چهره‌ ها درخشش مدل هفده ساله با وجود از دست دادن موهایش به دلیل شیمی درمانی

• شروع کننده موضوع Taranwm
  • بازدیدها 264
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

Taranwm

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,201
امتیاز واکنش
4,999
94a3b4874171c5a34d41dcb6d9513ea0.jpg

شنیدن اینکه به سرطان مبتلا شده اید، می تواند هر کسی را به وحشت بیندازد. شیمی درمانی نه تنها عوارض فیزیکی شدید برای فرد ایجاد می کند، بلکه به دلیل ریزش موها، سلامتی روحی و روانی بیمار را نیز تهدید می کند.

اما این اتفاق برای آندریا سیرا سالازار که به سرطان خون از نوع لنفوم هاجکین، مبتلا می باشد، رخ نداد. او با شجاعت هرچه تمام تر، ضمن پذیرش واقعیت بیماری اش، از آن برای تقویت اعتماد به نفس خود و بیماران سرطانی دیگر، استفاده کرد و علیرغم از دست دادن موهایش در جلسه عکسبرداری حاضر شد.

• پیشنهادات
  • Taranwm

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,201
    امتیاز واکنش
    4,999
    process.php

نوجوان اهل تگزاس، اوایل سال جاری، برآمدگی را روی گردنش احساس کرد. اما غده دیگری نیز در قفسه سـ*ـینه اش پیدا شد. او بلافاصله تحت شیمی درمانی قرار گرفت. جالب اینکه آندریا، پس از تشخیص داده شدن بیماری اش، به فعالیت هایش در عرصه مدلینگ افزود. مادرش، کمک کرد تا آندریا باعکاسان حرفه ای و آژانس های مدلینگ تماس بگیرد. آندریا با انتشار عکس های فوق العاده زیبا و پیامی در توییتر نوشت: امروز دانستم که وقتی به خداوند اعتماد کنید و کارها را به دست او بسپارید، معجزه نیز ممکن است رخ بدهد.

وی در یکی دیگر از پیام هایش نوشت: سرطان مانع تبدیل شدن من به یک شاهزاده خانم نشد!

به گفته جراردو گارمندیا (عکاس)، این آندریا بود که ایده ظاهر شدن به شکل شاهزاده خانم را بدون استفاده از کلاه گیس مطرح کرد.

process.php

آندریا اعتراف می کند که در ابتدا مایل به عکس گرفتن بدون کلاه گیس نبود. اما با مشاهده نتیجه کار، از تغییر عقیده اش راضی بود. آندریا گفت: قبل از شیمی درمانی، دختری با اعتماد به نفس عالی بودم. ولی با ریختن موهایم، وقتی به آینه نگاه می کردم، دیگر آن اعتماد به نفس را در خودم نمی دیدم. می خواستم همه دختران بدانند که مو و شکل ظاهر، انسان را تعریف نمی کند. بلکه این زیبایی درونی است که مهم است. نحوه رفتار شما با دیگران است که شما را زشت یا زیبا می کند.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    2
    بازدیدها
    184
    پاسخ ها
    3
    بازدیدها
    209
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها