فرهنگی و هنری خبر غیر منتظره"بنیامین بهادری"درباره خانواده اش

• شروع کننده موضوع Alnaz 1010
  • بازدیدها 630
  • پاسخ ها 15
  • تاریخ شروع

Alnaz 1010

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
743
امتیاز واکنش
10,497
-914896370.jpg

بنیامین بهادری در شب تولدش با انتشار پستی از به دنیا آمدن فرزند پسرش در آمریکا خبر داد.

وی در اینستاگرامش نوشت: سلام ۱۸۷- دنیا یه جورى شرطى شده که اگه شب تولد خودمون پست نذاریم انگار فراموش کردیم که به دنیا اومدیم. ١٨٨- خدا رو شکر که وسط این دنیاى شدیداً طلبکار(!)، من بى قید و شرط ترین رفقا رو دارم. خدا مى دونه گاهى عمداً اذیتشون هم کردم که ببینم منو تا کجا تحمل مى کنند و همیشه این من بودم که روم کم شده. ١٨٩- به دلیل وجود همین دوستانم هر وقت خبر مهمى داشتم سعى کردم همین جا با شماها -که هنوز و با عشق این شماره ها رو دنبال مى کنید- مطرح کنم. ١٩٠- بیشتر از این نمى تونستم این موضوع رو پیش خودم و نزدیکانم نگه دارم "تا چند هفته آینده یه کوچولو به جمع خانواده ى ما اضافه میشه" ١٩١- خیلى دلم مى خواست تو ایران به دنیا بیاد ولى دیدم مادرش تو امریکا راحت تره. هم خانواده اش پیشش هستن و هم خودش بزرگ شده اینجاست، دلش این طور خواست من هم گفتم چشم ١٩٢- انگار همه این سى و پنج سال رو منتظرت بودم پسرم ١٩٣- بارانا از همه ما خوشحال تره. چرا نباشه؟ داره میشه خواهر بزرگه ١٩٤- دنیا یه جورى شرطى شده که خدا مى دونه ولى من و شما با هم شرطى نیستیم و این خودش یک دنیا قیمت داره. ١٩٥- مراقب خودتون و عشقتون باشید.

• پیشنهادات
  • Samira.Aroom

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,476
    امتیاز واکنش
    16,498
    چقدر ناراحت کنندهHanghead
    نمیدونم بقیه از چه زاویه ای به این پست نگاه میکنن؛ اما نگاه من یه نگاه غمگینه.
    دلم واسه نسیم‌میسوزه.
    چقدر جاش تو قاب خالیه.
    چقدر مازن ها زود فراموش میشیم و جامون رو یکی دیگه پر میکنه....
    اگه این اتفاق برعکس، مطمئنا نسیم حالا ها حالا ها یه آدم رو وارد زندگیش نمیکرد.
    چقدر زیاد یاد حرفهاش تو برنامه شب یلدای باهم میوفتم...‌

Alnaz 1010

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    743
    امتیاز واکنش
    10,497
    به هر حال اگه یکی متاسفانه فوت کرد قرار نیست پارتنرش حالا شوهر یا زن دیگه از زندگی دست بکشد بنیامین یه بچه داشت که نیاز به مادر داره و کمم صبر نکرد اونم نیاز به زندگی داشت البته این نظره منه

Samira.Aroom

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,476
    امتیاز واکنش
    16,498

آره میدونم.
    اگه حرفهاش تو برنامه باهم نبود انقدر حساس نمیشدم.
    اونجا حلقه انداخت و گفت: من تا حالا نمینداختم چون لازم نبود اما حالا لازمه‌.
    چقدر تحسینش کردم. جملش بوی تاهل و تعهد میداد اما رفتارش چیز دیگه.
    خانواده نسیم خیلی مهربون برخورد کردن اما حقشون شنیدن این جملاتی که پر از عاشقانه های زیر پوستیه نیست.
    من کاری باخانوادش که اینطور داغ میکشن ندارم. کاری با بارانای بی مادر شده، که زیر دست یه نامادری، با همه ی خوبی هاش بزرگ میشه و پدری که سالها منتظر پسر بوده و حالا از زن دیگه دارتش ندارم.
    من خودم رو جای نسیم میزارم.
    حتی روحم هم تحمل این چیزها رو نخواهد داشت:aiddddddwan_light_blum:

Alnaz 1010

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    743
    امتیاز واکنش
    10,497
    میدونم و این برای هر کسی سخته ولی وقتی میگی من خودمو جای اون میزارم البته خدانکنه ولی نمیشه چون شما نسیم نیستی ببخشید خدانکنه تو شرایطی که داره هم نیستی وقتی میگی مهربون بود و عاقل به نظر منم خانواده نسیم این موضوع رو درک میکنن و مشکلی ندارن نمیشه که همش اون بارانا بیچاره رو مامان نسیم بزرگ کنه یه فرد که همسرش مرده هرچقد هم به همسرش علاقه داشته باشه بلاخره باید خودشو با شرایط وفق بده و تصمیم عاقلانه بگیره
    متاسفانه نسیم خانم فوت کردن این سرشت آدمی که یه روز هست فردا نیست این شعر که میگه گلچین روزگار عجب خوش سلیقه است همینه زندگی همیشه مثل بازی شترنجه
    یه حرکت میزنه مهم نیست این آدم کی باشه عاقل و خوب یا بد زات
    بنیامین حتی بعد ازدواجشم با بارانا میره سر قبر اون خدابیامرز و خب پستم میزاره

Samira.Aroom

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,476
    امتیاز واکنش
    16,498
    من نظرمو گفتم.
    واینکه خودم رو جاش میزارم به معنای همزاد پنداری و همدردی بود.
    خب هیچوقت هیچ زنی دلش نمیخواد اینجوری جاش گرفته بشه.
    امیدوارم لااقل اون دنیا روحش شاد باشه.

Alnaz 1010

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    743
    امتیاز واکنش
    10,497

Alnaz 1010

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    743
    امتیاز واکنش
    10,497
    بعدم من گخدانگنه ولی شما درست نگفتید گفتی اگه من جای اون بودم باید درست تر میگفتی تا من درست بفهمم

Samira.Aroom

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,476
    امتیاز واکنش
    16,498

برخی موضوعات مشابه

بالا