فوتبال داخلی حاشيه اولين جلسه هيأت مديره پرسپوليس

• شروع کننده موضوع ☂Baran
  • بازدیدها 199
  • پاسخ ها 8
  • تاریخ شروع

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,966
امتیاز واکنش
225
به علت اينکه چهرههاي اعضاي هيأت مديره براي خبرنگاران آشنا نبود هر شخصي که از اتاق خارج ميشد به عنوان عضو هيأت مديره تلقي ميشد.

00944748.jpg

اولين جلسه هيأت مديره باشگاه پرسپوليس امروز برگزار شد که اين جلسه با حواشي همراه بود که در زير ميخوانيد:

به نقل از فارس، حدود 30 خبرنگار تصويري و نوشتاري براي پوشش اين جلسه در وزارت ورزش حاضر شده بودند که اين تعداد باعث شده بود تا کارمندان وزارتخانه نيز از اتاقهاي خود بيرون بيايند تا در جريان مسائل و اتفاقات قرار بگيرند.

*برخي خبرنگاران نسبت به اينکه چرا اعضاي هيأت مديره پس از اتمام جلسه براي صرف ناهار به سالن غذاخوري رفتند اعتراض داشتند و معتقد بودند ابتدا صحبتهاي خود را انجام ميدادند و پس از آن براي صرف ناهار اقدام ميکردند.

*به علت اينکه اعضاي هيأت مديره باشگاه پرسپوليس براي خبرنگاران ناآشنا بودند هر شخصي که از اتاق بيرون ميآمد آنها به سمت او ميرفتند و او در واکنش به سوال آنها ميگفت من اصلا عضو هيأت مديره نيستم!

*خادم پس از اينکه از جلسه بيرون آمد پاسخگوي سوال خبرنگاران نبود و به سرعت وزارتخانه را ترک کرد.

• پیشنهادات
  • ☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    سقوط و کسر امتياز پرسپوليس را تهديد ميکند

مسئول امور بينالملل سازمان ليگ اعلام کرد در صورتي که اين باشگاه بدهياش به يکي از مربيان پيشين خود را پرداخت نکند، جرائم انضباطي از قبيل کسر امتياز، سقوط به ليگ پايينتر شامل حال اين باشگاه خواهد شد.

00946410.jpg

به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، مسئول امور بينالملل سازمان ليگ در مورد شکايت مربي پيشين پرسپوليس براي دريافت مطالباتش گفت: پس از شکايت جاو آرنولدو به فيفا نسبت به پرداخت مطالبات باقيمانده خود توسط باشگاه پرسپوليس و پيگيريهاي اين باشگاه در نهايت در تاريخ 24 جولاي 2013 (دوم مرادماه 92) توافق نهايي بين مربي و باشگاه حاصل شد.

کسرايي در ادامه افزود: طبق ماده 64 آييننامه انضباطي فيفا باشگاه پرسپوليس موظف به پرداخت پنج هزار و پانصد فرانک سوئيس به عنوان هزينه دادرسي پرونده به حساب فيفاست و با توجه به اينکه اين مبلغ تاکنون توسط باشگاه پرسپوليس به فيفا پرداخت نشده است و اين باشگاه تا 12 مي 2014 (22 ارديبهشت 93) مهلت دارد اين مبلغ را بپردازد، در صورت عدم پرداخت، جرائم انضباطي از قبيل کسر امتياز، سقوط به ليگ پايينتر شامل حال اين باشگاه خواهد شد.

وي همچنين در ادامه درباره شکايت نلو وينگادا، مربي پيشين پرسپوليس به فيفا گفت: پس از شکايت اين مربي به فدراسيون جهاني فوتبال در خصوص مطالبات دريافت نشده از باشگاه، توافق نهايي بين وينگادا و باشگاه پرسپوليس صورت گرفت و طبق ماده64 آيين نامه انضباطي فيفا، باشگاه پرسپوليس موظف به پرداخت مبلغ 100 هزار فرانک سوئيس به عنوان هزينه دادرسي پرونده به حساب فيفا است و در صورعت عدم پرداخت مبلغ تا 12 مي (22 ارديبهشت) جرائم انضباطي از قبيل کسر امتياز، سقوط به ليگ پايينتر شامل حال باشگاه پرسپوليس خواهد شد.

