فوتبال خارجی راز ضربات سر جادویی راموس چیست؟

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 134
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
وقتی راموس کفش هایش را بیاویزد، به عنوان کاپیتانی افسانه ای از او یاد خواهد شد، نه فقط به خاطر مهارت‌های دفاعی بلکه به خاطر گل های مهمی که برای رئال به ثمر رسانده است.

به گزارش "ورزش سه"، بسیاری از این گل ها در فینال و ها و دیدارهای حساس و در دقایق حساس به ثمر رسیده است و راموس از راز این معجزه ها در مصاحبه با مارکا صحبت کرد.

قبلا گفته بودید که در بچگی عاشق گل زنی بوده اید. آیا این موضوع رابـ ـطه ای با گل های خاصی که می‌زنید دارد؟

بله من همیشه به عنوان مهاجم بازی می‌کردم و دائم خوشحالی های بعد از گل را مثل رونالدو تمرین می‌کردم. این باعث شده که من در حمله راحت تر باشم و نسبت به دیگر مدافعین که چنین شرایطی را تجربه نکرده اند، بهتر باشم.

01208394.jpg

به نظرت روی ضربات سری که می‌زنی چه چیزی موثر است؟

ما در تمرینات ارتباط خیلی خوبی با هم داریم. خامس، کروس یا مودریچ سانترهای بسیار خوبی ارسال می‌کنند. حرکات در عمق به علاوه تمرینات باعث شده که ضربات سرم به این شکل شود. همه ضرباتم با یک نتیجه همراه نیست ولی این هم نشانه تلاش طولانی مدت من است. مربی نوجوانی ام همیشه بر این موضوعات تاکید داشت. او من را به ساحل می‌برد و انجا تمرین حرکت، دید و هماهنگی می‌کردیم؟

آیا متوجه تغییر رفتار مدافعینی که قصد دارند تو را بگیرند شده ای؟

در این چند سال به خاطر گل های متعددی که زده ام، متوجه توجه ویژه آنها شده ام. طبیعی نیست که دو یا سه بازیکن من را بگیرند ولی این باعث می‌شود که توجه رقبا به من جلب شده و هم تیمی های دیگرم گلزنی کنند مثل گلی که کاسمیرو به بارسلونا زد یا گلی که په په به اتلتیکو زد.

برخی موضوعات مشابه

بالا