سیاسی داعش، گُردانی برای گاز گرفتن زنان دارد!

تنهای تنها

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,564
امتیاز واکنش
7,530
000916_25f_4x3.jpg

یک روحانی جوان در سخنرانی خود در هیأت عزاداری، مدعی شد که داعش گردانی دارد که وظیفه اعضایش، گاز گرفتن زنانی است که روبنده ندارند!

روزنامه جمهوری اسلامی در مطلبی کوتاه، به مطالب عجیب مطرح شده در یک هیأت عزاداری اشاره کرده و نوشته است:
در هیأت عزاداری امام حسین(ع) واقع در پارکینگ یک برج بلند، نشسته بودم. سخنران که روحانی جوان و محترمی بود، بلافاصله بعد از نماز و زیارت عاشورا بالای منبر رفت و صحبت خوبی در رابـ ـطه با شرایط امر به معروف و نهی از منکر کرد ولی نمیدانم به چه مناسبت در وسط صحبتها فرمود: «میدانید داعش گردانی بنام "گردان گاز" دارد؟»
من اول فکر کردم مثلاً آنجا با گاز آدمها را خفه میکنند، ولی او ادامه داد: «در شبکههای مجازی هست، بروید ببینید، اعضای این گردان همه زن هستند و مأموریت آنان گاز گرفتن خانمهایی است که روبنده نمیبندند! نه از این گاز گرفتنهای معمولی؛ گازی میگیرند گـه گوشت کنده شود.»
بعد از ایشان، مداح جوانتری که نوحههای خوبی هم میخواند و مجلس پرشوری ترتیب داده بود، باز نمیدانم چه شد که داد زد: «آهای مردم! به فرموده مقام معظم رهبری، ما هیأت سکولار نداریم. باید راجع به مسائل سیـاس*ـی حرف بزنیم!» دیدم این آقا اصلاً معنی سکولار را نمیداند که یعنی غیردینی و نه غیرسیاسی.

برخی موضوعات مشابه

بالا