فوتبال داخلی حقیقی: یکشنبه تیم آیندهام را مشخص میکنم

• شروع کننده موضوع PARISA_R
  • بازدیدها 171
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,752
امتیاز واکنش
10,626
هافبک دفاعی سابق تیم ملی در حالی به همراه سیاه جامگان در اردوی سرعین به سر می برد اعلام کرد هنوز قراردادی با این تیم به امضا نرسانده و هفته آینده قراردادش را امضا خواهد کرد.
00997707.jpg

به گزارش "ورزش سه"، رضا حقیقی که نیم فصل گذشته را در تیم پدیده مشهد پشت سر گذاشت به درخواست رسول خطیبی در تمرینات سیاه جامگان حاضر شد. او در رابـ ـطه وضعیتش برای فصل آینده گفت: احترام خاصی برای آقا رسول قائلم و فعلا در تمرینات این تیم شرکت می کنم.

وی ادامه داد: هنوز تصمیمی برای فصل آینده ام نگرفته ام و قرار است در هفته آینده تیمم را مشخص می کنم و قراردادم را امضا خواهم کرد. در برخی رسانه ها اشاره شده که من قراردادم را با سیاه جامگان امضا کرده ام اما ضمن تکذیب آن باید بگویم که فعلا تصمیمی برای آینده نگرفته ام و هفته آینده و نهایتا تا روز یکشنبه تیمم را مشخص می کنم. حضورم در سیاه جامگان و تمرین به همراه این تیم به دلیل احترامی بود که برای آقای خطیبی قائلم و این دلیل بر امضای قراردادم با این تیم نیست.

حقیقی در پایان گفت: فعلا قراردادی با سیاه جامگان امضا نکردم و اگر با این تیم به توافق برسم فصل آینده در این تیم خواهم بود و همه چیز تا روز یکشنبه مشخص خواهد شد.

برخی موضوعات مشابه

بالا