دفتر کار دفتر کار تایپیست Samira-M

*sahra_aaslaniyan*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
763
امتیاز واکنش
21,945
srju_سمیرا.png
نویسندگان عزیزی که @Samira-M به عنوان تایپیست برای شما تگ میشه، ابتدا قوانینی که تایپیست در دفتر کارش ذکر می‌کنه رو مطالعه کنید تا از روش کارشون مطلع شوید. با ایشون یک گفت‌وگوی خصوصی بزنید و با تایپیست در رابـ ـطه با تایپ رمانتون هماهنگ کنید.
در‌صورتی‌که توافق کردید، تایپیست در دفتر کارش نام رمان، نام نویسنده، لینک رمان و تاریخ آغاز و پایان تایپ رو ثبت می‌کنه.

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • 🍭White choocolate

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    586
    امتیاز واکنش
    7,245
    downloadfile.gif

سلام و خسته نباشید به نویسنده‌گان عزیز
    دوستانی که من رو به عنوان تایپیست رمان و یا دیگر متون ادبی‌شون انتخاب کردند لطفاً نکات ذیل رو در نظر داشته باشند:
    ۱- اولین نکته دونستن قوانین هست پس لطفا حتما مطالعه قوانین رو فراموش نکنید.
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!

۲-در صورتی که گفتگو زدید به صورت متداوم در دسترس باشید و باکس خصوصی‌تون پر نباشه تا به موقع فایل رو دریافت کنید.

۳-در صورتی که فایل ارسالی شما عکسی از متن هست دقیقاً متن شما تایپ میشه پس علامت‌های نگارشی، پاراگراف بندی و تمام جنبه‌های نگارشی رو خودتون در نظر داشته باشید.

۴-توجه کنید که نوشته‌ی شما خوانا، بدون خط خوردگی، و تاری باشد.

۵-در گرفتن عکس دقت کنید و تمام نقاط صفحه رو در نظر بگیرید، تا کلمه و یا جمله‌یی از متن جا نمونه در اون صورت ناقص بودن متن به عهده‌ی خودتونه.

۶-زمان تایپ بستگی به پیچیدگی کلمات به کار رفته در متن داره، وقت آزاد من رو هم در نظر داشته باشید(مطمئناًتنها وظیفه شما نویسنده‌گی و من تایپ کردن نیست) پس صبور باشید و عجله نکنید، مطمئن باشید متن رو در اسرع وقت تحویل میدم.

۷-هر نکته‌یی و حرفی که مربوط به تایپ متنون هست رو در همون گفتگو میتونید با من در جریان بزارید.

۸- در صورت همکاری ادب و احترام رو رعایت کنید در صورت بی‌احترامی تایپ متوقف میشه و به مدیریت اطلاع داده میشه و متقابلاً میتونید توقع داشته باشید.

۹-تنها راه ارتباطی با من انجمن هست.

سپاس
    :aiwan_lggight_blum:

🍭White choocolate

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    586
    امتیاز واکنش
    7,245
    downloadfile.gif
    نام رمان: در آغـ*ـوش اهریمن
    لینک رمان:
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!

نویسنده: @Rozaa.p
    تاریخ شروع: ۱۳/ ۷ / ۱۳۹۹
    تاریخ ختم: ۲۱/ ۸/ ۱۳۹۹
    به دلیل فعالیت نداشتن نویسنده بیش از دو هفته، طبق قوانین تایپ متوقف میشه
    .

آخرین ویرایش:

برخی موضوعات مشابه

بالا