فرهنگی و هنری حسادت ستاره فیلم موفق فصل جوایز "لا لا لند" به دوست صمیمی و همکارش

• شروع کننده موضوع Behtina
  • بازدیدها 262
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Behtina

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
22,523
امتیاز واکنش
65,135
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
f915813da961d447b2cd44c3d54dedad_M.jpg
[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]کافه سینما-سرویس سینمای جهان کافه سینما: اما استون می‌گوید روزگاری به دوست صمیمی‌اش جنیفر لورنس حسادت می‌ورزید و می‌ترسید هرگز نتواند به اندازه ستاره بازی‌های عطش که بسیار بااستعداد بود؛ تاثیرگذار باشد.

به گزارش سرویس سینمای جهان اما استون که امسال با لالالند یکی از بخت‌های مسلم اسکار بهترین بازیگر زن نقش نخست است، می‌گوید حالا می‌فهمم وقتی بحث کار پیش می‌آید ما دوتا باهم خیلی تفاوت داریم.
«جنیفر شاید نداند اما مسلما اوایل دورانی بود که با خودم می‌گفتم هی غرورت داره جریحه‌دار می‌شه، جنیفر خیلی خوب، بااستعداد و درخشان است. من دارم گند می زنم. دیگه کار نمی‌کنم. خداحافظ جاده سنگفرش آجر زرد.»
«بعد با خودم دودوتا چهارتا کردم و یادم آمد من و او کاملا با هم متفاوتیم و جا برای همه هست. حتی اگر صنعت سینمایی باشد که واقعا از ایده (فرصت برای همه بازیگران زن )پشتیبانی نمی‌کند. اما ما هر دوی‌مان یکدیگر را دوست داریم و به عنوان بازیگر و دو انسان به یکدیگر اهمیت می‌دهیم.»
ستاره لالالند می‌گوید همیشه برای جنیفر لورنس وقت دارد و رابـ ـطه دوستی‌شان ماندگار شده است.
«زمانی که بحث کار باشد کاملا حمایت‌اش می‌کنم. و برای‌اش احساس موفقیت می‌کنم. حتی اگر همکار نبودیم می‌دانم بازهم دوست می‌شدیم.»

سرویس سینمای جهان کافه سینما
آذر 1395
[/BCOLOR]

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
190
بالا