جالب و دانستنی دخترونه

• شروع کننده موضوع mahak.ag
  • بازدیدها 216
  • پاسخ ها 3
  • تاریخ شروع

mahak.ag

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
44
امتیاز واکنش
185
yx61wspk9l92crfa5opd.jpg

بازوی ×دوس پِسَر× خود را گاز بگیرید
تا کَـبود شـود
تــا دُخـتَران دیگر
نشــــانه ی حـاکم بُـزرگ را ببینند و مُتفَرِق شـوند
:400::400:​

• پیشنهادات
  • mahak.ag

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    44
    امتیاز واکنش
    185
    سخت است درک کردن

دخــــ ـــــتری که غــ ـــم هایـــــ ـش را

خودش میـــ ــداند و دلش ...

که همه تنـــ ـــــ ـــــها لبــــخـــندهایش را میبینند ؛

که حســــ ــــــ ـــــرت میـــــخورند

بـــخاطر شاد بودنــــ ــــ ـــش ...

بخاطر خنده هایـــــــ ــــــــ ــــش ...

... و هیــــــ ـــــــــ ــــــچکس

جز همان دختـــــ ـــــر نمیــ ـــداند چقدر تنهاســ ـــــت ...

که چقدر میـــــــــ ـــــــ ـــــترسد ...

از باخـــــــــ ــــــــتن ...

از اعتــــ ــــــ ــــــمادِ بی حاصلش ...

از یــــــ ـــــــــ ــــــخ زدن احساس و قلبــــــ ـــــــ ــــش ...

از زندگــــــ ـــــــــــ ــــــی ...

mahak.ag

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    44
    امتیاز واکنش
    185
    یه سری دخترا هستن که

نوشته هاشون مخاطب خاص نداره

دوس دارن بلند و از ته دل

بخندن اما واس دلبری نیس

سر به زیرن اما

سر به راهیشون عمدی نیس

شیطونن اما بی منظـــــــور

اگه موزیکشون صداش بلنده

از جلف بازی نیس {اینجوری خوشن}

اهل ادا و اصول نیستن

اما یه وقتایی ناز میکنن،نازای دختروونه

حســـاســـــن،دلنازکن،یه وقتایی دلشون میشکنهـ

لبخندشون رنــــــــگ مهربونی دارهـ

لاک صورتیشون،موهاشون که یه ذره پریشونه،

اینا از پاکیشون کم نمیکنه

فقط یه کمـــــی فانتزی فکـــــــر میکنن (:

عــــــآشـــــــق این جور دخــــــتــــ♥ــــــرآم!

