد روز مادر، روز زن و ولادت حضرت زهرا مبارك است بي شك

ybmxqrn3aumyhzkjinqm.jpg

* بهنوش طباطبایی

9qushbve0078mblcgt7p.jpg

* سیاوش خیرابی : به قول خودت كه تو بچگيا به ما ميگفتى منم ميگم : اى تمام هستو نيستم ، اى روحم ، اى عمرم ، اى جسمم ، اى عشق هميشگى دستتو ميبوسم و ميگم روزت مبارك

96p7fgrx7xckxkkrownb.jpg

* فریبا نادری : عشقم ، نفسم ، انگيزه درست زندگي كردنم، مامانِ گلم روزت مبارك، البته كه هر روزي كه هستي روزِ توِ. ممنونم براي همه حمايت هايي كه از من و خواهرا و حميد كردي و ميكني. الهي تا هميشه زنده و سلامت باشي. دستهات رو ميبوسم مامان جونم. الهي كه به حق خود بانو زهرا همه مادراي ايران زمين، سلامت باشن. روزتون مبارك بانوان آريايي

2ezs4xvyggcljfymq3.jpg

* فریبا طالبی : روووووووووووووز زن مبارک

obspqvzne602aiss4f7m.jpg

* سهند جاهدی : مادر ، من هرگز بهشت را زیر پات ندیدم ؛ زیر پای تو آرزو هایی بود که از آن گذشتی به خاطر من ❤روز "زن" و روز"مادر" مبارك

e8skwxnayyt0m1n81a9.jpg

* احسان حدادی : منو مامانم همين الان داريم ميرويم شبكه ٣ . سلطان روزت مبارك

mx4idczgvg1n7swbgtjz.jpg

* امیر نوری : مادرم خواب بود رفتم بغلش کردم عکس انداختم همه چیز عکسم بده جز حسش روز مادر به تمام مادرها و روز همسر بر تمام همسراممممم مبارک

drmbygn8lymi7t9ybznf.jpg

* بابک صحرایی : مادر، تمام عمر و هستي و زندگيم فداي يك لحظه لبخندت روزت مبارك مث پروانه مي سوزي مبادا تلخ و ابري شم مبادا لحظه اي كم شم از اين گلخواب ابريشم من اينجاها هنوز وقتي دچار اشك و آتيشم مث روزاي گم كرده م تو آغـ*ـوش تو گم ميشم تو مثل نور خورشيدي توو اين تاريك بي آخر تو تنها جون پناه من، تو دنياي مني مادر بابك صحرايي

icb87pk09qj5xbll56mh.jpg

* بهاره کیان افشار : با كوچ غم انگيز پدربزرگ بزرگترين دل خوشى مادرم مادرش است، ...همچون من. اسوه هاى عشق و صبر روزتان مبارك. . . #مادر

d9002cwissov1doyq381.jpg

* علی دایی : ولادت حضرت زهرا و روز مادر مبارك

r3xt0k3fuezra9hyht0x.jpg

پرشین وی

*فریال*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    7,020
    امتیاز واکنش
    7,770
    پیام چهره ها در روز مادر +عکس

پست های اینستاگرامی هنرمندان و اشخاص معروف به مناسب روز مادر و زن :

علی کریمی :

روزت مبارك مادر
    ميرم امروز

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

مهناز افشار:

سلام و روزتون بخير
    در بهشت هم خشكساليست .....
    اين را از تَرَك هاي كف پاي مادرم فهميدم

نميدانم دقيق اين متن زيبا از كدام عزيز است ، براي من فرستاده شد ، برايتان گذاشتم . بسيار زيباست بسيار پيشاپيش روز زن و روز مادر بر همه بانوان و آقايان مبارك
    و همه مناسبتها و بهانه هايي كه عشق به مادر و پدر است هميشه مبارك عكس از : يار

نفیسه روشن:

