مایه سرگرمی تصویری که با شما حرف میزند، شخصیتتان را لو میدهد!

*نغمه*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,064
امتیاز واکنش
3,627
7- شما شاد و خونسرد هستید. شما بسیار حساس هستید و سایرین را به خوبی درک می کنید. شما شنونده خوبی هستید که به خوبی می دانید چطور بی طرفانه و بدون اینکه راجع به دیگران قضاوت کنید، به صحبت ها و درد دل هایشان گوش بدهید. معتقد هستید که هر کس برای زندگی خودش راه و ماجرایی دارد که در انتظار اوست تا به دنبال آن برود. به خوبی به استقبال افراد تازه ای که وارد زندگی تان می شوند همین طور اتفاقات تازه در زندگی تان می روید. بسیار نادر است که مضطرب یا نگران شوید. معمولاً ریلکس هستید و به خوبی می توانید لحظاتی خوب را برای خود پدید بیاورید.

• پیشنهادات
  • kingsky_98

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    27
    امتیاز واکنش
    25
    5- شما فردی مسئول هستید و همین طور مسئولیت پذیر است. شما بسیار مستقل و متکی به خود هستید و به خوبی میدانید که چطور برای خود و کسانی که دوستشان دارید قوی و با استقامت پیش بروید. شعار شخصی تان در زندگی این است که " من آن را به روش خودم انجام خواهم داد." شما دقیقا می دانید که چه می خواهید و از اینکه به دنبال رویاهایتان بروید، ترسی ندارید. تنها چیزی که شما از دیگران می خواهید، صداقت است. شما به اندازه کافی شجاع هستید تا حقیقت را بپذیرید.

parsim

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    27
    امتیاز واکنش
    39
    5- شما فردی مسئول هستید و همین طور مسئولیت پذیر است. شما بسیار مستقل و متکی به خود هستید و به خوبی میدانید که چطور برای خود و کسانی که دوستشان دارید قوی و با استقامت پیش بروید. شعار شخصی تان در زندگی این است که " من آن را به روش خودم انجام خواهم داد." شما دقیقا می دانید که چه می خواهید و از اینکه به دنبال رویاهایتان بروید، ترسی ندارید. تنها چیزی که شما از دیگران می خواهید، صداقت است. شما به اندازه کافی شجاع هستید تا حقیقت را بپذیرید.

Ghostwriter

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,028
    امتیاز واکنش
    34,103
    - شما بخشنده و سخاوتمند هستید. شما برای همیشه برای پیشرفت خود تلاش می کنید. شما ایده آل هایی بسیار بالاتر از حد افراد عادی دارید. برخی افراد ممکن است تصور کنند ارتباط با شما دشوار است اما برای شما بسیار آسان نیست که کسی باشید که هستید. شما بسیار تلاش می کنید و خودخواه نیستید. شما کار و تلاش می کنید چون پیشرفت برایتان مهم است. شما توانایی فوق العاده ای در دوست داشتن و عشق ورزیدن به دیگران دارید تا زمانی که آنها دل شما را نشکنند. اما حتی پس از اینکه آنها با شما چنین کنند، شما هنوز در دل دوستشان خواهید داشت. افراد کمی هستند که آن چنان که شایسته شماست، از شما بابت کارهایی که برایشان انجام داده اید، تشک می کنند.:icon_biggrin:

NeGiN

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4
    امتیاز واکنش
    0
    7راست میگه

azar75

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    395
    امتیاز واکنش
    89
    منم 5 بودم

BAHAR 80

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    22
    امتیاز واکنش
    68
    5
    خوبه

Ðαяӄ ƨнαÐσω

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,653
    امتیاز واکنش
    1,051

sahar jooooon

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    747
    امتیاز واکنش
    6,163
    8 - شما بسیار پر انرژی و بامزه هستید کسی که می داند چطور دیگران را بخنداند. هرگز فرصت ماجراجویی را از دست نمی دهید. گاهی اوقات به طرز غافلگیرانه ای به امور پایان می دهید که همه حیرت زده می شوند. همیشه با خودتان رو راست هستید. چیزهایی زیادی جزو علائق شما هستند و اگر متوجه شوید چیزی در حیطه علائق شماست، آرام نمی گیرید تا اطلاعات کافی در خصوص آن کسب کنید.

bluebloom

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,510
    امتیاز واکنش
    69,983
    چرا تصویر باز نمیشه؟؟؟؟؟

برخی موضوعات مشابه

بالا