جانشینی سوریان افتخار بزرگی برای من است

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 156
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
قهرمان مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی در وزن 59 کیلوگرم گفت: هر تصمیمی که شورای فنی بگیرد مثل یک سرباز مطیع خواهم بود.

به گزارش "ورزش سه"، مهرداد مردانی در گفت‌‌وگو با خبرنگار میزان، در خصوص کسب عنوان قهرمانی در وزن 59 کیلوگرم مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی اظهار داشت: همه مدعیان این وزن در مسابقات انتخابی حاضر شده بودند و من با توجه به تمرینات خوبی که انجام داده بودم تلاش کردم بهترین نتیجه را کسب کنم. خدا هم کمک کرد و توانستم قهرمان شوم.

وی ادامه داد: باید منتظر نظر شورای فنی باشم تا مشخص شود به طور قطعی عضو تیم ملی خواهم بود یا خیر اما هر تصمیمی که آنها بگیرند من مثل یک سرباز مطیع خواهم بود.

قهرمان مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی در وزن 59 کیلوگرم در خصوص این که اگر عضو تیم ملی شود جانشین حمید سوریان خواهد بود، خاطرنشان کرد: سوریان شناسنامه کشتی فرنگی ایران است. اگر بتوانم عضو تیم ملی شوم باید هم برای کشورم و هم برای دوبنده سوریان آبروداری کنم. به هر حال جانشینی سوریان افتخار بزرگی برای من محسوب می‌شود.

مردانی در پایان گفت: از خانواده، دوستان و مربیانم که به من کمک‌های زیادی داشتند تشکر می‌کنم. امیدوارم بتوانم پاسخگوی محبت‌های آنها باشم.

برخی موضوعات مشابه

بالا