من یک زنم...خالقم سوره ای به نامم نازل کرد.من یک زنم...خالقم طواف نساء را واجب کرده ک بدون آن حتی حج ات قبول نیست.
    خالقم ب تو دستور داده ک حجر اسماعیل را نیز طواف کنی و خالقم گفته باید هفت بار پا در جای پای یک زن ، هاجر ، بگذاری و آنقدر سعی کنی تا خدایت تو را بپذیرد.
    بهشت زیر پای مادر است
    عفت من سرمایه الهی من است.من چرک نویس هیچ احساسی نمیشوم.من همان زنم ک نجابتم قیمتم را از یک دنیا بالاتر می برد.
    من عاشق سوره کوثرم...سوره ای ک گواهی میدهد نسل پیامبر نسلی است ک از سلاله یک زن بانو فاطمه زهرا (س)است.
    مادران و زنان بي همتاي سرزمينم
    روزتون مبارك

جواد رضویان:

به نام حضرت حق ؛

دوستان عزيزم سلام،
    ارادت من رو پذيرا باشيد.
    اين صد و دهمين پستى كه تقديم شما عزيزان ميكنم ،
    در آستانهء ميلاد همسر مولا على (ع) ، بى بى فاطمهء زهرا(س) هستيم ، ضمن تبريك به همهء شما عزيزان ، مخصوصا مادران و همسران گرامى ،
    اين پست رو تقديم ميكنيم با ذكر صلواتى خدمت آقا أميرالمؤمنين (ع). يا حق.

ای دل به علی نگر خدا را بشناس
    وز روی علی رمز ولا را بشناس
    خواهی که مقام عشق را بشناسی
    برخیز و علی مرتضی را بشناس

شعر: حميد سبزوارى

روزبه نعمت الهی:

تقديم به زنان و مادران سرزمينم
    #روزبه#روزبه_نعمت_الهي#عشقين#سياوش_كسرايي#

گيل آوا!!
    اي كودك كرانه و جنگل
    اي دختر ترانه و ابريشم وبلوط
    ازكوره راه دامنه وده
    با ما بگو كه بوي چه عطري
    يابال رنگ رنگ چه مرغي تو را كشاند
    تا پايتخت مرگ؟
    ...
    اي واي از آن جدايي و اين جرئت
    فرياد از اين جنون و شجاعت

گيل آوا!
    اي خوشه ي شكسته ي سرخ انگور
    آه اي درخت خون

اينك بگو به ما
    تا با كدام اشك ، رشادت را
    ما شستشو كنيم!؟
    چونان تو را كجا
    ماجستجو كنيم !؟ اي بر توام نماز
    اي بر توام نياز هزاران هزار ها
    تكرار شو

بسيار شو

اي مرگ تو تولد زن در ديار من
    يكتاي من ،خجسته،گيل آوا!

بابک جهانبخش:

به بهشت نمى روم اگر مادرم آنجا نباشد...
    روز زن و روز مادر مبارك

رضا صادقی:

هـميشه براى از تو گفتن ، واژه هاى خوب و كلمات خوب كم مياد .. مادرم تمام جهانم از دعاى توست كه هميشه كلامت به گوش خدا نزديك و نگاهت به راه من غرق دعا ..
    روزت مبارك فرشته گيسو سفيد اسمانى ... تبريك به همه زنان ومادران با شكوه سرزمينم ... و هـمچنين همسر صبورم كه تازه مادر جهان من است ....
    خدا همه مادرهارو حفظ و تمام مادرهاى سفر كرده رو قرين لبخندش قرار بده .. مادرم قربون موهاى سفيدت ..مادرم فداى اسم نازنينت ..

لیلا بلوکات:

من و مامانم. بيشتر از ربع قرن پيش. انزلى... روزت مبارك

علی صالحی:

روز زن ؛ روز مادر مبارک
    با مادر و مادربزرگ عزیزم در بهار نود و چهار

شجاع خلیل زاده:

به سلامتي مادرم...بي منت بزرگم كرد.. بي منت عمرشو به پام ريخت ...بي منت از خوابش زد تا من راحت بخوابم بي منت جوونيشو به پام ريخت بي منت تو سخترين شرايط كنارم بود بي منت بهت ميگم مادرم عاشقتم

شبنم قلی خانی:

مرا به کعبه چه حاجت؟

طواف می کنم "مادری” را که برای لمس دستانش هم وضو باید گرفت.
    روز زن و مادر را به تمام مادران سرزمينم تبريك ميگم ،و از راه دور دست مادرم را ميبوسم

علی انصاریان:

سلام خدمت همه.

