سیاسی توضیحات توکلی در مورد یک مصاحبه

• شروع کننده موضوع kiya dokht
  • بازدیدها 132
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

kiya dokht

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
8,672
امتیاز واکنش
26,158
فارس/ احمد توکلي نماينده مجلس نهم شوراي اسلامي پيرامون مصاحبه اخيري که با پايگاه اطلاع‌رساني دولت داشته و در خبرگزاري فارس نيز منتشر شده، توضيحاتي ارائه داد.

احمد توکلي نماينده مجلس نهم شوراي اسلامي با انتشار توضيحاتي پيرامون مصاحبه اخيري که با پايگاه اطلاع‌رساني دولت داشته و در خبرگزاري فارس نيز منتشر شده، اظهار داشت: مصاحبه به روشني در جهت تقويت همکاري همه نيروهاي ضد فساد و عدالت‌خواه تنظيم شده بود. به نظر اينجانب کشور گرفتارتر از آن است که يک جريان بتواند آن را اداره کند، چه رسد آن را به پيشرفت و تعالي سوق دهد.

وي افزود: مبارزه با فساد امري ضروري و براي سرنوشت نظام جمهوري اسلامي تعيين کننده است. اگر سياسي شود، فاسدان پشت دو جناح خود را مخفي مي‌کنند و با متهم ساختن طرف مقابل به انتقام‌گيري سياسي خود را مصون مي‌دارند و تيشه به ريشه عدالت خواهان واقعي هر دو جناح مي‌زنند.

توکلي اضافه کرد: بنده اصرار دارم با ترغيب يکديگر و تأکيد بر مثبتات و مشترکات، به جاي آنکه از توان يکديگر بکاهيم، فشار خويش را بر حلقه‌هاي پيوند قدرت و ثروت افزون سازيم.

نماينده مجلس نهم شوراي اسلامي گفت: پايگاه اطلاع‌رساني دولت به رغم آنکه مصاحبه بنده متضمن نقدهاي جدي بود، سماحت به خرج داد و همه آن را منتشر ساخت، عکس العمل عزيزان فارس بايد خلاف آنچه شد مي‌بود. به فرموده قرآن «هل جزاء الاحسان الا الاحسان».

وي در پايان افزود: بنده اگر جاي دوستان فارس بودم جمع بندي مصاحبه شونده را تيتر مي‌کردم که گفته بودم: «در مجموع اقدام دولت در برخورد با موضوع فيش‌هاي حقوقي قابل تقدير است». از اينکه به خيرخواهي بنده توجه و براي تلطيف مناسبات بين برادران ايماني اين گلايه را منتشر مي‌فرماييد تشکر مي‌کنم. چرا که پيامبر مي‌فرمايد از يکديگر گله کنيد که گله دوستي را زياد ميکند.

برخی موضوعات مشابه

بالا