فوتبال خارجی دل بوسکه: کاسیاس نقطه پایان یک چرخه باشکوه بود

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 160
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
به گزارش خبرگزاری فارس، ویسنته دل بوسکه سرمربی سالهای دور رئال مادرید که در دلخوریهای سالهای اخیر ایکر کاسیاس از فوتبال کشورش بی تاثیر نبوده پس از چند روز سکوت در قبال خداحافظی ایکر کاسیاس با فوتبال مادرید و شاید اسپانیا گفت: او دروازهبان بزرگی است و هر جا که باشد نمادی از تعصب و تلاش خواهد بود. کاسیاس نماد وفاداری در فوتبال است، مثل او کم پیدا می شود شاید اگر بخواهم مثال بزنم به پویول یا توتی اشاره کنم. دنیای فوتبال کم کم از داشتن چنین بازیکنان متعصبی ناامید شده است.
13940422000845_PhotoL.jpg
دل بوسکه ادامه داد: در تاریخ رئال مادرید بزرگانی مثل دی استفانو، ایهرو، خنتو، پیری و رائول حضور داشتهاند اما در نظر من کاسیاس از همه آنها بزرگتر است. هر چند خودش مثل همیشه چند قدم عقبتر میرود و میگوید که فقط یک شاگرد است، او نماد فروتنی هم هست و برایش احترام زیادی قایل هستم. کاسیاس نقطه پایان دوره باشکوهی بود که بعید میدانم بار دیگر در تاریخ رئال مادرید تکرار شود، ابر ستاره ای که با رفتنش از رئال مادرید هواداران بسیاری را از هواداری تیمش منصرف کرد، او اعتبار رئال مادرید بود و اکنون برایش در لباس پورتو که یکی از تیمهای خوب دنیا است آرزوی موفقیت دارم.

برخی موضوعات مشابه

بالا