حوادث ایرانی خواهرزاده خطاكار به ميز محاكمه رسيد

♥MASTANE♥

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,316
امتیاز واکنش
3,789

مرد جواني كه متهم است سه سال قبل خالهاش را به خاطر سرقت اموالش به قتل رسانده بود، به زودي در دادگاه كيفري استان تهران محاكمه ميشود.
به گزارش جوان، شامگاه دوم آبان ماه سال 91 مأموران كلانتري 111 هفت چنار بعد از اطلاع از قتل زن سالمندي در خانهاش در خيابان حسام الدين خود را به محل رساندند. پسر مقتول كه پليس را از ماجرا باخبر كرده بود، گفت: از ديروز هر چه با خانه مادرم تماس گرفتم، جواب نميداد. امروز وقتي به خانهاش آمدم متوجه شدم كه به قتل رسيده و پول و طلاهايش سرقت شده است.

بررسيها حكايت از آن داشت كه عامل حادثه بدون شكستن در وارد خانه شده و بعد از ارتكاب قتل و سرقت خانه را ترك كرده است، بنابراين فرضيه آشنا بودن قاتل نزد پليس قوت گرفت.

در شاخه ديگري از تحقيقات، كارآگاهان متوجه شدند خواهرزاده مقتول كه محمد نام دارد و از مدتي قبل بيكار است و مشكل مالي دارد، به خانه خالهاش رفت و آمد داشته است. زماني كه همسر محمد مورد تحقيق قرار گرفت، گفت كه شوهرم شش ميليون تومان پول به من داد و خانه را براي پيدا كردن كار در شهرستان ترك كرد. با نشانيهايي كه همسر محمد در اختيار پليس گذاشت، مأموران موفق به بازداشت او شدند.

محمد در بازجوييها به قتل اقرار كرد و گفت: مدتي بود بيكار بودم و وضع مالي بدي داشتم تا اينكه تصميم گرفتم از خانه خالهام سرقت كنم. روز حادثه به خانهاش رفتم و با هم ناهار خورديم. بعد در فرصتي مناسب به او حمله كردم و با روسري خفهاش كردم. براي اطمينان از مرگش، با چاقو، دو ضربه به وي زدم و سپس هشت عدد النگوي دستش را در آوردم و بعد سراغ كمد ديواري رفتم و 450 هزار تومان و دو زنجير طلاي ديگر نيز سرقت كردم.

وي ادامه داد: پس از سرقت طلاها را فروختم و پولش را به همسرم دادم و به او گفتم كه براي كار به شهرستان ميروم.

با كامل شدن تحقيقات و بازسازي صحنه جرم، قرار مجرميت محمد به اتهام قتل عمد و سرقت از سوي قاضي حسينپور، بازپرس ويژه قتل صادر شد تا پرونده بعد از صدور كيفرخواست به دادگاه كيفري استان تهران ارجاع شود.

اخبار حوادث - جوان

• لایک
واکنش ها: Diba

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
73
بالا