فوتبال داخلی رضاییان: به همه تیمهای ایران علاقه دارم

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 139
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
به گزارش خبرگزاری فارس، رامین رضاییان که امروز برای مذاکره مجدد به باشگاه پرسپولیس رفته بود گفت: حرفهایمان را زدیم و امیدوارم هر موضوعی اتفاق میافتد در نهایت با موفقیت همراه باشد هرچند که هنوز نتیجه مذاکرات مشخص نیست و بنده نیز برای همه باشگاهها ارزش قائلم.وی ادامه داد: امروز با مسئولان پرسپولیس صحبت کردیم و بنده نیز سعی میکنم بهترین تصمیم را بگیرم.رضاییان در مورد پیشنهاد باشگاه استقلال گفت: تماس مسئولان این باشگاه صحت دارد و آنها شب گذشته با من تماس گرفتند اما باز هم میگویم سعی میکنم بهترین انتخاب را داشته باشم.مدافع تیم ملی در مورد مذاکراتش با پرسپولیسیها یادآور شد: با آقایان طاهری، عبدی و قنبرپور صحبتهایی را کردیم و نظرات خوبی رد و بدل شد و قرار شد تا دو روز آینده پاسخ پرسپولیس را بدهم.وی یادآور شد: در مورد استقلال نیز مدیر برنامههایم در حال ارتباط با مسئولان این باشگاه و چند باشگاه دیگر است تا هرچه سریعتر تکلیفم روشن شود.رضاییان در مورد اینکه گفته بود پرسپولیسی است، یادآور شد: هیچ گاه نگفتم به پرسپولیس علاقه دارم بلکه گفته بودم پدرم پرسپولیسی است. پرسپولیس بدون استقلال و استقلال بدون پرسپولیس هیچ معنایی ندارد. بنده نیز به همه تیمهای ایران علاقه دارم.مدافع سابق راهآهن که گفته میشد یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد در این خصوص تاکید کرد: چند روز پیش به سازمان لیگ رفتم و آنجا مشخص شد که قراردادم با راهآهن به پایان رسیده و مسئولان سازمان لیگ نیز این موضوع را اعلام کردند که قرارداد من تمام شده است.وی در پاسخ به این سوال که چند درصد امکان دارد که پرسپولیسی شود گفت: صحبتهای خوبی انجام دادیم و تا دو سه روز آینده تکلیف مشخص میشود.

برخی موضوعات مشابه

بالا