فوتبال خارجی رئال می تواند الگوی خوبی برای بایرن باشد

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 97
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
سرمربی جدید بایرن از رئال مادرید به عنوان الگویی مناسب برای بازگشت بایرن به روزهای اوج نام برد.

به گزارش "ورزش سه"، هاینکس پس از ناامیدی مسئولان بایرن از رسیدن به موفقیت با آنچلوتی، جانشین این سرمربی ایتالیایی شد.

او در مراسم معارفه خود در مورد آنچلوتی گفت:« او یک مربی بزرگ است و کارنامه اش در لیگ های مختلف قابل ستایش است. من همیشه برای آنچلوتی احترام زیادی قائل هستم.

او مربی ای است که توانسته سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست بیاورد و کسی که به این افتخار رسیده، قطعا مربی بزرگی است. باید اعتراف کنم من نیز همین شرایط آنچلوتی را قبلا در دوران مربیگری‌ام تجربه کردم و هنوز هم احترام زیادی برای او قائل هستم. همه مربیان این شرایط را درک می‌کنند.»

01232670.jpg

دوران دوری از مربیگری:« از فوتبال دور نبودم و همه بازی های داخلی و بین المللی را دنبال می کردم. اینگونه نیست که از فوتبال روز دنیا عقب افتاده باشم. در این چند سال شاهد موفقیت تیم هایی مثل رئال، بارسا و یوونتوس بودم و باید بگویم تحت تاثیر پیشرفت و سلطه رئال در سال های اخیر قرار گرفتم. فکر می کنم رئال می تواند الگویی خوب برای ما در راه بازگشت به دوران اوج باشد.»

شناخت از بازیکنان:« نسبت به بازیکنان تیم شناخت خوبی دارم. در لورکوزن دو سال مربی ویدال بودم و به خوبی وی را می شناسم.

خامس را هم از راه دور بازی هایش را دیده ام ولی شخصا شناختی نسبت به او ندارم. پس از بازگشت بازیکنان از بازی های ملی، فرصت خوبی برای شناختن شان خواهم داشت.»

وضعیت خامس:« می دانم که خامس هنوز آلمانی حرف نمی زند. فوتبال در آلمان با آمریکای جنوبی تفاوت های زیادی دارد. گذشته از زبان، در فرهنگ و ذهنیت بازیکنان نیز این تفاوت ها را می بینیم.

برای بازیکن جوانی مثل خامس، تطابق یافتن با فوتبال آلمان دشوار است ولی او باید بداند که حمایت شخصی من را با خود خواهد داشت. خامس فوتبالیست بااستعدادی است و من به این نوع بازیکنان علاقه دارم.»

برخی موضوعات مشابه

بالا