فوتبال داخلی دايي: دو بازي آينده تعيين کننده است

فریاد بی صدا

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
465
امتیاز واکنش
60
دايي: دو بازي آينده تعيين کننده است

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در دو بازي آينده مخصوصاً مقابل فولاد و استقلال تکليف خيلي چيزها روشن ميشود.
[دايي: دو بازي آينده تعيين کننده است]

علي دايي ابتدا در خصوص بازي با فولاد خوزستان اظهار داشت: با توجه به شرايط فولاد خوزستان و تعقيب ما در جدول بازي بسيار سخت و حساسي را پيش رو داريم.

به گزارش فارس، وي افزود: ما در اهواز ميهمان فولاد هستيم و واقعاً فولاد در چند بازي گذشته خود نشان داده تيمي بسيار خطرناک مخصوصاً در خطوط هجومي است پس ما کار بسيار دشواري داريم و اين را ميدانيم که در دو بازي آينده حکم و خيلي از مسائل و تکليفهاي ليگ برتر براي قهرماني روشن ميشود.

دايي ادامه داد:ما در دو بازي آينده با دو حريف مستقيم خود مقابله ميکنيم و بايد با تمام وجود براي گرفتن 6 امتياز تلاش کنيم. کار خيلي سخت است اما من به بچههايم اميدوارم و انشالله مثل هميشه با قدرت در ميدانها حاضر ميشوند و به نتايج دلخواه ميرسيم. ما 6 امتياز دو بازي آينده را ميخواهيم.

وي در باره عملکرد خوب خط دفاعي پرسپوليس نيز گفت: از روز اولي که آمديم با برنامه بازيکنانمان را جذب کرديم واقعاً ما بهترين خط دفاع ايران را داريم حتي در هافبک و خط حمله هم بازيکنان خيلي خوبي داريم که همه بچهها با هم کمک کردند تا به يک نتيجه خوب برسيم. بچههاي من فعل خواستن را خيلي خوب صرف کردند و بعد از چند سال پرسپوليس را به موفقيتهاي خيلي خوبي رساندند.

دايي درباره ناراحتياش از برخي انتقادها نيز گفت: من نقد را دوست دارم اما نقد با دشمني فرق دارد. برخيها نقد ميکنند و من هم هميشه به نقدهاي منصفانه احترام ميگذارم اما برخيها چيزهايي مطرح ميکنند که با نقد فرق دارد.

وي افزود: مثلاً در مورد همکارانم من به همکارانم اعتقاد قلبي دارم و هميشه سعي ميکنم در مشاورهاي حرفهاي آنها را گوش کنم اما تصميم نهايي را خودم ميگيرم و حرف آخر را هم خودم ميزنم ولي به نظراتم احترام ميگذارم.

سرمربي قرمزپوشان در پاسخ به سؤالي که آيا قول قهرماني ميدهيد يا خير گفت: ما هميشه با اميد بازي کردهايم اما به هيچ عنوان مثل اول فصل قول قهرماني ميدهم من اول فصل هم بارها سؤال از من شد اما قولي نميدهم ولي با تمام وجود براي کسب دو جام و قهرماني تلاش ميکنيم.

وي افزود: من پتانسيل لازم را در تيم خودم ميبينم که در دو جام سربلند و موفق باشد. اميدوارم خواستهها را برآورده کنيم.

وي درباره دربي 78 نيز گفت: دربي و بازي با استقلال هميشه شرايط خاص خودش را داشته مطمئناً ما کار بسيار سخت و حساسي را مقابل فولاد و استقلال داريم و در هر دو بازي شش امتياز را ميخواهيم. با تمام وجود تلاش ميکنيم که به شش امتياز اين دو بازي حساس و سخت برسيم.

دايي درباره جوانگرايي در پرسپوليس و عملکرد بازيکنان جوان خود نيز گفت: از روزي که مربيگري را شروع کردم اعتقاد خاصي به جوانان داشتم اين را در رسانهها نيز اعلام کردم اما اگر در کنار اين جوانان با تجربهها و بزرگترها به عنوان يک وزنه نباشند بچههاي جوان اينطور موفق نميشوند.

وي افزود: هميشه حضور با تجربهها بالاي سر جوانان راه را براي موفقيت جوانان جوياي نام باز کرده است. اگر اين کمک و اطمينان نبود جوانان ما نميتوانستند درست و مثل الآن باشند ما جواناني آوردهايم که آينده پرسپوليس هستند.

وي افزود:ما جواناني آوردهايم که با آمدنشان تا 5 سال ديگر نيز ميتوانند با آمادگي در اين کار کنند و کمک کنند همه هم خواست خدا بود من از دوران حضورم در تيم ملي سايپا و خيلي از تيمهاي ديگر کار با جوانان را دوست داشتم و به سمت آنها روي بردم اما اين جوانان بدون کمک با تجربهها نميتوانند به خواسته خود برسند. جوانان بايد آرام آرام بروند رو به جلو تا جاي بزرگان را بگيرند.

وي درباره خوشحاليهاي عجيب غلامپور نيز گفت: احساسي شدن غلامپور نشان دهنده غيرت و تعصب بهزاد است غلامپور در هر تيمي که با من بوده جزء سه مربي دروازهبانهاي خوب ايران به شمار ميرود او از لحاظ فني و اخلاقي من هميشه او را مانند ساير دستيارانم قبول داشته و دارم و اگر نفر اول در بين بهرترينها نباشد نفر سوم است. او در مسائل فني و اخلاقي واقعاً کار خودش را بلد است و بسيار انسان بزرگي است. بهزاد با من در تيم ملي و برخي تيمها کار کرده و به نظرم جزو بهترينةا است من از او شناخت کامل دارم و واقعاً بهزاد را دوست دارم و کارش را قبول دارم چون او را دقيقا ميشناسم.

دايي درباره آينده خود و پرسپوليس نيز گفت: روزي که مسئوليت قبول کردم برنامهريزي سه ساله داشتم اگر بمانم و اتفاق خاصي رخ ندهد انشالله با برنامه سه ساله در آسيا نيز حرفهاي زيادي براي گفتن داريم. همه چيز دست مدير مجموعه و خداست که آيا با ما همکاري ميکنند يا خير. من در چند مدت گذشته نيز با پرسپوليس کار کردم اما بنابردلايلي رفتم ما مربيان اگر شرايط اجازه دهد هدفهاي بزرگي داريم و اگر نشد همينطور که آمديم، ميرويم مشکلي ندارد.

سرمربي قرمزپوشان در پايان درباره غيبت چند بازيکنش در ديدار برابر فولاد گفت: قطعاً اگر بازيکنان مصدوم و محروم ما بودند به ما کمک زيادي ميکردند اما اين بازيکنان را در اختيار نداريم و نميتوانيم کاري کنيم. اميدوارم بچههاي ديگر جور اين بازيکنان را بکشند ما الآن به ديدار حساس فولاد فکر ميکنيم و انشالله با تيم کامل بعداً به دربي فکر ميکنيم ولي باز هم ميگويم دو بازي آينده تکليف قهرماني را تا حدود زيادي مشخص ميکند چون بازيها رو در روست. ما هم اين موضوع را ميدانيم و قطعاً با تمام توان و تمرکز بالا براي شش امتياز برنامهريزي ميکنيم.

برخی موضوعات مشابه

بالا