عــــــآشـــــــق خــــــودمــــــم (:
    یه سری دخترا هستن که

دوس دارن بلند و از ته دل

بخندن اما واس دلبری نیس

سر به زیرن اما

سر به راهیشون عمدی نیس

اگه موزیکشون صداش بلنده

اهل ادا و اصول نیستن

عــــــآشـــــــق خــــــودمــــــم (:یه سری دخترا هستن که

دوس دارن بلند و از ته دل

بخندن اما واس دلبری نیس

سر به زیرن اما

سر به راهیشون عمدی نیس

اگه موزیکشون صداش بلنده

اهل ادا و اصول نیستن

عــــــآشـــــــق خــــــودمــــــم (:یه سری دخترا هستن که

دوس دارن بلند و از ته دل

بخندن اما واس دلبری نیس

سر به زیرن اما

سر به راهیشون عمدی نیس

اگه موزیکشون صداش بلنده

اهل ادا و اصول نیستن

یه سری دخترا هستن که

دوس دارن بلند و از ته دل

بخندن اما واس دلبری نیس

سر به زیرن اما

سر به راهیشون عمدی نیس

اگه موزیکشون صداش بلنده

اهل ادا و اصول نیستن

mahak.ag

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    44
    امتیاز واکنش
    185
    من یه دخترم…با احساسات دخترانه ….سختم نکنید!مهربانم…سنگم نکنید!ساده ام…پیچیده ام نکنید!عشق و اندیشه در جانم است…مسخره ام نکنید!— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    دیوانه وار هم که عاشقش باشمپای غرور دخترانه ام که بیاید وسطتنها یک کلمه میگویم:“مهم نیست”— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    دخترانه هایم را زیر سوال نبرتوهرچقدر هم که نیرومند باشیزیر لمس نگاه مهربان منزیر نوازشی عاشقانه از طرف منکم خواهی آورد— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    دلم برای دخترانه های وجودم تنگ شدهبرای آن احساسات مهارنشدنیحالا اما…دخترک درونم چه بی هوا این همه بزرگ شدهچه قدی کشیده طاقتم،چه شیشه ای بودم روزی،حالا اما…به سخت شدن هم رضا نمیدهمبه سنگ شدن می اندیشم؛اینگونه اطمینانش بیشتر است …— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    من یک دخترموقتی خسته اموقتی کلافه اموقتی دلتنگمبشقاب ها را نـــمی شکنم.شیشه ها را نـــمی شکنم.غرورم را نـــمی شکنمدلت را نـــمی شکنمدر این دلتنگی هازورم به تنها چیزی که میرسداین بغـــض لعنتی ست!— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    مرا پرنسس می نامندغروری دارمکه برای تنها نبودن له نمیشودقلبی دارمکه هنوز تیزی خنجر نامردی را نخورده استو زیبایی هایی دارم کهحراج چشم های بیگانه نخواهد شداینگونه است مشق شب های دخترانه من— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    من یـــه دختــرم. . .دخترانه نــازمیکنم و دخترانه حسادت میکنم!منم لیلای عشـــق…دخترانــه میخندمآری مـــن همان دختــریم که عشـ*ـوه هایم برباد میدهد غرور مردانه اتـــــ را….!!!!!— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    ♡من یک دخترم♡باتمام احساساته دخترانه؛؛زیبایی را دوست دارمشیطنت را دوست دارمباتو زیر باران دویدن ورقصیدن را دوست دارمنوازش را دوست دارم و…اما….خدایم را..ایمانم را..غرور و آبرویم را…خیییلی بیشتراز اینها دوست دارم..— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    دختــ ــر باشدخترونه نــ ـاز کندخترونه فکــ ــر کندخترونه احســ ــاس کندخترونه استدلــ ــال کندخترونه زندگــ ــی کناما بدون غـم رو به اشتباه تو فرهنگ دخترونه تو جا دادنعاشـ ــق شو، که زندگــ ــی کنییک عمــ ــر، زندگـــ ــی کنی— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    دختر خلقـــــــــت عجـــیبــی اسـتــــــــ !