فوتبال داخلی دقیقی: برای موفقیت پیکان حاضرم شیپور هم به دست بگیرم

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 147
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
سعید دقیقی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شکست یک بر صفر پیکان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به شرایط حساسی که پرسپولیس دارد فشار و استرس زیادی روی بازیکنان است و همین موضوع باعث میشود تا پتانسیل بازیکنان کم شود. روز گذشته هم شرایطمان خوب نبود و بازی را واگذار کردیم. به نظرم یکی از عوامل اصلی که ضعیف ظاهر میشویم فشار و استرسی است که روی تیم است.وی در مورد اینکه در دیدار مقابل پرسپولیس روی نیمکت نشسته بود، تصریح کرد: به هر حال این مسئله نظر کادر فنی بود من هم به نظر مربی احترام میگذارم. سلیقه او نبوده که من بازی کنم. در نیمفصل میدانستم در اندیشههای سرمربی تیم نیز نیستم قصد جدایی از تیم را داشتم اما به هر صورت در این تیم ماندگار شدم و پیراهن پیکان را میپوشم. به همین دلیل تمام تلاشم را انجام میدهم تا تیم به موفقیت برسد.مهاجم پیکان در خصوص اینکه آیا فکر میکند نیمکتنشینیاش به علت این است که در دیدار مقابل تراکتورسازی پنالتی از دست داده بود، گفت: فکر نمیکنم به این علت نیمکتنشین شده باشم. پس از آن اتفاق سختترین روزهای زندگی خود را گذراندم و به هر حال نظر کادر فنی این بود که در این دیدار نیمکتنشین باشم. من هم تمام تمرکز خود را دارم تا در دو دیدار هفته آینده با قدرت ظاهر شویم.دقیقی در خصوص اینکه آیا از نیمکتنشینیاش ناراحت بود یا خیر، تاکید کرد: من در 5-6 سال گذشته مقابل استقلال و پرسپولیس بهترین عملکرد خود را داشتم و به یاد نمیآورم که حتی مقابل این تیمها تعویض شده باشم. به هر حال امسال چنین اتفاقاتی رخ داده است. از همان لحظهای که تیم وارد زمین شد تمام فکر و ذکرم موفقیت پیکان بود. حالا سلیقه و صلاحدید کادر فنی بوده که من نیمکتنشین باشم.وی در مورد اینکه چرا پیکان در امر گلزنی موفق نیست، یادآور شد: راحتترین کار در فوتبال دفاع کردن است. نمونه این موضوع را هم در تیم ملی و در دیدار مقابل آرژانتین میتوان یادآور شد. تیمی میتواند با ارائه بازی بسته شرایط را برای گل نخوردن فراهم کند اما برای گلزنی باید برنامهای وجود داشته باشد البته این موضوع چیزی از شایستگیهای مدافعان و دروازهبان ما کم نمیکند اما معتقدم که یک تیم برای رسیدن به گل باید با همه بازیکنانش و با برنامه پیش برود.دقیقی در مورد اینکه آیا منظورش این است که کادرفنی برنامهای برای حمله ندارد تصریح کرد: خبر منظور من این نبود. ما در بازیهایی پنالتی از دست دادهایم و شرایط برای حمله داشتهایم اما باید برای حمله برنامه داشته باشیم. در همه دنیا این گونه است که دفاع کردن خیلی راحتتر است.مهاجم پیکان در خصوص اینکه آیا از عملکردش در این فصل از رقابتها رضایت دارد یا خیر، گفت: من در این فصل 5 گل به ثمر رساندم. 2 پاس گل دادم و 3 پنالتی گرفتهام و در شرایطی که پیکان وضعیت خوبی نداشته چنین عملکردی داشتم اما با سعید دقیقی که در اوج بازی میکرد خیلی فاصله دارم. به هر حال خواست خدا بوده که این اتفاق رخ بدهد. تیم پیکان در این فصل 13 گل به ثمر رسانده در حالی که من در تیمهای گذشتهام به تنهایی 10-12 گل به ثمر میرساندم. این شرایط پیکان برای ما غیرقابل هضم است اما تمام تلاش خود را میکنیم تا بتوانیم تیم را در لیگ نگه داریم.دقیقی افزود: حاضرم برای کمک به پیکان حتی در سکوها بنشینم و شیپور به دستم بگیرم و تیم را تشویق کنم. ما در این فصل شرایط سخت و تلخی را سپری کردیم و امیدوارم در پایان فصل با باقی ماندن در لیگ از تلخی ناکامی ما کاسته شود. من تازه وارد 30 سالگی شدم و امیدوارم در ادامه سالهای فوتبالیام عقبماندگی که امسال برایم به وجود آمد را جبران کنم. جا دارد که از مدیریت باشگاه پیکان تشکر کنم که هیچ کم و کاستی نگذاشتند و تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم انجام دادم که امیدوارم این تلاش با حفظ تیم در لیگ تؤام شود.وی در مورد اینکه آیا برای فصل آیندهاش تصمیمی گرفته یا خیر،گفت: تنها چیزی که به آن فکر نمیکنم فصل آینده است. هم اکنون به دنبال حفظ تیم در لیگ هستیم و میخواهیم این امر را در دو بازی آینده انجام دهیم.

برخی موضوعات مشابه

بالا