کسرايي در پايان تصريح کرد: اين اطلاعات به صورت رسمي به وزرات ورزش و جوانان، سازمان ليگ و باشگاه پرسپوليس داده شده است.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    خطر کسر امتياز از پرسپوليس جدي نيست

وکيل باشگاه پرسپوليس تاکيد کرد که به هيچ عنوان خطر کسر امتياز اين باشگاه را تهديد نميکند.

00944748.jpg

مصطفي شکري در مورد مصاحبه محمدرضا کسرايي در خصوص خطر کسر امتياز از باشگاه پرسپوليس توسط فيفا به خاطر پرونده وينگادا و دستيارانش گفت: آقاي کسرايي در مورد روند کلي پرونده توضيح داده و اينکه اگر باشگاه پرسپوليس نتواند مبلغ هزينه دادرسي فيفا را پرداخت کند جريمه خواهد شد.

به نقل از تسنيم، وي ادامه داد: باشگاه بايد 5 يا 10 هزار فرانک سوئيس را به حساب فيفا واريز کند. البته در اين مرحله موضوع کسر امتياز مطرح و جدي نيست ولي در کل فيفا کليه جرايم را پيشبيني کرده است. باز هم تاکيد ميکنم اينکه ميگويم خطر کسر امتياز جدي نيست نبايد باعث شود باشگاه در پرداخت مطالباتش کوتاهي کند.

وکيل باشگاه پرسپوليس تصريح کرد: فيفا اعلام کرده اگر در تاريخ مقرر باشگاه پرسپوليس بدهياش را که بابت هزينه دادرسي دو پرونده است پرداخت نکند در اولين جلسه کميته انضباطي اين فدراسون با انواع جرايم روبهرو ميشود. البته فيفا به خاطر عدم پرداخت هزينه دادرسي امتياز کسر نميکند و به نوعي اين مسئله منتفي است.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    استيلي:بر اساس بودجه بازيکن جذب مي کنيم

سخنگوي باشگاه پرسپوليس گفت: بر اساس بودجه مان براي فصل جديد بازيکن جذب خواهيم کرد.

00016940.jpg

حميد استيلي قبل از جلسه امروز هيأت مديره در باشگاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما باز هم معتقديم افرادي که در هيأت مديره هستند با توجه به زماني که داريم قطعا ميتوانند تأثير زيادي در باشگاه داشته باشند. باور کنيد اين افراد گذشت و فداکاري کردند و به اين هيأت مديره آمدند و حتي نفرات گذشته نيز که در اين باشگاه زحمت کشيدند بسيار پرتلاش بودند. ما بيشتر برنامههايمان روي کارهاي اقتصادي و فرهنگي ورزشي است.

به نقل از فارس، وي افزود: مهندس رحيمي يکي از مديران کار بلد و قديمي است و ايشان بايد مصوبات هيأت مديره را به عنوان مديرعامل اجرا کند. ما همه بايد کمک کنيم تا به يک هدف يعني موفقيت برسيم. هيأت مديره بر روي همدلي و همکاري تأکيد زيادي دارد شايد اين همکاري امسال براي پرسپوليس خوب باشد و شايد بدهيهاي گذشته را نيز بتوانيم پرداخت کنيم.

وي در خصوص روشن شدن کادر فني پرسپوليس با توجه به قرارداد 3 ساله دايي گفت: قطعا ما پس از جلسه صبح سريعا جلسه دوم را برگزار کرديم تا زمان را از دست ندهيم. ما در اين جلسه بايد در مورد طلب و بدهي بازيکنان که زحمت کشيدهاند، کادر فني که جا دارد به آنها خسته نباشيد بگويم تقدير و تشکر کنم. ما در طول فصل گذشته سهميه آسيا را گرفتيم.

