فرهنگی و هنری جنجالی ترین بازیگر زن ایران ،سوءقصد یا زمین خوردن ؟! +عکس

• شروع کننده موضوع حدیثه
  • بازدیدها 195
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

حدیثه

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
679
امتیاز واکنش
180
جنجالی ترین بازیگر زن ایران ،سوءقصد یا زمین خوردن ؟! +عکس

به گزارش پرداد به نقل از مشهد پیام : در پی انتشار اخبار و شایعات گسترده مبنی بر سوءقصد به الهام چرخنده و و مضروبشدن این بازیگر سینما و تلویزیون، وی ضمن تعجب از بروز این شایعه به شدت آن را تکذیب کرد.
الهام چرخنده گفت: من هم همچون دیگر زائران امام رئوف پس از زیارت در حال بازگشت به محل اقامتم بودم که هنگام عبور از جوی آب، پایم لغزید و بهشدت زمین خوردم شب گذشته اخبار گستردهای در شبکههای مجازی و همچنین پایگاههای خبری ازجمله این پایگاه خبری مبنی بر سوءقصد به الهام چرخنده در مشهد منتشر شد که با پیگیریهایی از سوی جامعه رسانهای مشهد مقدس همراه بود. پس از پیگیری از بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد و تأیید حضور ایشان در بیمارستان، توجه به دلیل حضور وی در بیمارستان بیشتر شد که با برقراری تماس تلفنی با فردی که به گفته خود از ماجرا مطلع بود، جزئیاتی از این حادثه منتشر کرد. اما به دلیل حساسیت موضوع، به هتل محل اقامت خانم الهام چرخنده رفتیم و صحت این ماجرا را از زبان خودشان جویا شدیم. باوجود آماده شدن خانم چرخنده برای بازگشت به تهران و زمان اندکی که در اختیار داشتیم، برای روشن شدن این موضوع گفتوگوی کوتاهی با مشهدپیام انجام دادند که در ذیل میخوانید: خوشآمد عرض میکنم خدمت شما و ولادت امیرالمؤمنین (ع) را به شما و پسرتان تبریک میگویم، حتماً اخبار منتشرشده را شنیدهاید، بفرمایید که اصل موضوع چه بوده؟ من هم این روز رو به همه مردان سرزمین و رهبر عزیزم تبریک میگویم و از شما که پیگیر این موضوع بودید تشکر میکنم؛ زمانی که انتشار خبر سوءقصد را شنیدم خیلی تعجب کردم و جای سؤال بود که چطور به این سرعت چنین خبری در فضای رسانهای منتشرشده چون کیفیت ماجرا به آن شکلی که مطرحشده نیست. اینجا مشهد امام رضا (ع) است، این حریم، حریم امن مؤمنان است و اینکه چنین اتفاقی بیفتد نمیتواند موضوعیت داشته باشد. وی که در کنار پسر خود نشسته بود، با لبخند گفت: البته حساسیت و سرعت عمل رسانههای ارزشی مشهد قابلتقدیر است اما اصل موضوع این است که، من هم همچون دیگر زائران امام رئوف پس از زیارت در حال بازگشت به محل اقامتم بودم که هنگام عبور از جوی آب، پایم لغزید و بهشدت زمین خوردم. تردد وسایل نقلیه از نزدیکی من و احساس درد شدیدی که در من به وجود آمد این ذهنیت را بهاشتباه برای اطرافیان ایجاد کرد اتفاقی جز زمین خوردن برای من حادثشده که متأسفانه کیفیت رخ دادن این اتفاق به این شکل منتشر شد. من از حضور در مشهد و در این روز عزیز بسیار خوشحال هستم، ترک مشهد نمیتواند این احساس را در من از بین ببرد؛ شما اهالی مشهد نعمت بزرگی را در کنار خود دارید که باید بیشتر قدر آن را بدانید؛ وقتی حضور مردم از اقشار و ملیتهای مختلف را در حرم رضوی میبینم، آرامشی به من دست میدهد که انگیزه فعالیتهای فرهنگی را در من تقویت میکند. بازهم از دغدغه و پیگیری شما برای روشن شدن این موضوع تشکر میکنم. البته باید از پرسنل و مدیریت «هتل صادقیه توس» هم تشکر کنم که در مدت اقامت من، محبتها و پیگیریهای زیادی داشتند و باید گفت به این عزیزان زحمت دادیم. چرخنده در ادامه ابراز داشت: در جوار صحن امام رضا(ع) هستم و هیچ سوءقصدی به بنده نشده است. وی در ادامه گفت: اینجا شور و حال بسیار خوبی در همه مردم است و جای همه عزیزان در این جوار نورانی خالی است. این بازیگر تلویزیون بیان داشت: از جایی که خیلی از عزیزان ناراحت و نگران شدند، میگویم کسی که شب میلاد حضرت علی(ع) در جوار حضرت رضا (ع) باشد، ایمن است. چرخنده در پایان اظهار داشت: من سالروز ولادت امیرالمؤمنین(ع) را به مردان غیور کشورم، رهبر خاکی وطنم و به پدرم که به دخترش یاد داد مردانه فریاد بزنم «یا علی مددی» تبریک میگویم.
oeq7oyp00hsydrt5et39.jpg

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
106
بالا