فوتبال داخلی خط خوردن پورعلی گنجی از لیست خرید پرسپولیس

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 139
  • پاسخ ها 4
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
برانکو در کدام پست ها بازیکن می خواهد؟
طبق اعلام نزدیکان باشگاه پرسپولیس، پورعلی‌گنجی که در لیست پرسپولیس برای نیم‌ فصل قرار داشت اعلام کرد میخواهد فوتبالش را در اروپا ادامه داده و تمایلی برای بازگشت ندارد.

به گزارش "ورزش‌سه"، پرسپولیسی‌ها روز گذشته با شکست پر گل پارس جنوبی جم نیم فصل اول را به خوشی به پایان رساندند و به استقبال روزهای تازه‌ای از تاریخ خود رفتند. سرخپوشان تهرانی که درست یک فصل از جذب بازیکن محروم بودند حالا با پنجره‌های باز نقل و انتقالاتی رو به رو هستند و می‌توانند با جذب بازیکن مد نظر کادرفنی، حضور موفقی در نیم فصل دوم لیگ هجدهم، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند و باز هم خاطرات شیرینی را برای هواداران رقم بزنند.

اما همین اتفاق مثبت باعث شده که نام‌های زیادی حول محور باشگاه پرسپولیس و نقل و انتقالات آن‌ها بچرخد و گمانه زنی زیادی در خصوص فعالیت باشگاه انجام شود. اما تا به اینجا حضور تنها چهار بازیکن جدید در جمع قرمزپوشان قطعی شده و بقیه اسم‌ها همه شایعه هستند. مهدی ترابی، سروش رفیعی، مهدی شیری و مهدی شریفی چهار بازیکنی هستند که قبل از شروع لیگ برتر قراردادشان را با پرسپولیس رسمی و از چند هفته قبل با حضور در تمرین، زیر نظر برانکو و کادرفنی کارشان را پیگیری کردند تا هر چه زودتر با باقی بازیکنان هماهنگ شوند.

برانکو ایوانکوویچ که حالا تیم تحت هدایتش با 31 امتیاز در کنار پدیده و سپاهان یکی از تیم‌های بالانشین جدول است، صبح امروز به دیدار ایرج عرب رفت تا در خصوص فعالیت باشگاه در نقل و انتقالات با او گفت و گو کند و لیست مازاد و بازیکن مدنظرش برای ورود به پرسپولیس را در اختیار سرپرست جدید باشگاه قرار دهد. پیش از این شایعه شده بود که مرتضی پورعلی‌گنجی، مدافع میانی تیم ملی ایران و باشگاه یوپن بلژیک در لیست برانکو برای نیم فصل دوم قرار گرفته است اما طبق اعلام مسئولان باشگاه پس از مذاکره‌ای که با این مدافع انجام شد، پورعلی‌گنجی به آن‌ها اعلام کرده قصد بازگشت به فوتبال ایران را ندارد و تمایل دارد کماکان فوتبالش را در خارج از ایران ادامه دهد.

در حال حاضر اولویت سرمربی موفق سرخپوشان برای خط دفاع، جذب یک مدافع چپ تخصصی است و دیگر اولویت او به دفاع میانی بازمی‌گردد.او همچنین یک مهاجم هدف نیز جذب خواهد کرد که گزینه اول پرسپولیس یک نام آشناست!

حالا باید منتظر ماند و دید به جز چهار بازیکنی که در ابتدای فصل به جمع قرمزپوشان اضافه شدند، بازیکنان دیگری نیز توسط کادر مدیریتی جدید به استخدام پرسپولیس درمی‌آیند یا خیر. هر چند درصورت جذب سه بازیکن در سه پست دفاع چپ ، دفاع میانی و مهاجم لیست خروجی آن‌ها هم جذاب خواهد بود.

• لایک
واکنش ها: he.s
  • پیشنهادات
  • he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    خیلی شایعات بود اما خب پورعلی گنجی خیلی ضعیف(منظورم از ضعیف شایعه اومدنشه) بود آخه یه ندت هم مصدوم بود و میشه گفت تقریبا کارش و شروع کرده
    خیلی باحاله سه تا مهدی با هم25r30wi
    همین سه تا خوبه دیگه!یا چهارتا بشه؟
    نام آشنا؟!ها؟!کی؟!طارمی؟!
    نمیدونم من با کارایی که طارمی کرده اصلا کاری ندارم نمیگم بهش حق میدم اما سعی میکنم درکش کنم اما اینکه برگرده باعث نمیشه با خودش فکر کنه من هر کاری کنم باز من و میخوان؟!از یه طرف هم بحث مالیشه که باشگاه توان داره یا نه؟
    هر چی در این مورد واقعا هر چی برانکو بگه
    بازیکنا که با تمام وجود بازی کردن هوادارا فقط میدیدن همه فشارا رو اونا(بازیکنا و بقیه عوامل) بوده اگه کسی قراره نظر بده اونا هستن

آخرین ویرایش:

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,626
    امتیاز واکنش
    24,157
    مهدی غیر اینا تو تیم نیست؟
    طارمی کیفیتش خیلی فراز و فرود داشته نمیشه هیچ نظری داد درباره اش
    بحث مالی به نظرم اول بهتره مطالبات همین بازیکنانی که هستن حدودی پرداخت بشه بعد دنبال قرارداد بزرگ بیوفتن
    بعدشم امیدوارم طبق نظر کادر فنی بازیکن بگیرن نه معرفی یک واسطه

• لایک

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    جدیدارو گفتم فقط
    فکر کنم نیست؛هستش؟!
    آره منم همین و میگم
    واسطه؟نفهمیدم منظورت رو
    آخه انقدر من این روزا بحث طارمی شنیدم گفتی نام آشنا فقط اون اومد تو ذهنم25r30wi

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,626
    امتیاز واکنش
    24,157
    واسطه که بازیکن معرفی می‌کنه به تیم و باشگاه بعد قرارداد هزارتا مشکل از بازیکن پیدا میشه:|
    البته حضورشون لازمه برای معرفی بازیکن به تیم ها ولی تیم هم نباید بدون تحقیق و با سر بره سراغ قرارداد ک فردا به مشکل بخوره

• لایک

برخی موضوعات مشابه

بالا