وي افزود: پس از صحبتهايي که در مورد کادر فني انجام ميدهيم تا اين مسائل حل شود سعي ميکنيم خواستههاي آنها را اجرايي کنيم تا در ليگ، جام حذفي آسيا در فصل آينده بتوانيم به هدفهايمان برسيم.

استيلي ادامه داد: شايد بعد از جلسه خبرهايي شود اما الان نميتوانم قول بدهم. ما امروز در مورد تيم، باشگاه و شناخت از يکديگر جلسه خواهيم داشت و سعي ميکنيم از ساختار باشگاه شناخت پيدا کنيم. ما بايد در مورد درآمدها و هزينهها بيشتر بحث کنيم تا در برابر بودجهاي که داريم برنامهريزي کنيم و به مشکل نخوريم. بودجه را قطعا ما برآورد خواهيم کرد تا ببينيم چطور ميتوانيم بازيکن بگيريم.

استيلي در پايان خاطر نشان کرد: هدف ما اين است که پرسپوليس موفق شود و به همين دليل ما سعي کرديم جلسه فوري را تشکيل دهيم تا پرسپوليس به جايگاه اصلياش برگردد. هواداران باي کنار ما باشند. احساس تنهايي نکنيم تا يک ساختار خوب داشته باشيم. امروز فقط در خدمت هيأت مديره هستيم و انشاءالله بعد در خدمت دايي خواهيم بود.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    با اعلام رحيمي دايي در پرسپوليس ميماند

مديرعامل باشگاه پرسپوليس اعلام کرد علي دايي فصل آينده نيز در پرسپوليس حضور دارد.

00019004.jpg

هيأت مديره باشگاه پرسپوليس عصر امروز تشکيل جلسه داد.

در پايان اين جلسه عليرضا رحيمي اعلام کرد علي دايي سال آينده نيز در پرسپوليس ميماند

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    کاظم پور: ورزش را دوست دارم

محمد ابراهيم کاظمپور گفت: در اعلام غلط نام من شما دوستان رسانهاي هم اشتباه کرديد.

00940161.jpg

محمد ابراهيم کاظمپور بعد از جلسه امروز هيأت مديره باشگاه پرسپوليس در مورد اعلام اشتباه نام او به عنوان حسين کاظمپور گفت: در پايان نام حسين کاظمپور که در بخش ديگري سمت دارد، پسوند اردبيلي هست.

به نقل از فارس، وي افزود: اين اشتباهي بود که به صورت سهوي انجام شد و شما دوستان هم در اين امر اشتباه کرديد.

عضو هيأت مديره باشگاه پرسپوليس در مورد سوابق مديريتي خود عنوان کرد: ورزش را دوست دارم در مورد کارنامه من ميتوانيد به اينترنت مراجعه کنيد. 26 سال سابقه مديرعاملي دارم. در بنياد حضور داشتم. مدير هلدينگ ساختماني بهمن، صندوق فرهنگيان و ... بودهام.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    استيلي: دوست دارم در بخش فني کار کنم

عضو هيأت مديره باشگاه پرسپوليس گفت: رحيمي با دايي و کادر فني جلسه برگزار ميکند.

00031752.jpg

حميد استيلي در پايان نشست هيأت مديره باشگاه پرسپوليس در جمع خبرنگارن گفت: بدهي وينگادا مهم بود زيرا خطر کسر امتياز وجود داشت که قرار شد فردا اين بدهي پرداخت شود. در مورد کادر فني هم رحيمي بادايي جلسه برگزار ميکند و مشکلات مالي هم حل ميشود.

