حضور بازیکنان اسکاتلندی را به فال نیک می گیریم

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 89
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
رئیس انجمن راگبی ایران، حضور دو بازیکن تیم ملی اسکاتلند در ایران را به فال نیک گرفت.

به گزارش ورزش سه، رئیس انجمن راگبی ایران در خصوص حضور دو بازیکن تیم ملی اسکاتلند در ایران گفت: قبل از هر چیز باید یک تشکر ویژه از شرکت مهر مکث کارا به مدیریت خانم مارگارت رایان داشته باشم که زمینه این دیدار را فراهم نموند و همچنین از اقای علیپور ریاست فدراسیون انجمن های ورزشی کشور و وزارت ورزش و جوانان ، فکر میکنم در این دیدار با توجه به بازدید میدانی مهمانان خارجی میزان پیشرفت راگبی بیش از پیش نمایان شد، چرا که آنها با دیدن بخشی از توانمندی بازیکنان و داوران ایرانی که صرفا بازیکنان تهرانی در مسابقات باشگاهای تهران حضور داشتند عنوان نمودند؛ اگر برنامه ریزی و حمایت دولت از ورزش راگبی با توجه به برنامه خوب انجمن راگبی ایران انجام پذیرد، این رشته شانس حضور در المپیک یا کسب سکوهای آسیایی را دارد و مهر تائیدی بر کار های انجمن زدند میرزاآقابیک عنوان کرد ؛حال که قرار است در خصوص برگزاری مسابقات بین اللملی و مربی ما را حمایت نمایند وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک هم شرایط حضور راگبی را در جاکارتا فراهم نمایند تا راگبی همچنان در جاده پیشرفت گام بردارد .

در ادامه رئیس انجمن گفت: از اقای سلامی رئیس کمیته راگبی استان و همکاران ایشان که به خوبی توانستند برنامه مسابقات جام دوستی تهران در حضور مهمانان به اجرا بگذارند تشکر و قدردانی می نمایم وبه همکاران خودم در انجمن خصوصا روابط بین الملل و روابط عمومی خسته نباشیدمی گویم ،در خاتمه باید عنوان کنم در آینده جامعه ی راگبی خبر های خوبی از این دیدار با حمایت شرکن مهر مکث کارا خواهند شنید.

برخی موضوعات مشابه

بالا