چشــــم هــایــش را کــه مــیبنــدی،دیــد دلــش بــیشتــر مــی شــود…دلــش را کــه مــی شــکنــی،باران لــطـافتـــ از چــشمــ هــایش ســرازیــر…انــگار درسـتــــ شــده تــا…روی عـشـق را کــم کــند— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    مَن هَمینَم…نَه چشمآטּ آبــﮯ دارَم…نه کفشهآﮮ پآشنِه بُلنَد…هَمیشِه کَتآنـﮯ مـﮯ پوشَم عِشوه ریختَن رآ خوب یادَم نَداده اَند…وَقتـﮯ اَز کِنارَم رَد میشوﮮ ، بوﮮ اُدکُلنَم مَستت نمیکُند… .نگرآטּ پآک شدטּ رُژ لَب و ریملَم نیستَم …لآک نآخن هآیم اَز هزآر مترﮮ داد نمیزَند.گآهـﮯ اَز فَرط غُصّه بلنَد دآد میزَنمخدآیَم رآ بآ تَمآم دُنیآ عَوض نمیکُنم…….و بَعضـﮯ آدم هآﮮ اَطرافَم رآ هَم بآ تَمآم دُنیآ عَوض نمیکُنمبَلد نیستَم تآ صُبح پآﮮ گوشـﮯ پِچ پِچ کُنم” من ” اَگر بگویَم دوستَت دآرَم……. دوست دآشتَنم حَد ومَرزﮮ ندآرَدمَن خآلِصآنه هَمینَم— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    بانــــــــــــــــو…؟!بغض ها را گاهی باید قورت داد!عاشقانه ها را از پنجره تف کرد…و در ها را به روی همه بست!باور کن…!گاهی هیچکس ارزش دچار شدن را نداردهیچکس…— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    مــرا בخـــتر פֿانـــوم مے نـامــندمــضمونــے کہ جذآبیتـــش نفــس گـیــر استــــدنیاے دختــرانہ مـטּنہ با شمع نہ با عروسـکــ معنــــا پیدآ نمــےکندو نہ با اشکـ و افسوטּامــآ تمامـــ اینهآ را در بر مےگیــردمــטּ نہ ضعــیفم نہ ناتـــواטּچــرآ کہ פֿב اونــבمرا بدوטּ خشونتــ و زور و بـــآزو مے پــسندداشکــ ریـختـטּ ضعفـ مـטּ نیســـتـقدرتــ روح مــטּ استاشک نمےریزمـ تا توجهے را جلبـ کنمـبآ اَشکَمــ روحــم را مےشویـــم …— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    فرشته ها همیشه وجود دارن…اما بعضی وقتا چون بال ندارن بهشون میگن…دخـــــــــــــتـــــــــر…..— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    من دخترمچک نویس هیچ احساسی نمیشوم…!من دخترم دخترانه میخندم…دخترم دخترانه ناز میکنم…دخترم دخترانه حسادت میکنم…— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    1f610.png
    ﺩِﯾﻮﻧْﻬِـــ ﺑﺂﺯﯾْـــ ﻧُﻮﻋﯿْـــ ﺗَﻔﺮﯾْﺤِـــ ﺩُﺧﺘَﺮﻭﻧَﺴْـــ |:
    1f610.png
    ﻛِﻬْـــ ﭘِﺴَﺮﺁ ﺍَﺯ ﻗُﺪﺭَﺗِـــ ﺩَﺭﻛِـــ ﺁﻧـــ ﻋﺂﺟِﺰﻧْـــ |:
    — — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    من دخــــتر هستـم …ظریف ترین و با احساس ترین موجـود…کســی که خدا برای آفریدنــش وقـت گذاشتـه است…کسـی که مـادر تمــام عروسک هاست ..کسی که اشــک هایش شمـرده میشــود…— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    من یه دخـــــترملـــــــــــج کنمدنیـــــــــا حـــــریــــفمنــــیـــــســـــت— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    منـــ یهـــ دخترمـــــ…با تلنگری باران میشوم…باکلمه ای عاشق♥مے شومــــــــــبا فریادی مے شکنمــــــــــ↯زورم بہ تنها چیزی که مۍ رســــــــــد بغــض لعنتےههنوزهم با مداد رنگی خانه رویا هایم را به تصویـــــر مےکشمــــــــــمن دخترم پراز راااز….هرگز مرا نخواهی دانست!هرگز سرچشمه اشکهایم را نمیابی!عاشقـ لوس شدنام قہــــــــــر کردنام حـســـود شـــدنامـــــ …دختروونگی هامو با هیچ چی تو دنیا عوض نمے کنمــــــــــ!دنیای دخترونه رو فقط یه دختر مے تونه لمــــــــــس کنہ!— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    سلامتی ما دخترا…که اگه نباشیم …تموم عروسکای دنیا بی مادر میشن!رنگای صورتی توی مغازه ها خاک میخورن!لواشک فروشیا ورشکست میشن!