فوتبال خارجی دی لیخت بهترین خرید یوونتوس خواهد بود

• شروع کننده موضوع Ay Çocuğu
  • بازدیدها 87
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Ay Çocuğu

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,039
امتیاز واکنش
28,649
به نظر می رسد ماتیاس دی لیخت فاصله ای تا پوشیدن لباس یوونتوس ندارد و تمامی توافقات برای انتقال او به تورین انجام شده است. مارچلو لیپی عقد قرارداد با دی لیخت را بهترین تصمیم یوونتوس دانسته و مدعی شد هیچ بازیکنی در 19 سالگی به قدرت و توانایی دی لیخت ندیده است.

مارچلو لیپی گفت: "از نظر من عقد قرارداد با ماتیاس دی لیخت بهترین تصمیم یوونتوس بوده و او می تواند بهترین خرید باشگاه باشد. من فکر می کنم دی لیخت بازیکنی قوی بوده، از لحاظ آمادگی جسمانی تحسین برانگیز است و هوش فوتبالی بالایی دارد. انتقال دی لیخت به یوونتوس تعادل می دهد زیرا از نظر فنی قوی بوده و موفق به زدن گل های فراوانی نیز شده است."

01414758.jpg

مارچلو لیپی در پاسخ به این سوال که دی لیخت شما را یاد چه بازیکنی می اندازد گفت: "نیازی به مقایسه نیست، من مدافعان بزرگی چون آلساندرو نستا، فرانکو بارزی، پائولو مالدینی، چیرو فرارا، فابیو کاناوارو و مارکو ماتراتزی را دیده ام اما در این سن هیچکس مانند دی لیخت نبوده است.

دی لیخت می تواند کنار جورجو کیه لینی و لئوناردو بونوچی بازی کند و این کلید قوی تر شدن یوونتوس است؛ حالا آنها قادر به رسیدن به هر هدفی، حتی لیگ قهرمانان هم هستند."

برخی موضوعات مشابه

بالا