حیوانات وحشی دور افتخار کفتار با سر بریده شیر زخمی + عکس

• شروع کننده موضوع CAPRICORN
  • بازدیدها 800
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
12,639
امتیاز واکنش
28,246
عکاس حرفه ای حیات وحش به نام « آیریس براون » چند روز پیش عکس های نایابی را از طبیعت وحشی حیوانات گرفت که خیلی سر و صدا به پا کرد

پُز دادن با سر بریده ی شیر توسط کفتار بی رحم :

عکاس حرفه ای حیات وحش به نام « آیریس براون » چند روز پیش عکس های نایابی را از طبیعت وحشی حیوانات گرفت که خیلی سر و صدا به پا کرد .
او شاهد صحنه ای بود که به قول خودش حسابی دلش را تکان داد .

همه می دانید که شیرها خیلی قوی تر و جُسه ای بزرگتر از کفتار دارند . و اگر کفتارها بخواهند به سوی شیرها حمله ور شوند ، به صورت دسته جمعی و کاملا قافلگیر کننده این کار را می کنند که در اکثر مواقع با شکست مواجه می شوند . اما در این صحنه کفتارهای بی رحم شانس آوردند که در کنار این گله ی شیرها ، شیری ماده و زخمی بود و به همین خاطر نتوانسته در هنگام حمله ی قافلگیر کننده و دسته جمعی کفتارها از خود دفاع کند .

کفتارها با بی رحمی تمام به این شیر زخمی ماده حمله کرده و سرش را از بدنش جدا می کنند و یکی از کفتارها که به نظر قوی تر و جوان تر از بقیه ی اعضای گروه می آمد ، به نشان افتخار ، سر بریده شده ی شیر را با دندان های چنگالی تیزش گرفت و با آن رژه می رفت .

کفتار این کار را به نشان افتخار انجام می داد تا به بقیه ی اعضای گروه موفقیت خود را به رخ بکشد . « آیریس براون » عکاس حرفه ای حات وحش می گوید : وقتی این صحنه را دیدم ، بسیار ناراحت شدم اما از یک طرف ته دلم خوشحالی موج می زد بخاطر اینکه توانسته بودم از چنین صحنه هایی عکس های حرفه ای بگیرم .

در زیر می توانید عکس های مربوط به این داستان واقعی شیر و کفتارها را ببینید اما کمی صحنه ها دلخراش است و اگر روحیه ی تماشای چنین صحنه هایی را ندارید ، توصیه می کنیم از دیدن آنها صرف نظر کنید .

g56.jpg

g57.jpg

g58.jpg

g59.jpg

g60.jpg

g61.jpg

g62.jpg

سفیدک

بالا