فوتبال داخلی راز شورش ناگهانی فراز

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 99
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
فراز کمالوند بعد از تساوی با ذوب آهن حرف از جدایی زد اما ظاهرا جلسه ای که با مدیرعامل باشگاه داشت، مانع از این امر شده است.

به گزارش "ورزش‌سه"، نفت آبادان شب گذشته در هفته پنجم لیگ برتر در حالی که دو بر صفر از ذوب آهن عقب بود، نه تنها به بازی برگشت و جبران کرد که یک پنالتی را نیز از دست داد. شاگردان فراز کمالوند حالا از 5 بازی گذشته 7 امتیاز کسب کرده اند که با توجه به شرایط سایر تیم ها، نتیجه بدی محسوب نمی شود. با این وجود کمالوند با اهداف بزرگ به آبادان رفته، دیشب بغضش ترکید و حرف هایی را بر زبان آورد که جای تعجب داشت. او با گلایه از مدیرعامل نفت آبادان به مشکلات این تیم اشاره کرد و از فشار زیادی گفت که روی خودش قرار دارد. او حتی حرف از جدایی بر زبان آورد که این موضوع باعث نگرانی هواداران نفت شده است.

حرف از جدایی

کمالوند در این خصوص گفت: «اگر شرایط باشگاه تغییر نکند این آخرین بازی است که من اینجا هستم. از عیسی‌زاده (مدیرعامل باشگاه صنعت نفت) خواستم که در این بازی تماشای بازی را رایگان کند چرا که عده‌ای پول ندارند بلیت تهیه کنند، اما او این کار را انجام نداد و به همین دلیل به شدت از او گله‌مندم. البته من انتقادهای دیگری هم دارم، دو ماه است به این باشگاه آمده‌ام و هیچ‌کس کارش را به درستی انجام نمی‌دهد. نمی‌دانم زمین را درست کنم یا به تدارکات تیم برسم. کسی که باید چمن را آبیاری کند این کار را نمی‌کند و حتی فیزیوتراپ را هم من باید هماهنگ کنم.»

سرمربی نفت آبادان در بخش دیگری از حرف هایش تاکید کرد: «اگر بازی رایگان نباشد و مردم پشت در بمانند خودم همه بلیت‌ها را خواهم خرید. 5 میلیون بیشتر که نمی‌شود. تیمی که در آستانه سقوط بود را به این شرایط در آوردیم و حتماً باید با هیات مدیره حرف بزنم چون مشکلات زیادی داریم و اگر ادامه داشته باشد دیگر بعد از تعطیلات در این تیم نخواهم بود. دو بازیکن ما هنوز خانه‌ ندارند، در تاریخ تیم نفت هیچکس به اندازه من مورد لطف مردم قرار نگرفته و همین لطف‌ها مسئولیت مرا سنگین می‌کند.»

جلسه با مدیرعامل تا پاسی از شب

از شب گذشته که کمالوند این صحبت ها را بر زبان آورد، عده زیادی از هواداران نفت آبادان نگران وضعیت تیم شان شده اند. صنعت نفت که امسال شانس زیادی برای حضور در بالای جدول دارد، آبادانی ها را بسیار امیدوار کرده و اگر قرار باشد، خانه رویاهای آنها خراب شود، شرایط سخت تر خواهد بود. با این وجود سرمربی نفت آبادان بعد از بازی با ذوب آهن با عیسی زاده مدیرعامل باشگاه ملاقات کرد. در جلسه ای که حدود 3 ساعت و تا پاسی از شب ادامه داشت، کمالوند گلایه های خود را بابت شرایط باشگاه نفت آبادان به عیسی زاده گفت و از او درخواست کمک کرد. مدیرعامل نفت آبادان نیز دلایل خود را آورد تا در نهایت دو طرف به تفاهم نسبی برسند.

فرقانی: کمالوند با قدرت ادامه می دهد

برای پیگیری وضعیت نهایی فراز کمالوند در نفت آبادان با مهران فرقانی، مشاور اجرایی این باشگاه هم صحبت شدیم. او درباره وضعیت سرمربی نفت به "ورزش سه" گفت: واقعیت این است که فراز کمالوند فشار زیادی را تحمل می کند. توقعات از او بسیار بالا رفته و برخی مشکلات هم وجود دارد. البته مساله خاصی نیست و هواداران نگران نباشند. اختلاف نظرهایی میان سرمربی و مدیرعامل وجود دارد اما چیز مهمی نیست و باشگاه تلاش می کند تا خواسته های کمالوند را به اجرا بگذارد.

وی ادامه داد: فراز کمالوند مربی توانمندی است و همه می دانند که او از نظر فنی یکی از بهترین ها است. در همین بازی دیروز وقتی که عقب افتادیم، فراز آرامش را به تیم برگرداند و توانستیم مقابل تیم قدرتمند ذوب آهن بازی را برگردانیم و به تساوی برسیم. حتی یک پنالتی را نیز به دست آوردیم که نتوانستیم استفاده کنیم.

فرقانی در پایان افزود: متاسفانه یک سری مسئولان رده بالاتر از مدیران باشگاه نفت آبادان هستند که تیم باید بیشتر برایشان اهمیت داشته باشد. ما مشکلات زیادی داریم، واقعا در گرمای 50 درجه آبادان همه زحمت می کشند. انشاءالله مشکلات حل می شود. هواداران هم نگران نباشند، کمالوند هست و با قدرت به کارش ادامه می دهد.

برخی موضوعات مشابه

بالا