فوتبال خارجی رامون کالدرون: مورینیو تنها مربی مورد اعتماد پرز بود

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 97
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
رامون کالدرون، رئیس سابق باشگاه رئال مادرید، اطمینان دارد ژوزه مورینیو به این تیم باز خواهد گشت.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از جدایی مورینیو از منچستر یونایتد، مقاصد زیادی در مورد آینده او مطرح شده که یکی از مهم ترین آنها باشگاه رئال مادرید است و رامون کالدرون اعتقاد دارد با توجه به علاقه فلورنتینو پرز به مورینیو، این اتفاق به زودی رخ خواهد داد.

رامون کالدرون گفت: "همه ما می دانیم مورینیو تنها کسی است که پرز به او احترام می گذارد. پرز معمولا خیلی به سرمربی های رئال مادرید اطمینان ندارد اما در گذشته بارها شاهد آن بودیم که او از مورینیو در مقاطع دشوار هم حمایت می کرد.

01365181.jpg

وقتی خولن لوپتگی اخراج شد من گفتم مطمئن هستم مورینیو دوباره به رئال مادرید می آید و در آینده نزدیک این اتفاق رخ می دهد. اما مشکل مورینیو در یونایتد همان مسئله ای بود که در رئال مادرید هم با آن درگیر بود.

تیم های مورینیو وقتی می بازند او تقصیر را گردن بازیکنان می اندازد. در یونایتد بازیکنانی چون پوگبا و اریک بایی مقصر شناخته می شدند و در رئال مادرید نیز این اتفاق در مورد ستاره هایی چون رونالدو، کاسیاس و راموس رخ می داد. این در حالیست که به عنوان مثال کسی مانند زیدان دقیقا بر عکس مورینیو عمل کرده و از بازیکنانش حمایت می کند."

برخی موضوعات مشابه

بالا