حوادث ایرانی حکم اعدام برای 2متهم تعـ*رض گروهی به دختر جوان

• شروع کننده موضوع Alone Girl
  • بازدیدها 180
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Alone Girl

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
953
امتیاز واکنش
96
دو مرد شیاد که با همدستی سه نفر از دوستانشان و با فریب یک دختر جوان، او را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، صبح دیروز در دادگاه کیفری به اعدام محکوم شدند.

به گزارش فرهیختگان، تابستان سال 90 دختر جوانی سراسیمه به پلیس مراجعه کرد و از چهار پسر متجاوز شکایت کرد.

وی در شکایت خود به ماموران گفت: چند وقت پیش در یک مهمانی در دماوند با پسری به نام مهران آشنا شدم. چند روزی با مهران آشنا بودم و با او بیرون میرفتم تا اینکه یک روز دیدم در ماشین مهران یک قمه است. برای همین خیلی از او ترسیدم و تصمیم گرفتم ارتباطم را با او قطع کنم. من به مهران گفتم که دیگر نمیخواهم با تو ارتباط داشته باشم. او شروع کرد به التماس کردن و از من خواست به خانهاش در اسلامشهر بروم تا آخرین حرفهایمان را با هم بزنیم. اول مخالفت کردم و گفتم به خانهاش نمیروم. ولی وقتی فهمیدم که دوست مهران به نام وحید با نامزدش هم در آنجا هستند قبول کردم و به آنجا رفتم تا به او بگویم دیگر با من تماس نگیرد. وقتی به آنجا رسیدم مهران به من گفت میرود بیرون تا غذا بخرد. من با دوست مهران و نامزدش در خانه ماندیم تا او بیاید. اما وقتی مهران برگشت چهار نفر از دوستانش را هم با خودش آورد. خیلی ترسیده بودم و اصلا نمیدانستم که دوستهای مهران چرا به آنجا آمدهاند.

دختر جوان در ادامه شکایتش گفت: این چهار پسر در خانه مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند. حتی قصد داشتند که نامزد وحید را هم مورد آزار و اذیت قرار دهند اما وحید به آنها اجازه نداد. این چهار پسر شیاد هم به خاطر مانع شدن وحید، او را با قمه مجروح و فرار کردند. بعد از آن هم وحید را به بیمارستان منتقل کردیم و الان هم او در بیمارستان بستری شده است. حتی من قصد داشتم از پنجره خودم را به پایین پرت کنم اما چون خانه در طبقه سوم بود ترسیدم و نتوانستم اینکار را انجام دهم.

بازداشت 4 مرد شیاد

با اعلام این شکایت با توجه به حساسیت موضوع کارآگاهان بلافاصله تجسسهای خود را در اینباره آغاز کردند و در یک عملیات ویژه پلیسی موفق به شناسایی چهار متهم این پرونده شدند.

با شناسایی این متهمان آنها در عملیاتهای جداگانه دستگیر شدند و تحت بازجوییهای قضایی و پلیسی قرار گرفتند. متهمان در بازجوییها به جرم خود اعتراف کردند و پرونده هر چهار نفرشان برای رسیدگی به دادگاه کیفری ارجاع شد. این پرونده در حالی به دادگاه کیفری ارجاع شد که پنجمین متهم همچنان فراری بود.

حکم تبرئه در دادگاه

در جلسه محاکمه این متهمان، سه نفر از آنها مقصر اصلی را مهران اعلام کردند و گفتند که او ما را با چاقو تهدید کرد که تجـ*ـاوز کنیم. ما هم مجبور به اینکار شدیم. مهران وقتی پیش ما آمد گفت باید با من بیایید و اینکار را انجام دهید وگرنه با قمه همه شما را به قتل میرسانم.

با اظهارات متهمان در جلسه دادگاه قاضی شعبه هر چهار متهم را تبرئه کرد.

با اعتراض شاکی به رای پرونده، این حکم در دیوان عالی کشور نقض و به شعبه همعرض فرستاده شد.

سابقه سرقت مسلحانه و حکم اعدام

پس از انجام تحقیقات و بررسیهای لازم مشخص شد که دو نفر از متهمان اصلی این پرونده قبلا به جرم سرقت مسلحانه 15 سال در زندان بودهاند.

بنابراین شعبه 78 دادگاه کیفری نیز دستور بازداشت دوباره متهمان را صادر کرد.

پس از بازداشت متهمان دومین جلسه محاکمه آنها در همین شعبه به صورت غیرعلنی و پشت درهای بسته برگزار شد.

در این جلسه متهمان بار دیگر جرم را به گردن مهران انداختند و حرفهای گذشته را تکرار کردند.

پس از پایان جلسه قاضی شعبه به بررسی موضوع پرداخت و درنهایت صبح دیروز دو متهم اصلی این پرونده را به اعدام محکوم کرد. این درحالی است که پنجمین متهم این پرونده همچنان فراری است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
177
پاسخ ها
0
بازدیدها
170
بالا