جالب و دانستنی دختر زیبایی که به تمام آرزو هایش خواهد رسید

• شروع کننده موضوع *همتا*
  • بازدیدها 388
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

*همتا*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,787
امتیاز واکنش
6,491
0.997569001369625596_irannaz_com.jpg

دختری به نام تالیا کاستلانو که 13 سال دارد و اهل اورلاندو-فلوریدا است دچار نوعی سرطان مهلک است. وی تاکنون بخاطر ویدئوهایی که از آرایش های صورت خود در شبکه های اجتماعی منتشر کرده بود تا نشان دهد هنوز هم امید به زندگی داشته و میتواند خود را زیبا کند، با بازدید بیش از 39 میلیون نفر به شهرت رسیده بود.

یکی از آرزوهای تالیا آن بود که آنقدر دختر مشهوری شود که عکس او بر روی جلد مجلات قرار گیرد و به این آرزو رسید و اکنون به یکی دیگر از آرزوهایش نیز رسیده و تبدیل به یک طراح مد شد و می خواهد مجموعه پوشاکی برای نوجوانان را با طراحی از لس آنجلس به نام اربانا چاپا راه اندازی کند. آن دو اوایل این ماه با یکدیگر ملاقات کرده تا درباره جزئیات خط تولید این مجموعه و ارائه آن تا چند هفته آتی صحبت کنند.

0.464388001369625596_irannaz_com.jpg

به گزارش ایران ناز خانم چاپا که خودش خط تولید پوشاک زنانه دارد، تصمیم گرفت تا با کمک کردن به تالیا رویای طراح مد شدن وی را جامه عمل بپوشاند. خانم چاپا به فلوریدا سفر کرد تا با تالیا در بیمارستان کودکان اورلاندو ملاقات کرده و ایده های طراحی او را به عرصه تولید درآورد. اولین بار در سال 2007 و در سن 7 سالگی برای تالیا تشخیص سرطان نوروبلاستوم دادند، توموری که در بافت های عصبی نوزادان و کودکان رشد میکند.

0.886058001369625596_irannaz_com.jpg

پس از شیمی درمانی، جراحی و پرتوگستری، سرطان او به مدت 1 سال خوب شد ولی دوباره در سال 2008 پزشکان در نزدیکی قلبش سرطان مشاهده کردند. در طول مدت چهار سال او انواع درمان ها را تجربه کرد ولی سرطان در تمام بدنش پخش شده است و سال گذشته پزشکان اعلام کردند که او علاوه بر سرطان نوروبلاستوم ، دچار سرطان خون نیز میباشد.

0.944230001369625596_irannaz_com.jpg

پزشکان پیشنهاد پیوند مغز استخوان را به عنوان یکی دیگر از درمان های ممکن دادند ولی تالیا تصمیم گرفت از یک عمل دردناک دیگر چشم پوشی کرده و از باقی مانده روزهای عمرش لـ*ـذت ببرد. به گزارش ایران ناز خانم چاپا که خودش در سن 19 سالگی دچار سرطان سـ*ـینه شده بود و با موفقیت بر این بیماری فائق آمده، تجربه ملاقات با تالیا را فراموش نشدنی توصیف میکند.

0.997569001369625596_irannaz_com.jpg

این دختر 13 ساله از کلاه گیس استفاده نمی کند ، چرا که احساس می کند او را مصنوعی کرده واز خود واقعی اش دور می سازد ، تنها از آرایش استفاده می کند تا اعتماد به نفسش بیشتر شود. پزشکان تابستان سال گذشته ، عمر تالیا را 4 تا 12 ماه برآورد کرده اند.

او دریکی از ویدئوهایش گفت: من از سرطان مزیت های زیادی بردم، در شبکه یوتوب محبوب شدم، الهام بخش مردم شدم و مردم مرا شناختند. برای من داشتن سرطان همانند یک سفر ماجراجویی جالب بود. ولی بالاخره هر سفر ماجراجویی پایانی دارد.

• پیشنهادات
  • AMI74

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,739
    امتیاز واکنش
    79,331
    الهی چه دختر قویی:dadad4:
    امیدوارم خوب بشه و به همه ی آرزوهاشم برسه_guU

برخی موضوعات مشابه

بالا