جالب و دانستنی زنی که از ظرفشویی در رستوران به هفته مد نیویورک راه یافت

• شروع کننده موضوع dinaz
  • بازدیدها 158
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

dinaz

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
31,702
امتیاز واکنش
68,366
زنی که از ظرفشویی در رستوران به هفته مد نیویورک راه یافت
تصور کنید در مرکز شهر مشغول قدم زدن هستید که یکی از نمایندگان آژانس مدلینگ به شما پیشنهاد می‌کند که یک مدل حرفه‌ای بشوید، اما باید خیلی گیرا و جذاب و همچنین خیلی خوش شانس باشید که چنین پیشنهادی به شما بشود. با این حال، این داستان عجیب رمینگتون ویلیامز جذابترین مدل جدید جهان است که تن‌ها در ۱۲ روز از ظرف شستن به راه رفتن روی باند هفته مد نیویورک رسید.

ویلیامز تا حدود دو هفته پیش در یک رستوران محلی در آستین تگزاس ظرف می‌شست تااینکه به او فرصتی برای تغییر زندگیش پیشنهاد شد. چند روز بعد ویلیامز مشغول تدارکات سفرش به نیویورک سیتی بود تا با آژانس مدلینگ مشهور DNA قرارداد ببندد. او درست در زمان نمایش کلوین کلین در هفته مد نیویورک رسید، نمایشی که طبق استانداردهای هر مدلی یک موفقیت بزرگ به حساب می‌آید، اما شگفت انگیز است که او در اولین فرصت خود به عنوان یک مدل این کار را کار می‌کرد. ویلیامز در مصاحبه‌ای گفت: «رف سیمونز شخصا به من یاد داد چطور راه بروم. او می‌تواند هر مدلی که می‌خواهد انتخاب کند، اما به من ایمان داشت و کمک کرد این نمایش را اجرا کنم.»، اما شانس باورنکردنی ویلیامز همین جا متوقف نشد. بعد از نمایش کلوین کلین، به او پیشنهاد شد برای مارک جیکوبز نیز راه برود. نمایشی که مشهورترین مدل‌ها در آن شرکت می‌کنند.

1414940_161.jpg

1414941_991.jpg

1414942_192.jpg

1414943_712.jpg

برخی موضوعات مشابه

بالا