فوتبال داخلی دلفی: سلطانی اجازه خروجم را نداد، فرصت از دست رفت

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 97
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
مهاجم استقلال خوزستان می گوید حضورش در آیندهون تا نیم فصل منتفی شده است.

یونس دلفی در این باره به "ورزش سه" گفت: من دو دفعه پیش باید به هلند می رفتم که هر دو دفعه آقای سلطانی اجازه سفر من را گرفت و باعث شد فرصت از دست برود و من نتوانم قراردادم را با این تیم نهایی کنم.

او ادامه داد: سرمربی جدید آیندهون به من گفت فرصت ندارد تمرینات من را ببیند و نیم فصل می توانم در تمرینات آیندهون شرکت کنم تا در یک بازی دوستانه شرکت کنم و من را تایید کند.

مهاجم استقلال خوزستان در پاسخ به این سوال که آیا حضور او در آیندهون منتفی شده است یا نه هم گفت: من یک سال ویزای شینگن دارم و هر تیمی که انتخاب کنم با نظر مدیر برنامه هایم است.

دلفی می گوید به تمرینات استقلال خوزستان بر می گردد: من بر می گردم به ایران تا در تمرینات استقلال خوزستان شرکت کنم. باید تا نیم فصل صبر کنم تا بازی های فشرده آیندهون تمام شود.

او در پایان گفت: نتیجه این اتفاق ها این شد که من باید دو ماه دیگر صبر کنم ولی هنوز مشخص نیست به آیندهون بروم یا نه و هر تصمیمی که بگیرم با نظر مدیر برنامه هایم است. من این دفعه با نظر آقای داریوش یزدی و آقای مسجدی مدیرعامل باشگاه به هلند رفتم و اگر بخواهم بازهم بروم، از آنها اجازه خواهم گرفت. اگر قرار باشد انتقالی صورت بگیرد، شاید در نیم فصل رخ بدهد.

برخی موضوعات مشابه

بالا