حوادث ایرانی زنی که به شوهر و خواهر شوهرش هم رحم نکرد

• شروع کننده موضوع shakil
  • بازدیدها 244
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

shakil

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,214
امتیاز واکنش
2,462
زنی که به شوهر و خواهر شوهرش هم رحم نکرد
هانيه ۲۰ ساله در حالي دستگير شد که شوهرش اولين شاکي او بود.
به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، زن جواني که از جويندگان کار کلاهبرداري و آنان را سرکيسه مي کرد به سرقت و جعل عناوين دولتي نيز اعتراف کرد.

هانيه ۲۰ ساله در حالي دستگير شد که شوهرش اولين شاکي او بود که به کلانتري طرقبه آمد و از او به جرم کلاهبرداري شکايت کرد.

شوهر هانيه ادعا دارد که هانيه نه تنها از مردم بلکه از بستگان شوهرش و حتي از برادر و خواهرشوهرش نيز کلاهبرداري کرده است. او ادعا مي کند خودش نيز از زخمي هاي اين زن جوان است و بر گذشته خود افسوس مي خورد.

به گفته او دختر جوان هر روز وقتي از سر کار برمي گشت مسافر خودروي خطي جواني مي شد که به فکر آينده خود بود و آرزو داشت دختري که شايستگي همسري دارد انتخاب کند. تا اين که يک روز تير کلاهبرداري اين دختر اين جوان را نشانه گرفت و از آنجا که خود را دختري کارمند، پولدار و... معرفي کرد راننده خودرو از او خواستگاري کرد.

پس از مدتي خانواده پسر به خواستگاري رفتند و خانواده دختر پذيرفتند و مراسم عقد بدون اين که تحقيقي صورت گيرد برگزار شد. اما زمان زيادي نگذشت که «هانيه» برادر و خواهر شوهرش را سرکيسه کرد و به بهانه اي که شما را استخدام مي کنم مبالغي از آن ها گرفت و آن ها را به عنوان مأموران تحت امرش لباس مخصوص پوشاند و به مکان هاي خاص مي فرستاد تا به ديگران وانمود کند که اين ها نيروهاي او هستند.

او به خواهر و برادر شوهرش گفت: شما بايد اين لباس فرم را بپوشيد تا ببينم مي توانيد مأموران خوبي باشيد و وقتي مطمئن شدم شما را به اداره... معرفي مي کنم. آنها به عشق استخدام هم پول دادند و هم لباس فرم پوشيدند و به مکان هاي مورد نظر مراجعه کردند و از سويي هانيه با آن مکان ها تماس مي گرفت و مي گفت مأموران شرکت به شما مراجعه مي کنند و از اين طريق سوژه هاي مورد نظر را آماده مي کرد و در هنگام مساعد آن ها را سرکيسه و کلاهبرداري مي کرد.

به گفته سرهنگ صارمي فرمانده انتظامي طرقبه، شانديز مأموران اداره آگاهي پس از شکايت شوهر هانيه به دستگيري متهم اقدام کردند و او اعتراف به جعل عناوين دولتي، کلاهبرداري و سرقت کرد و ۳ پسر را از همدستان خود معرفي کرد./ خراسان
منبع:شهر خبر

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
101
بالا