اخبار سینما و تلوزیون درگیری لفظی دو مجری مشهور در شبکه سی ان ان

• شروع کننده موضوع EGeNo
  • بازدیدها 148
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

EGeNo

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,377
امتیاز واکنش
12,176
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

پیرس مورگان روزنامه‌نگار بریتانیایی و جایگزین لری کینگ در برنامه‌ای تلویزیونی با او درگیری لفظی پیدا کرد.

این دعوای لفظی پس از انتقاد شدید کینگ، مجری باسابقه آمریکایی شکل گرفت. مورگان از ژانویه امسال جانشین کینگ در برنامه‌ای تلویزیونی است.

کینگ مدت ۲۵ سال مجری برنامه «لری کینگ بطور زنده» بود. مورگان در گفت‌وگویی با رادیو بی‌بی‌سی اعلام کرد با احترام دوست دارد مشتی حواله کینگ ۷۷ ساله کند.

مورگان گفت: «این چند ماهی که گذشته هر روز گفتم ادامه دادن راه تو (کینگ) مثل ادامه دادن راه فرانک سیناترا است. دیگر چگونه از تو تعریف کنم. بعد تو پشت سرم می‌گویی من بی‌خاصیت و بی‌خطر هستم!»

کینگ به رادیو بی‌بی‌سی گفت وقتی مورگان کارش در سی‌ان‌ان را آغاز کرد فکر می‌کردم: «او خوب است اما بی‌خطر است. بهتر بود با سروصدای کمتری کارشان را شروع می‌کردند.»

کینگ با تعریفی معمولی ادامه داد: «کارش بد نیست! مجری قابل‌قبولی است. سوالات خوبی می‌پرسد، شاید فقط گاهی زیادی تو حرف مهمان می‌پرد.»

کینگ در ادامه صحبت‌هایش روی بی‌خطر بودن مورگان تاکید کرد.

مورگان هم در پاسخ گفت: «نمی‌شد من بیایم و حرکتی نکنیم. من راه یک اسطوره را ادامه می‌دهم. نمی‌شود بگویی من دنباله‌رو سیناترا هستم و البته اصلا هم کارم خوب نیست. این مسخره است.»

کینگ نیز در جواب گفت: «چرا نمی‌شود بگویی «پیرس مورگان. من آمدم. برنامه‌ام را نگاه کنید.» چه مشکلی در این جمله هست؟»

کینگ پس از اینکه از مسئله مشت و دعوا باخبر شد بحث را عوض کرد اما در ادامه باز هم دو نفر به این مسئله برگشتند. در این بخش مورگان به لباس کینگ اشاره کرد، اشاره‌ای مبنی بر زنانه بودن بخشی از لباس کینگ. این کنایه در تفاوت کاربرد واژگان بین انگلیسی بریتانیایی و انگلیسی آمریکایی برمی‌گردد. در آمریکایی «بند شلوار» بخشی از لباس مردانه است. این درحالی است که برتانیایی‌ها از همین کلمه به عنوان «بند جوراب» استفاده می‌کنند که لباس زنانه محسوب می‌شود.

کینگ که همیشه بند شلوار می‌پوشد گفت: «پس من لباس زنانه می‌پوشم؟»

مورگان هم جواب داد: «بریتانیایی‌ها اینطور می‌گویند.» و کینگ هم با تمسخر گفت: «خطرناک شدی!»

بدین ترتیب دعوای لفظی دو مجری سی‌ان‌ان خاتمه یافت، اما احتمالا درگیری آنها ادامه داشته باشد.

منبع : خبرآنلاین

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
256
پاسخ ها
0
بازدیدها
105
پاسخ ها
0