به نقل از فارس، وي در مورد اينکه ممکن است از دايي انتقام بگيرد، گفت: من اولين نفري بودم که گفتم دايي بماند و از تواناييهاي او استفاده کنيم.

عضو هيأت مديره باشگاه پرسپوليس در مورد اعضاي هيأت مديره باشگاه گفت: همگي قدرتمند هستند. دکتر سليمي استاد دانشگاه است و مديريت خصوصيسازي در دانشگاه را تدريس ميکند و با وزير هم ارتباط دارد. سياسي هم همين طور. من فقط در مورد خودم ميتوانم صحبت کنم.

استيلي در مورد اينکه حميد جاسميان از هيأت مديره باشگاه انتقاد کرده،گفت: ايشان هر چه بگويد درست گفته و بزرگ ما هستند.

وي در مورد دليل غيبت زادمهر در جلسه گفت: ايشان خارج از کشور هستند و يکشنبه به تهران ميآيند.

استيلي در مورد اينکه باشگاه از نظر مالي شرايط خوبي خواهد داشت، گفت: اين اولين باري است که پول در باشگاه است و بدهي بازيکنان پرداخت خواهد شد و ميتوانيم بازيکن جديد هم بگيريم.

عضو هيأت مديره باشگاه پرسپوليس در مورد اينکه قرارداد بازيکنان شفاف خواهد شد، گفت: تمام قراردادها صد در صد شفاف است و همان قراردادي که در هيأت فوتبال ثبت ميشود قرارداد واقعي است و ديگر قرارداد متمم ديگري نيست.

استلي در مورد اينکه سقف قرارداد 500 ميليون تومان در پرسپوليس رعايت خواهد شد،گفت: نميتوانم بگويم سقف قرارداد. هر بازيکني بر اساس تواناييهايي که دارد پول ميگيرد. بازيکناني که کادر فني صلاح بدانند در تيم حفظ ميشود و بازيکنان جديدي با نظر کادر فني گرفته ميشود تا در ليگ قهرمانان آسيا حضوري درخشان داشته باشند.

سخنگوي هيأت مديره باشگاه پرسپوليس در مورد وضعيت اين باشگاه گفت: باشکاه پرسپوليس يک سال به اين عزيزان داده شده و آنها با فداکاري آمدهاند تا مشکل باشگاه را حل کنند. از رحيمي هم وقتي ميگويد سعي ميکنيم تمام بدهيها را حل کنيم جاي تقدير دارد.بايد از تمام مديران قبلي هم که زحمت کشيدهاند تقدير و تشکر کرد.مخصوصا پروين که نماد و اسطوره پرسپوليس است اگر او اسمش نيست اما همچنان در کنار ما است.

وي در مورد دستمزد بازيکنان تاکيد کرد: قراردادها شفاف خواهد بود و هر کسي هر چقدر حقش باشد ميگيرد.

استيلي در مورد اينکه پيش از اين قرار بود که در يک تيم مربيگري کند و چه شد که عضو هيأت مديره پرسپوليس شد، گفت: من همچنان دوست دارم در بخش فني کار کنم زيرا کار من فني و مربيگري است. اما اکنون شرايط اينگونه شد که عضو هيأت مديره پرسپوليس شوم.شايد اگر شرايطي فراهم شود که بتوانم در بخش فني و مربيگري تيم ديگري کار کنم اين کار را انجام دهم. من بازيکن، مربي و سرمربي بودهام. مدير آکادمي و مدير پيشکسوتان باشگاه بودهام. و اکنون هم عضو هيأت مديره هستم.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    رحيمي: مشکلي با دايي ندارم

مديرعامل جديد باشگاه پرسپوليس گفت: مشکلي ميان من و دايي وجود ندارد.

00945360.jpg

عليرضا رحيمي در مورد قرارداد علي دايي با پرسپوليس گفت: او با ما قرارداد دارد و مربي ماست. من هم با او جلسهاي خواهم گذاشت تا ببينم خواستههاي او از مديرعامل جديد چيست. من و دايي با هم هماهنگي هستيم و مشکلي با هم نداريم. دايي با ما قرارداد دارد و مربي ماست.