مادر و من فردا مهمان برنامه خوشا شيراز هستيم.

جمعه ساعت ١٠ تا ١٢ صبح شبكه فارس.

روز مادر و روز زن بر تمام بانوان عزيز ايرانى مبارك. خاطرات خوبى در شيراز دارم ...يادش بخير
    مردم دوست داشتنى و مهمون نواز ممنونم از هادى قندى عزيز

بهاره رهنما:

ازدواج قطعا دلايل خوب ديگه اي هم داره اما شك نكنيد بهترين دليلش مادر شدنه؛) روز زن مبارك؛)

امیر جعفری:

عزیز دل روزت مبارک

نسرین مقانلو:

چند پیام تبریک برای روز زن ومادر تا حالا گذاشتم،
    و لی این یکی رو مخصوص تو نازنینم میفرستم،
    عزیز دلم ،دوست و خواهری که در همه حال و همیشه در کنار من بودی و هستی،
    مهربان نازنین،روز زن بر تو جانا مبارک باد مهربانم.

عماد طالب زاده:

مادرم تاج سرم روزت مبارك .... تبريك به همسر عزيزم كه به تازگى مادر شده و تمامى زنان و مادران سرزمينم به وجودتون افتخار مى كنيم و هميشه خورشيد زندگيمون هستيد ....

کمند امیرسلیمانی:

یک زن گران بها ترین اعجاز خداست
    برای داشتنش باید وضوی باران گرفت
    و به نام عشق،شبنم وار برعطر او سجده کرد
    وهزار هزار گل سرخ را تسبیح لحظه هایش نمود.
    او اجابت میکند،عشقی ،بالاتر از خورشید.
    و زیباتر از مهتاب را
    و تنها یک زن میداند آیین دوست داشتن را .
    و آنقدر زیبا هدیه میکند این عشق راکه سیراب شوی .
    آری میدانی که او
    الهه ی عشق است
    وبهشت کمترین سرزمین اوست
    تقدیم به همه ی مادران ،زنان و دختران سرزمینم ….

امید ابراهیمی:

مادر

روناک یونسی:

روز مامان هاى خوشگل مبارك

شبنم مقدمی:

مادر غمگين اين روزها...محض خاطر دل ما لبخند گم شده اش را بازآفريد...مادر،بانوي باران و بركت و بهار...جان و تنت سلامت...روزت مبارك

حنیف عمران زاده:

خداوندا
    زیباترین لحظه ها را نصیب مادرم کن
    که زیباترین لحظه هایش را به خاطر من از دست داده است خدایا هرکه هستم هرچه هستم
    به یک لحظه فدای مادرم کـــــــــن

نیکی کریمی:

روز مادر مبارك باشد بر مهربان ترين ، زيباترين ، خوب ترين و نازنين ترين موجودي كه مي شناسم ... دوستت دارم مادر خوبم ...

عمو پورنگ:

مادر یعنی عشق ، ایثار ، مهربانی ، سخاوت ، صبوری ... مادر یعنی همه زندگی..
    پیوست: این عکس زیبا را دوستِ خوبم عکاسِ حرفه ایِ سینما و تلویزیون اقای سعید عبدالهی گرفتند..

شهاب رمضان:

خدا تورو به دنيا ثابت كرده وقتى بهشتش رو به نامت كرده
    روز مادر و روز زن رو تبريك ميگم به تمام بانوان عزيز

پوریا پورسرخ:

براي مادرم ، عزيزترين عشق زندگيم و براي همه مادران كه بهترين مخلوقات زمين هستن

مهدی ماهانی:

رفقا من تو سن ٥ سالگى ناراحتى قلبى داشتم و ١سال بيمارستان بودم ، اگر مادرم نبود ،شب بيدارى هاش نبود ،دل نگرانى هاش نبود و ... خيلى چيزها يادمه كه نمى خوام به ياد بيارم ، شايد من الان نبودم.
    مادرم خدا هميشه پشت پناهت باشه كه راه خداشناسى رو به من و مهيار آموختى و با نگاهت صبر و گذشت و سكوت رو ياد گرفتم...بـ..وسـ..ـه مى زنم به دست مادر و پدرم كه موجوديتم و جايگاهم رو بعد از خدا مديون شما هستم.

