مایه سرگرمی راهنمای اصلی بخش مدرسه ی علوم و فنون

• شروع کننده موضوع harry_p
  • بازدیدها 271
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

harry_p

کاربر اخراجی
ارسالی ها
18
امتیاز واکنش
273
به نام خدا
بدون مقدمه چینی میرم سر اصل مطلب . اگر که تا الان به انجمن های بزرگ خارجی زبان سر زده باشید در تالار سرگرمی بخشی به عنوان دانشگاه علوم و فنون ( مدرسه ی علوم و فنون ) رو دیده اید . این بخش در اکثر انجمن های خارجی وجود داره . این بخش از روی مجموعه کتاب های هری پاتر کپی زده شده ولی تنها فرقش با اون مجموعه این هست که به جای علوم تخیلی علوم واقعی رو یاد می گیرید.این بخش سود زیادی به کشور های خارجی رسانده و از جمله ی این سود ها خبره تر شدن دانشجو و دانش آموزان و پر شدن وقت مردم با سرگرمی های علمی بوده. از این راه کشورشون در زمینه های درسی پیشرفت زیادی کرده . این طرح در سال 2005 به طور رسمی در انجمن های مردمی کشور های خارجی مانند روسیه - انگلیس - آمریکا - آلمان و ... کلید خورد . ابتدا 200 نفر در این مدارس مجازی ثبت نام کردند ولی حالا حدود500000 هزار نفر در هر انجمن ثبت نام می کنند !

چرا کشور های خارجی از این راه موفق شده اند ؟
زیرا این کشور ها به اساتید خبره مبلغی را داده اند و این اساتید به طور رایگان به مردم تدریس می کنند. دیگر مردم نیاز نیست مبلغ های فوق سنگینی را به کلاس های مختلف بپردازند و از این راه فرزاندانشان به علم های مختلفی دست یافته اند .

چرا این بخش جزو تالار سرگرمی است ؟
زیرا در این بخش بزگسالان نیز شرکت می کنند و از همه مهم تر افراد با این بخش هم سرگرم می شوندو هم به علم آنها افزوده می شود .

من خودم یه بار این طرحو داخل انجمن دیگه ای اجرا کردم ولی متاسفانه نا موفق و ایراد های زیادی داشت و هم احمقانه به نظر می رسید.
امیدوارم این بار طرخح با شکست مواجه نشه.

راهنمای استفاده از این بخش
* ابتدا شما در تاپیک ثبت نام برای هر ترم ثبت نام می کنید.

* سپس به تاپیک گروه بندی مراجعه می کنید و گروه بندی می شید.

* بعد از آن در تاپیک کلاس های مختلف شرکت می کنید و تکالیفتان که بیش تر جنبه ی سرگرمی دارند انجام می دهید.

* در آخر ترم در آزمون ها شرکت می کنید و ترم تمام می شود.

* طول هر ترم سه ماهه است و در فصل بهار برگزار نمی شود.

* توجه کنید که اگر ثبت نام نکنید استاد ها به هیچ کدام از سوالات شما جواب نخواهند داد و حق شرکت در آزمون پایان ترم را ندارید.

• پیشنهادات
  • harry_p

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    18
    امتیاز واکنش
    273
    به نام خدا
    دوستان برای ترم جدید تقریبا استاد ها آماده شدند ولی هنوز قطعی نیستند. چند دقیقه ی پیش اردوان با من تماس گرفت و گفت که استاد ها میخوان یه منبع برای شما در نظر بگیرند.
    این منبع یه کتاب هست که به راحتی از اینترنت دانلود میشه و نیازی به هزینه ی شما نداره . بعضی از استاد ها از گفته های خودشون امتحان میگیرند. به هر حال اگر استاد ها گفتند کتاب تهیه کنید با یه سرچ داخل نت میشه تهیش کرد.

با تشکر از شما

بالا