خانی: تلاش میکنیم سهمیه جهانی را بگیریم

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 155
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پروانه نظرعلی نایبرئیس بانوان فدراسیون هندبال در آخرین اردوی ملیپوشان برای اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا گفت: من هیچ اختلاف نظری با شخص مهدوی ندارم. من هم دنبال نام و نان نیستم. در دانشگاه تدریس میکنم و حقوقم هم کافی است حتی یک ریال برای رفت و آمدم از فدراسیون نگرفتم و انگیزهام فقط نگرش مهدوی به ورزش بانوان بوده است.وی افزود: اگر روزی برسد که نتوانم کارهایم را دنبال کنم میروم اما تا الآن نه برکنار شدم و نه استعفاء کردهام.مریم کریمیان سرمربی تیم ملی هم درباره اردوهای بانوان عنوان کرد: تا کنون 7 اردو داشتیم و اردوی تبریز دو دیدار تدارکاتی برگزار کردیم بازیکنان آنالیز شدند روی نقاط ضعف آنها کار کردیم تا برطرف شود.وی افزود: سیستمهای مختلفی در تمرینات پیاده کردیم تا در مواجهه با تیمهای مختلف بتوانند برنامهها را اجرا کنند. بازیکنان ما انگیزه بالایی دارند. من از زبانشناس تیم هم تشکر میکنم که تحول خوبی در بازیکنان ایجاد کرده است.افسانه خانی کاپیتان تیم ملی با اشاره به اینکه بازیکنان نسبت به حریفان شناخت دارند تصریح کرد: تلاش ما پیروزی مقابل ازبکستان و تاجیکستان است تا بتوانیم جزو 5 تیم برتر باشیم و سهمیه مسابقات جهانی را بگیریم.خانی ادامه داد: حتی به پیروزی مقابل چین هم فکر میکنیم چون اولین بار است که چنین شرایطی برای ما فراهم شده امیدوارم با نتیجه خوب جواب زحمات همه مسئولان را بدهیم.

برخی موضوعات مشابه

بالا