فوتبال خارجی دومین ورودی رئال برای فصل بعد مشخص شد

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 146
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
مارکوس یورنته امروز در مصاحبه با مارکا تایید کرد که از سوی مسئولان رئال به وی اطلاع داده شده که فصل آتی جایگاه خاصی در برنامه های زیدان دارد.

به گزارش "ورزش سه"، یورنته محصول آکادمی فوتبال رئال است ولی فصل گذشته به صورت قرضی برای آلاوس به میدان رفت و بسیار هم خوش درخشید.

او که یک هافبک دفاعی است، در ترکیب تیم جوانان اسپانیا نیز جای ثابتی داشت و با این تیم موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی جام ملت های جوانان اروپا شد. از یورنته به عنوان بهترین ذخیره برای کاسیمیرو نام بـرده می شود.

01207346.jpg

یورنته که اخباری در مورد احتمال انتقال او به رئال بتیس نیز منتشر شده، در مصاحبه با مارکا گفت:« با باشگاه صحبت کرده ام. قرارداد قرضی من با آلاوس تمام شد و حالا در اختیار رئال قرار دارم. مسئولان باشگاه هیچ چیزی در مورد انتقالم به باشگاهی دیگر نگفتند و از من خواستند که پس از یک ماه تعطیلات تابستانی، به اردوی تیم در ایالات متحده اضافه شوم.

رویای من همیشه درخشش با پیراهن رئال بوده و برای رسیدن به این مهم هر کاری انجام خواهم داد. به من گفته اند که فصل بعد در برنامه های زیدان جای دارم و اطمینان داده اند که زیدان روی من حساب می کند.

واقعیت این است که سال گذشته توانایی رقابت با بازیکنان رئال را در خودم حس نمی کردم ولی پس از یک سال بازی برای آلاوس، حالا به درجه ای از اعتماد به نفس رسیده ام که خودم را در حد رئال بدانم. می دانم که بازی در بهترین باشگاه دنیا کار ساده ای نیست ولی آماده این چالش بزرگ هستم.»

تا به اینجا بازگشت وایه خو به رئال مادرید قطعی شده و پیش بینی می شود که طی روزهای آتی، قرارداد تئو هرناندز با رئال نیز رسمی شود.

برخی موضوعات مشابه

بالا