فوتبال داخلی خوروش: فکر نکنم امسال بازیکن میلیاردی داشته باشیم

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 126
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
رسول خوروش در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد مسائل مختلف مربوط به باشگاه سپاهان صحبتهایی را به شرح زیر انجام داد.
فارس: تکلیف اردوی سپاهان در ترکیه به کجا رسید؟
هنوز بحث اردو صد در صد نیست اما احتمال زیاد به این اردو میرویم. قرار است تا جمعه تکلیف اردوی سپاهان در ترکیه نهایی شود.
فارس:آیا حاجصفی امسال هم در سپاهان خواهد ماند یا خیر؟
هنوز قرارداد احسان نهایی نشده است. فعلا در حال صحبت هستیم.
فارس: آیا با حاجصفی از لحاظ مالی به تفاهم نرسیدهاید؟
البته هنوز بحثهای مالی سال قبل وجود دارد و صحبتی در مورد فصل آینده به آن صورت نشده است چرا که باید بحثهای مالی سال قبل ابتدا حل شده و سپس به فصل جدید برسیم.
فارس: یعنی به حاجصفی بدهکارید؟
بله. 20 درصد از فصل قبل مانده که البته همه این باشگاهها این مبلغ را به بازیکنان خود بدهکارند و ما هم مثل سایر باشگاهها. بنابراین ابتدا با حاجصفی و سایر بازیکنان تسویه حساب کرده و سپس قرارداد جدید امضا میکنیم. ضمن اینکه اگر احسان در ایران بماند در هیچ تیم دیگری غیر از سپاهان بازی نخواهد کرد.
فارس: حاجصفی هر ساله از تیمهای اروپایی پیشنهاد دارد اما در نهایت در سپاهان میماند. آیا باشگاه اصفهانی از این لحاظ تا به حال مانعی برای رفتن این بازیکن به اروپا بوده است؟
به هیچ وجه این موضوع صحت ندارد. اگر بازیکن بخواهد پیشرفت کند باشگاه سپاهان هیچ زمانی جلوی پیشرفت او را نخواهد گرفت.
فارس: موضوع یعقوب کریمی و استقلال به کجا رسید؟
قرار است امروز در مورد این موضوع با ارسال نامهای به استقلال جواب این باشگاه را بدهیم.
فارس: آیا رحمان احمدی امسال هم درون دروازه سپاهان خواهد ایستاد؟
رحمان در حال مذاکره با سپاهان است و این موضوع به زودی مشخص خواهد شد.
فارس: اما گفته میشود رحمان در حال مذاکره با تراکتورسازی است؟
مسائل مربوط به تراکتورسازی به من ربطی ندارد و من فقط درباره سپاهان صحبت میکنم.
فارس: پریرا از چه زمانی در تمرینات سپاهان حاضر خواهد شد؟
پریرا امروز به اصفهان رسیده و اگر خسته نباشد از عصر امروز در تمرینات سپاهان حضور خواهد داشت.
فارس: گفته میشود با پادوانی بازیکن فصل گذشته نفت تهران به توافقاتی رسیدهای؟
در این مورد صحبتی ندارم اما هیچ گاه نگفتهایم پادوانی را میخواهیم. او بازیکن ما نیست و قراردادی با این بازیکن نبستهایم. ضمن اینکه هر زمان با هر بازیکن قرارداد ببندیم از طریق سایت سپاهان آن را اعلام میکنیم. ممکن است ما با 20 بازیکن مذاکره کنیم اما فقط دو نفر را جذب کنیم و پس از نهایی شدن آن را اعلام میکنیم.
فارس: اما پادوانی در پاسخ به مسئولان پرسپولیس گفته است که با سپاهان قرارداد بسته و نمیتواند به این تیم برود.
از پادوانی بپرسید قراردادش با سپاهان کجاست. من هم قرار نیست سؤالاتی که در ذهن همه مردم در مورد سپاهان هست را پاسخ دهم. در این مورد نیز از خود پادوانی سؤال کنید. ما در حال مذاکره با یکسری بازیکنان هستیم و پس از امضای قرارداد اسامی آنها را اعلام میکنیم.
فارس: امید ابراهیمی در لیست سپاهان قرار دارد؟
ابراهیمی هم همینطور. با یکسری بازیکنان صحبت کردهایم و پس از امضای قرارداد اسامی آنها را اعلام میکنیم. در مورد ابراهیمی نیز نمیتوانم چیزی بگویم.
فارس: به عنوان سؤال پایانی آیا امسال سپاهان بازیکن میلیاردی خواهد داشت؟
فکر نکنم.

برخی موضوعات مشابه

بالا