ولادت حضرت فاطمه (ع ) ، روز مادر ( زن ) رو خدمت مادران مهربان ايران زمين و مادران بزرگوار شما رفقاى خوبم كه هميشه همراهيم كرديد تبريك عرض مى كنم. و وظيفه خودم مى دونم به تمام مادران شهيد بزرگوار و از خود گذشته تبريك عرض كنم

سوگند خورشیدی همسر شهرام محمودی:

دوستش دارم ... بزرگيش را ... سکوتش را ... مهربانیش را ... اُبهتش را ... تنهاييش را ... دلسوزبودنش را ... صبرش را ... و ... ... بودنش عادتيست ، مثل نفس کشيدن ! مادرم را ميگويم . . . او که میخندد خوشبختم. . . روزت نه٬ لحظه لحظه بودنت در زندگی ام را تبریک میگویم. . .فقط باشی٬ برایم کافیست. . .

آنا نعمتی:

" تقدیم به همه مادران دنیا "
    در عالم کودکی به مادرم قول دادم که تا همیشه هیچ کس را بیشتر از او دوست نداشته باشم ، مادرم مرا بوسید و گفت : نمی توانی عزیزم !
    گفتم می توانم، من تو را از پدرم و خواهر و برادرم بیشتر دوست دارم.
    مادر گفت یکی می آید که نمی توانی مرا بیشتر از او دوست داشته باشی..
    نوجوان که شدم دوستی عزیز داشتم ،ولی خوب که فکر می کردم مادرم را بیشتر دوست داشتم.
    معلمی داشتم که شیفته اش بودم ولی نه به اندازه مادرم..
    بزرگتر که شدم عاشق شدم ، خیال کردم نمی توانم به قول کودکی ام عمل کنم ولی وقتی پیش خودم گفتم کدامیک را بیشتر دوست داری باز در ته دلم این مادر بود که انتخاب شد...
    سالها گذشت و یکی آمد... یکی که تمام جان من بود...
    همانروز مادرم با شادمانی خندید و گفت دیدی نتوانستی...
    من هرچه فکر کردم او را از مادرم و از تمام دنیا یشتر می خواستم.او با آمدنش سلطان قلب من شده بود.
    من نمی خواستم و نمی توانستم به قول دوران کودکیم عمل کنم...
    آخر من خودم مادر شده بودم... " روز مادر مبارک "
    تقديم به همه مادرهاي سرزمينم، دستتون رو ميبوسم

عادل غلامی:

مادرم روزت مبارک

مصطفی پاشایی:

روز مادر رو به همه مادران سرزمینم و بخصوص مادر مهربان و نمونه خودم که اسطوره ای مثل مرتضی رو پرورش داد و همواره مشوق و راهنمای مرتضی بود ، تبریک میگم -

مازیار فلاحی:

كسي جز تو ، تو قلبم جا نميشه...
    همه مادران ايران زمين .. چه اونايي كه هستن ، چه اونايي كه بينمون نيستن ...
    روزتون مبارك باد....

بابک برزویه:

پس هستی من زهستی اوست
    تاهستم و هست دارمش دوست
    روز مادر بر شما مادران سرزمینم مبارک باد

مصطفی یگانه:

روز مــادر مبــارك ... مادراي آينده روزتون مبارك ، سايه مادر و پدرتون باشكوه بالاي سرتون باشه مادر روزت مبارك

مهدی پاکدل:

روزت مبارك مادر، روزت مبارك اى معناى هر آنچه خوب است

مژده لواسانی:

من بعد از ولايت علي ع،سرمايه اي در اين جهان ندارم كه بهش افتخار كنم و از داشتنش حس غرور كنم،جز شما فرشته ي مادر و حضرت پدر...
    من افتخار ميكنم كه دخترِ چون تويي هستم كه همه ي سهم مني از خوشبختي و همه ي سهم خانه اي از آرامش و عشق...كاش خوبي ات به من ارث ميرسيد،چون اكتسابي مثل تو شدن،محال است...از خدا ممنونم براي داشتنت و همين از تمام جهان كافيست...
    پي نوشت: تو ميچرخي به دور من،كنارت شعله ور ميشم
    تو تكراري نميشي، من،بهت وابسته تر ميشم

پي نوشت دو:عكس؛ پانزده سال پيش،لبنان ........ دعا نوشت: خدايا اين خانواده ي كوچك را براي هم حفظ كن دل نوشت: مادرهاي بي نظير ايراني،مبارك باشيد براي ما...

