فوتبال خارجی رونالدو به این دلیل بیشتر از رونی پیشرفت کرد

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 197
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
کریستیانو رونالدو بین سال های 2003 تا 2009 در منچستر یونایتد بازی می کرد و با وین رونی زوج خطرناکی را تشکیل داده بود.

به گزارش "ورزش سه"، در واقع رونالدو در من یونایتد بود که زیر نظر فرگوسن مدارج ترقی را طی کرد و سال 2009 رئال را مجبور ساخت برای جذبش رکورد نقل و انتقالات را بشکند.

زمانی که رونالدو در یونایتد بازی می کرد، وین رونی هم پا به پای او می درخشید اما در نهایت این رونالدو بود که گوی سبقت را از ستاره سابق تیم ملی انگلیس ربود.

01245091.jpg

ادوین فان درسار، گلر هلندی سابق منچستریونایتد در مورد دلیل پیشرفت بیشتر رونالدو نسبت به رونی گفت:« در دوران حضور من در منچستریونایتد، رونی و رونالدو در اوج بودند و هر دو بازیکن عملکرد درخشانی از خود نشان می دادند. رونالدو در بیرون از زمین هم زندگی خود را به خوبی اداره می‌کرد و وارد حاشیه نمی‌شد. او به خوبی استراحت می‌کرد و برنامه خاصی برای بدن خود داشت.

رونالدو بعد از اینکه تمرین تمام می‌شد، ضربات آزاد کار می‌کرد. او از من می خواست که در درون دروازه‌ قرار گیریم اما من به شوخی به او می گفتم که من دیگر پیر شده‌ام و باید با دروازه بان های جوان کار کنی؛ البته با وجود پیری نمی توانی به من گل بزنی. رونالدو اصرار داشت که من با او تمرین کنم. او واقعا بازیکن بزرگی است.»

برخی موضوعات مشابه

بالا