فرهنگی و هنری رضویان: مجبوریم خداحافظی کنیم

• شروع کننده موضوع PARISA_R
  • بازدیدها 313
  • پاسخ ها 5
  • تاریخ شروع

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,752
امتیاز واکنش
10,626
جواد رضویان گفت: حلال کنید اگر کلامی، حرکتی و ... باعث رنجش کسی شد، هیچ نیتی به غیر از شاد کردن شما نازنینان نداشتم.

n00409609-b.jpg

به گزارش افکار نیوز، در آستانه پخش آخرین قسمتهای فصل اول مجموعه «در حاشیه» به کارگردانی «مهران مدیری»، جواد رضویان در صفحه شخصی خود در اینستاگرام عکس و متنی را به شرح زیر منتشر کرد:

به نام حضرت حق؛

سلام عزیزان، اینجا اتاق گریم خالی سریال (در حاشیه) است. مجبوریم فعلا از شما خداحافظی کنیم، تا شاید فصل بعدی بتونیم دوباره در خدمتتون باشیم، ممنونم که با همه کاستیها بهمون انرژی دادید، ممنونم که در این بیست و چند قسمت من رو شرمنده محبتتون کردید، ممنونم بایت همه مهربونیاتون.

حلال کنید اگر کلامی، حرکتی و ... باعث رنجش کسی شد، هیچ نیتی به غیر از شاد کردن شما نازنیان نداشتم، امیدوارم بتونیم به زودی خدمت برسیم بهتر از قبل...

برامون دعا کنید.

یا حق.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • پیشنهادات
  • *نغمه*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,064
    امتیاز واکنش
    3,627
    وای که چقدر نافرمه دارن میرن
    کی بشه ایرانی ها جنبه رو ببرن بالا
    وقتی دارن با یک جماعتی شوخی میکنند پس قفط جنبه سرگرمی وفان داره کسی که کار اونا رو زیر سوال نبرده
    اگر هم اشاره ای بکنند خب حق دارن اونا خودشون رو اصلاح کنند ..دقیقا همین جا موندن حلقه تو این فیلمه تیکه درشتی بود به یکسری جراح ها که خوب ناراحتی نداره دقت رو ببرند بالا

son of the sun

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    121
    امتیاز واکنش
    36
    وزیر بهداشت گفته تمام خسارت های این مجموعه رو میده فقط تعطیلش کنن بره :|

Atefeh.h

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    101
    امتیاز واکنش
    252
    من اصلا از جریان خبر ندارم فیلم در حاشیه رو هم نمیدیدم میشه بگیید جریان چیه؟

*parisa*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,760
    امتیاز واکنش
    2,649
    این چه وضعشه :60:چرا اینقده بی جنبه ان فیلم به این خوبی در عمرشون پخش کردن چشم ندارن ببین الان اگه میگفتیم این فیلم لوکیشنش امریکاس کلی ازش استقبالم میشد یعنی چی :60:من جدیدا شروع کردم به دیدنش چرا اینجوری میکنن:60:

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    در مورد محتوا ش چیزی نمیگم در مورد جنبه هم خوب یه همچین چیزی پیش بینی میشد که اعتراض کنند کلا هر چیزی که ربطی به اون وریی ها داشته باشه همیشه اعتراض میشه

ولی سریال ضعیفی بود از مدیری بعید بود یه همچین چیزی بسازه فقط پشت صحنه های خیلی خوبی داشت

برخی موضوعات مشابه

Z
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    225
    Zhinous_Sh
    Z
    بالا