بهنوش بختیاری:

روز عزیز مادر رو به تمام مادران..مخصوصاً مادرانی که برای فرزندانشون هم پدر بودن هم مادر..وبه تمام زنانی که اشک خود رو پاک کردن و بغضشونو خوردن و با شرافت روی پای خودشون ایستادن و زندگی فرزندشون رو اداره کردن...تبریک میگم..زنانی که سرشار از عاطفه اند و عشق و هرگز جواب این عشقشون داده نمیشه..زنانی که در این بد روزگار در مقابل تمام مشکلات می ایستن..مادرانی که از صدقه سر فرزندان بی عاطفشون خانه سالمندانن و کهریزک...زن به دور از هرگونه شعار فمینیستی خیلی عزیزه..مقامش والاست..خب مثل خیلی چیزای دیگه قدرش دونسته نمیشه...همش میگن دعای خیر مادر..انگار مادرو واسه دعاش میخوان..خیلی دنیای دلچسبی نیست..اما با وجود زنان قابل تحمل شده..مادر گلم..خواهر ساده من بهناز خوبم روزت مبارک..از همینجا به مادر همسرم مریم خانم که بینهایت دوسش دارم و خیلی بزرگه..خیلی خانمه..تبریکککککککک عرض میکنم و سعیده گلم خواهر همسرم که یه مادر و یه زن کامل و نجیب و انسانه..جا داره همینجا بگم که دستبوس همه شمام..به خاطر همه بزرگی هایی که از شما دیدم..به خاطر تنهایی هایی که کشیدید..به خاطر دل زیبایتان که بارها سوخت و هیچ نگفتید..مادرجانها روزتون مبارک...چاکرمممممممممم. .کوچیکممممممم...سربازمممممممممم.......خدا پناهتون...یاعلی.

بهنوش طباطبایی:

احسان کرمی:

عاشق ترينها شماييد
    روز مادر، روز زن و ولادت حضرت زهرا مبارك است بي شك

مهراوه شریفی نیا:

ﻣﺎ ﺁﯾﯿﻨﻪ ﻧﯿﺴﺘﯿﻢ، ﺍﻧﺴﺎﻧﯿﻢ!

ﻣﺸﮏ ﺭﺍ ﮔﻔﺘﻨﺪ:
    ﺗﻮ ﺭﺍ ﯾﮏ ﻋﯿﺐ ﻫﺴﺖ،
    ﺑﺎ ﻫﺮ ﮐﻪ ﻧﺸﯿﻨﯽ
    ﺍﺯ ﺑﻮﯼ ﺧﻮﺷﺖ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺩﻫﯽ.

ﮔﻔﺖ:

ﺯﯾﺮﺍ ﮐﻪ ﻧﻨﮕﺮﻡ ﺑﺎ ﮐﯽ ﺍﻡ،
    ﺑﻪ ﺁﻥ ﺑﻨﮕﺮﻡ ﮐﻪ ﻣﻦ ﮐﯽ ام!
    (نمى دونم متن نوشته ى كيه)
    پى نوشت:
    روز زن
    بر همه ى بانوان مهربان و
    بر مردهاى قدرشناسِ سرزمينم
    كه مهرِ مادرشون،خواهرشون و زنى رو كه دوستش دارند، پاس مى دارند
    مبارك

سیاوش خیرابی:

به قول خودت كه تو بچگيا به ما ميگفتى منم ميگم : اى تمام هستو نيستم ، اى روحم ، اى عمرم ، اى جسمم ، اى عشق هميشگى دستتو ميبوسم و ميگم روزت مبارك

نیوشا ضیغمی:

علی لهراسبی:

ميلاد حضرت فاطمه(س) و روز مادر مبارك....
    مادر=عشق

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    1
    بازدیدها
    676
    پاسخ ها
    26
    بازدیدها
    2,109
    پاسخ ها