فوتبال خارجی در چنین روزی؛رئال مادرید 2-6 بارسلونا

• شروع کننده موضوع he.s
  • بازدیدها 101
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

he.s

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,495
امتیاز واکنش
10,204
رئال مادرید 2-6 بارسلونا
لالیگا

اسپانیا - مادرید
ورزشگاه: سانتیاگو برنابئو
تماشاگر: 85,116 نفر

این نتیجه به همچین روزی در ده سال پیش برمیگرده
یکی از جنجالی ترین و تاریخی ترین دیدار های ال کلاسیکو به روز دوم می سال 2009 برمی گردد. دیداری که بارسلونا موفق شد در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با نتیجه سنگین 6 بر 2 رئال مادرید را شکست دهد و رئال را در ورزشگاه خانگی و برابر چشمان تماشاگرانش تحقیر کند.

بارسلونا در چارچوب هفته سی و چهارم رقابت های لالیگا و در دیدار برگشت شبی رویایی را سپری کرد.

گل اول رئال:
رئال مادرید در دقیقه 14 این دیدار با ضربه سر گونزالو ایگواین پیش افتاد

گل اول بارسا:
اما سه دقیقه بعد[دقیقه 17] تیری آنری با ایکر کاسیاس دروازه بان رئال در موقعیت تک به تک قرار گرفت و بازی را به تساوی کشید.

گل دوم بارسا:
کارلوس پویول ، کاپیتان تیم فوتبال بارسونا، در دقیقه 20 این دیدار، با یک ضربه سر بسیار زیبا [روی ارسال ضربه آزاد ژاوی] ، بارسلونا را پیش انداخت.

گل سوم بارسا:
صدرنشین رقابت های لالیگا دست بردار نبود و در دقیقه 35 بار دیگر توسط لیونل مسی که روی اشتباه لاسانا دیارا در میانه میدان صاحب توپ شده بود، به گل رسید.

گل دوم رئال:
رئال مادرید در دقیقه 56 از روی ضربه سر سرخیو راموس به گل رسید و امیدوار به بازگشت به بازی شد. اما امیدواری رئالی ها تنها دو دقیقه دوام داشت چرا که...

گل چهارم بارسا:
...آنری روی پاس زیبای ژاوی، دروازه کاسیاس را برای چهارمین بار باز کرد.[دقیقه 58]

گل پنجم و ششم بارسا:
مسی و جرارد پیکه، در دقایق 75 و 82، تیرهای خلاص را یکی پس از دیگری به پیکره رئال شلیک کردند تا شبی فراموش نشدنی و رویایی را برای خود به یادگار بگذارند.

در انتهای این دیدار گزارش گر اسپانیایی با لحنی کنایه آمیز و در حالی که لبخند می زد به رئالی ها گفت: شمارش این تعداد گل برای من که خسته کنندس . . .!

بازتاب این دیدار در رسانه به شدت بر علیه رئال های بود. کهکشانی های که تا آن موقع چنین شکستی، آن هم در ورزشگاه خانگی خود تجربه نکرده بودند بسیار مورد انتقاد رسانه های اسپانیایی و حتی مادریدی قرار گرفتند.

real-madrid-2-6-barcelona-87159.jpg

منبع:ورزش11 و کمی خودم

پ.ن1:این نتیجه و نتیجه 5-0 برد بارسلونا در ال کلاسیکو رو کاملا یادمه و این ترکیب بارسا و رئال جز آشناترین ترکیب ها برای منه
چون من دقیقا یه فوتبال pes داشتم 2009-2010 ک تا چند سال با اون بازی میکردم!
یعنی نیمار اومد بارسلونا اما تو اون فوتبال نیمار نبود!
پویول هم از فوتبال خدافظی کرد اما من هنوز پویول رو داشتم
درباره تیم های ایرانی هم نظری ندارم چون تو اون بازی بازیکن های ایرانی همه یه شکل و کچل بودن!25r30wi
این هم از خاطرات ما دیگه

پ.ن2:لطفا رئالی ها نیان بگن 11 تا گل زدیم
جریان اینجوریه ک در بازی رفت با اختلاف گل بالا بارسا رئال رو بـرده بود
در بازی برگشت یه سری میریزن رختکن بارسا و تهدیدشون میکنن ک نباید ببرید
ک بعدا هم گندش درمیاد و هم عذرخواهی میکنن هم اینکه کلا این نتیجه رو از تاریخ الکلاسیکو حذف میکنن

پ.ن3:تیمی ک گل اول و میزنه همیشه برنده نیست:campe45on2:

آخرین ویرایش:

برخی موضوعات مشابه

بالا