به نقل از فارس، وي در مورد بدهيهاي باشگاه پرسپوليس گفت: مطمئن باشيد هرچه سريعتر بدهيها را خواهيم پرداخت و اين کار را انجام خواهيم داد. فردا هم قرار شد مدارک خلعتبري را بررسي کنيم تا ضربالاجلي مشکل او را هم برطرف نماييم.

رحيمي در مورد اينکه اگر با دايي به توافق مالي نرسيد آيا احتمال دارد قرارداد او را فسخ کنيد، ادامه داد: چرا قرارداد او را فسخ کنيم؟ اين چه بحثي است که شما مطرح ميکنيد؟ ما با دايي مشکل مالي نداريم و او اگر من بخواهم با ما قرارداد سفيد امضا ميکند. دايي پرسپوليس را دوست دارد و من او را ميشناسم که اين حرف را ميزنم.

وي در مورد زماني که مديرعامل سپاهان بود و با مسئولان باشگاه پرسپوليس درگيريهاي لفظي داشت، اظهار کرد: درباره آبهاي آلوده اگر بخواهيد صحبت کنيد که بايد بگويم آن بحث در برنامه 90 تمام شد و مشکلي هم وجود ندارد و تمام صحبتهاي من را ميتوانيد در آرشيو برنامه 90 ببينيد که من همان جا به رويانيان گفتم که سپاهان و پرسپوليس از مکتب شاهين هستند و ما با هم دوست هستيم. حتي زماني هم که سپاهان بودم بارها اعلام کردم که استقلال و پرسپوليس سرمايههاي فوتبال کشورمان هستند.

رحيمي درباره اينکه آيا هواداران سپاهان از اينکه او مديرعامل پرسپوليس شده، اظهار داشت: چرا بايد ناراحت باشند؟ مگر من در کشور ديگري فعاليت ميکنم که ناراحت شوند؟ من در کشور خودم هستم و در ايران فعاليت ميکنم.

وي در مورد حل مشکلات مالي باشگاه پرسپوليس گفت: بازيکنان در ليگي که گذشت تحت فشار بودند و اذيت شدند و ما بايد هر چه سريعتر اين مشکل مالي را حل کنيم و تصميم داريم که از طريق حقوقي هم روي اين مسائل کار کنيم. 20 سال است که طرفداران استقلال و پرسپوليس نگران مسائل مالي باشگاه محبوبشان هستند و الان ما بايد روي پاي خودمان بايستيم و هواداران پرسپوليس فقط بايد نگران برد و باخت تيمشان باشند نه نگران مسائل مالي.

رحيمي در مورد جلسه با علي دايي هم گفت: سعي ميکنيم امروز و فردا با دايي جلسه خوبي برگزار کنيم.

وي در پايان گفت: پنجشنبه جلسهاي در باشگاه داريم و من بايد گزارشي ارائه کنم که بخشي از آن هم همين موضوع است اما بدانيد که دايي و رحيمي با هم مشکلي ندارند.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    مونسان: جلسه به نفع پرسپوليس بود

عضو هيأت مديره باشگاه پرسپوليس گفت: جلسهاي که برگزار شد به نفع پرسپوليس بود.

00944748.jpg

علياصغر مونسان پس از پايان نشست هيأت مديره باشگاه پرسپوليس در جمع خبرنگاران گفت: حميد استيلي در مورد همه مسائل صحبت ميکند اما اين را بگويم که جلسه به نفع پرسپوليس بود و هر روز همه چيز براي پرسپوليس بهتر ميشود.

به نقل از فارس، وي در مورد اينکه حداقل اسم خود را بگوييد، گفت: مونسان هستم.

برخی موضوعات مشابه

بالا