فوتبال خارجی زیدان: از نتیجه راضی هستم/ هیچ بازیکنی در ژانویه از تیم نمی‌رود

ShAdMeHr_AgHiLi

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,272
امتیاز واکنش
9,180
بانک ورزش - سرمربی رئال مادرید بعد از برد سخت تیمش برابر مالاگا درباره نقل و انتقالات ماه ژانویه صحبت کرد.

به گزارش بانک ورزش، زیدان پس از پیروزی 3 بر 2 مقابل مالاگا اظهار داشت: هیچ بازیکنی در ژانویه از تیم نمی رود اما در مورد خرید بازیکنی جدید، همه چیز ممکن است.

پس از برد رئال، به نظر می‌رسد زیدان توجه خود را بیش از نتیجه این بازی، به نقل و انتقالات نیم فصل معطوف کرده باشد.

زیدان اعلام کرد: "در بازار نقل انتقالات زمستانی، هیج کس از رئال جدا نخواهد شد. اما ممکن است بازیکنانی جدید را در اختیار بگیریم. باید منتظر ماند و دید."

وی در ادامه درباره بازی امروز گفت: "ما بازی را خوب شروع کردیم و گل اول را که خیلی مهم بود، زود به ثمر رساندیم. اما همه چیز تغییر کرد و نیمه دوم کار ما سخت شد. ما از نتیجه راضی هستیم. هرچند اتفاقات دیگری نیز رخ داد که انتظار نداشتیم. وقتی حریفان به برنابئو می آیند، بازی خود را ارائه می دهند. ما باید مثبت و خوشبین باشیم چرا که سه امتیاز بازی را بدست آوردیم و من مطمئن هستم که وضعیت ما بهتر خواهد شد. چیزی که ما اکنون می خواهیم این است که 7 بازی متوالی آتی را به خوبی پشت سر بگذاریم."

برخی موضوعات مشابه

بالا