فرهنگی و هنری درخواست ((ترک ها))از کارگردان ((هیس ....))

• شروع کننده موضوع *فریال*
  • بازدیدها 232
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*فریال*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
7,020
امتیاز واکنش
7,770
خبرآنلاین: پوران درخشنده، کارگردانی که آخرین فیلمش «هیس دخترها فریاد نمیزنند» بود، این روزها درگیر مراحل پیش تولید فیلم جدیدش است.

درخشنده که به تازگی از سفر اکران فیلمش در ترکیه بازگشته درباره نظر مردم آن کشور درباره فیلم به خبرآنلاین میگوید:« واکنشها جالب بود، فیلم بسیار مورد توجه قرار گرفت و مردمی که فیلم را تماشا کردند، از من خواستند فیلمهایی با این مضامین را در ترکیه هم بسازم.»

درخشنده اضافه میکند : « فکر میکنم خیلی خوب است اگر فرصتی فراهم شود که بتوانم فیلمی اینچنینی را در کشوری بسازم که با ما موضوعات مشترک دارد . مردم ترکیه هم معتقد بودند معضلات اجتماعی مختلفی در کشورشان وجود دارد که تا به حال درباره آنها فیلمی ساخته نشده است. شخصا اگر امکان کار فراهم باشد از این اتفاق استقبال میکنم.»

اکران «هیس ...» همچنان در کشورهای دیگر ادامه دارد و به گفته درخشنده قرار است اواخر امسال به دعوت دانشگاهی، در استرالیا به نمایش گذاشته شود. درخشنده معتقد است فیلمی با مضمون فیلم «هیس دخترها فریاد نمیزنند» این قابلیت را دارد که در همه جای دنیا به نمایش گذاشته و دیده شود.

فیلم «هیس دخترها فریاد نمیزنند» به دخترانی میپردازد که در کودکی مورد آزار و اذیت جنـ*ـسی قرار گرفته اند. این فیلم موفق شد در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را از آن سازندگانش کند.

این کارگردان سینما درباره فعالیتهای این روزهایش میگوید: «کار نگارش و بازنویسی فیلمنامه جدید تمام شده و توضیحات بیشتر را به بعد از کسب پروانه موکول میکنم.»

پیش از این درخشنده گفته بود که عجلهای برای کلید زدن کار ندارد و فیلمبرداری فیلم جدیدش بعد از طی کردن مراحل پیش تولید و انتخاب بازیگران، پاییز امسال آغاز میشود.

«خانم مال معرفی کنید» نام فیلم جدید درخشنده است که به موضوع طلاق میپردازد

برخی موضوعات مشابه

بالا