خونه سوت و کور میمونه وکسی نیست جنگولک بازی در بیاره!دیگه کسی نیست مامانا بهش غر بزنن!پسرا دقققققق میکنن!سوسکا افسردگی میگیرن چون کسی نیست ازشون بترسه!توی یخچال ها جای سالاد خالی بود!ظرف های شیشه ای و چینی چندین سال کار میداد و نمیشکست!— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    ♥ دختر ♥ یعنی دوتا دست کوچولو که تو دستای عشقش گم میشن . . .♥ دختر ♥ یعنی یه عالمه احساس. . .♥دختر ♥ یعنی وقتی سردش شد بپره بغـ*ـل عشقش تا گرمش شه . . .♥دختر ♥ یعنی ظرافت تو رفتارش باشه , نه اینکه ادا پسرا رو درآره . . .♥دختر ♥ یعنی لبخند دلنشین خدا . . .♥ دختر ♥ یعنی گرمی بخش خونه . . .♥ دختر ♥ یعنی دنیای رنگی رنگی . . .♥ دختر ♥ یعنی دنیاش بغـ*ـل عشقشه . . .♥ دختر ♥ یعنی بابایی . . . .♥ دختر ♥ یعنی هیچوقت فراموش نمیکنه تاریخ تولد! رو . . .♥ دختر ♥ یعنی کلید قلبتو ندی دست هر کی . . .♥ دختر ♥ یعنی کد بانو گری . . . .♥ دختر ♥ یعنی خوشحال شدن با یه شاخه گل . . . .♥ دختر ♥ یعنی عشق پاستیل . . . . .♥ دختر ♥ یعنی جوری باشی که یکی بتونه بهت تکیه کنه و بدونه باهاشی— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    من حسودم…مادخترها…همه حســـودیم!!اما…حسادت انواع دارد..ازحسادتِ سایز دور کمر تا حسادت به اندازه ی پشت پلکهااما عمیـــق ترین …بُرنـــده ترین و عــذاب آور ترین حسادتمان…وقتی است که دل مــی بنــدیم …دل به یک مـــرد …دیگه تـــاب نداریم صدایی جـــز ما … نگاهی جــز ما …دستانی جـــز ما …اصلاً هر چیزی جــز ما.. از هـــزار فرســَــخــیــَـش رد شـود….و حتی یـــــــک لحظه از او خوشــَــش بیــــایـــد!!!که ای کـاش کــــور شود… کَـــــر شود… بشکند و یا اصلا بمیــــــرد…رقیـــبــی که “شـــایـــد” در آینده بوجود بیـــایـــد— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    هیچ عروسکی پیر نمی شوددخترها مهربان ترین مادرانند ….— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    بهونه که می گیره !نق که میزنه !بی حوصله که میشه !یعنی دل تنـگـه !قهر که می کنه !لوس که میشه !یعنی بـی تـابـه !یعنی کـــــــــم دارتتبه همین سادگی!!!زیاد پیچیده نیستفهمیدنِ حالِ دختری کهعــاشق شده…..!♥— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    مــــن دخــــتر شدم…تا با تــــمام وجودم عاشـق یه نـــفر باشم، فقط یه نفر…من دخــــتر شدم…تا با احســاسات قشــنگم آرومــش کنم…من دخـــــتر شدم…تا تکــــیه گاه خســــتگی های یه مــــرد باشم…من دخـــــتر شدم…تا به یـــه نوزاد زنــــدگی ببخـــــشم…به ســـلامتی دخــــترای سرزمینــــــم،— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    جهـــــان را بـــدون ناخن های لــــاک زده بدون کفــــش های پاشنـــه بلند بدون النگــــو و بدون گل ســـر تصور کنخــــدا دختـــر را آفـــرید دخــــر جهــــان را برای خـــــدا زیبــــاکرد…— — — — — — — —
    2764.png
    — — — — — — — —
    مَن از نَســــل لِـــــیلی ام…مَن از جِنـــس شــــیرینَم… مَن دُخــــــترم…با تمام حساســـیت های دُخترانه ام…با تَلنگری بارانـــی میشوم…با جُـــــمله ای رام میشوم…با کَلـــمه ای عــــــاشق میشوم…با پُــــــشت کردنی ویــــــران میشوم…به راحَتی وابَــــــسته میشوم…با پیــــــروزی به اُوج میرسم…هنوز هم باعروسک هایم حرف میزنم…هنوز هم برایشان لالایی میخوانم….هنوز هم با مداد رنگی رویاهایم رابه تصویر میکشم هنوز هم برای شکلات جان میدهم….من دخرتم پر از راز …….اری من دخترم از نسل لیلی از جنس شیرین

بالا