رویداد سالگرد تاسیس نگاه دانلود

وضعیت
موضوع بسته شده است.

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,737
سلام بر کاربران عزیز نگاه دانلود
IMG_1643.JPEG

طبق روایاتی ۲۶ آذر سالگرد تاسیس سایت نگاه دانلود هست و باز طبق همون روایات ۲۹ آ‌ذر هست و چون خودمم دقیق نمیدونستم کدوم صحیح هست گفت مابین این دوتا تاریخ تاپیکش رو بزنم و یکسال بعد از تاسیس سایت در همون تاریخ انجمن شروع به کار کرده.
همینجا از نگاه خانم که موسس سایت هستند یه تشکری میکنم که این فضا رو به همه ما دادند تا ده سال در اینجا حضور داشته باشیم و با همه سختیها و مشکلات دور هم باشیم.

همیشه برای دانلود رمان به سایت نگاه مراجعه میکردیم. اون زمانها خوره رمان خوندن بودم و به قول یکی از دوستان فیتیله رمان بعدی رو با خاکستر رمان قبلی روشن میکردم.
یه روز که طبق معمول وارد سایت شدم تا رمان جدیدی دانلود کنم با یه اطلاعیه مواجه شدم که نوشته بود انجمن نگاه دانلود شروع به کار کرد!! حالا انجمن چیه؟ اصلا هیچ اطلاعی نداشتم ولی دل رو زدم به دریا و کلیک کردم رو انجمن دیدم ثبت نام میخواد اونموقع اینطوری نبود که خیلی راحت اطلاعات رو در اختیار بقیه بذاری، با ترس شروع به ثبت نام کردم و وارد انجمن شدم ولی راستش هیچی ازش سردرنمیاوردم بعدها متوجه شدم پنجمین نفری بودم که ثبت نام کرده بودم. روزها همینطوری آنلاین میشدم و بقیه رو میدیدم که فعالیت می‌کردند چون منم چیزی بلد نبودم هیچ کاری نمیکردم که نکنه سوتی بدم ضایع بشم برای همین میمودم تاپیک ها رو نگاه میکردم چت باکس رو میدیدم و میرفتم تا روزهها همینطوری ادامه پیدا کرد تا اینکه کم کم جرات کردم و تو تایپک ها نظرم رو می‌نوشتم و همین هم باعث شد کم کم با بقیه کاربرا آشنا بشم. و رفته رفته خودم هم فعالیت کنم و از ساز و کار انجمن سر دربیارم و حالا هم در خدمت شما هستم... و با همه سختی ها خوبی و بدیها این چند سال گذشته. روزهایی خوبی داشتیم که واقعا از ته دل خندیدیم و روزهایی بود که اشک مهمون چشمامون شده. هر چی که بوده الان کنار همیم و این باعث خوشحالی ماست.

این از نحوه آشنایی و اومدن من به این سایت حالا شما از خودتون و اینکه چطور شد اومدید اینجا برامون بگید...

برای همه شرکت کنندگان تو این تایپک به رسم یادبود نشانی تقدیم میشه

دلتون و لبتون خندون عزیزان::لاوی

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • Ana.A

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,374
    امتیاز واکنش
    4,998
    سلام
    خب خیلی از عضویت من نمی گذره ولی منم دنبال یه رمانی میگشتم که اسمش را فراموش کرده بودم ولی جزئیاتش یادم بود وخب وقتی فهمیدم تو انجمن یه بخشی برای پیداکردن رمان های گمنام هست عضو شدم وبعد هم عضو تیم اشکارت شدم بیشتر با انجمن آشنا شدم
    ممنون از همه اعضای کادر مدیریت واقعا همگی خسته نباشید.
    و ممنون از بچه هایی که صمیمانه من رو توجمعش پذیرفتن

راستی تولد نگاه هم مبارک
    congratualtions-smiley.gif

آخرین ویرایش:

_M.s_

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,915
    امتیاز واکنش
    9,789
    عهههه؟ مبارکهههههه ایشالا که همینجوری پرقدرت ادامه می دیم :aiwan_light_bdslum: :campeon4542:
    من اولا می خواستم رمان بنویسم، بعد ایده م رو برای ناظر فرستادم گفت که رد میشه. بعدش رفتم تو یه سایت دیگه و تایید شد ولی براش تاپیکی نزدم. من خودم می دونستم که موضوعش تکراریه ولی با این حال اونجا تایید شد::brokenheartpurple:aiwan_light_sddsdblum::aiwan_light_sddsdblum::aiwan_light_sddsdblum::aiwan_light_sddsdblum: خلاصه که فهمیدم باید بیام بچسبم به اینجا:aiwaffn_light_blum::campeon4542: خوشحالم که چسبیدم:campe45on2:
    و در آخر ممنون از مدیر ها خوب و زحمتکش که این انجمن رو بعد از سال ها سرپا نگه داشتن:campeon4542::aiwan_light_girl_pinkglassesf:

^M.Sajdeh.76

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,650
    امتیاز واکنش
    7,439
    سلام دوستان عزیز
    اول سالگرد و یه جورایی تولد سایت رو تبریک میگم و واقعا خوشحالم که این انجمن درست شد تا کسایی مثل من نوشتن رو اصولی یاد بگیرن...
    من اولین بار سال ۹۸ وارد انجمن شدم ولی چون جرئت کاری نداشتم و میترسیدم از نوشتن و یه جورایی از انجمن سر درنمیاوردم رهاش کردم تا اینکه مرداد امسال با لینک یکی از دوستان وارد انجمن شدم و ثبت نام کردم فضای دوستانه و کمک های بی توقع دوستان و جو خوبش باعث شد ته دلم گرم بشه که کسایی هستن که بی بهونه حواسشون بهم هست. واقعا عاشق فضا و دوستان شدم و هر وقت یکی کم پیدا میشه خیلی عجیب دلم واسش تنگ میشه و خداروشکر که دوستای خوبی پیدا کردم که برام خیلی عزیزن و خیلی کمکم میکنن... ::قلب :aiwan_light_heart:

از نگاه خانم بابت طراحی و ساخت این انجمن واقعا تشکر میکنم.
    از همه دوستانی که انقدر بی هوا هوامو دارند ممنونم و تولد انجمن رو به همه نگاهی ها تبریک میگم.
    امیدوارم همه تواین انجمن موفق باشند. ::inlove :aiwan_lggight_blum:

🍫 Dark chocolate

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,828
    امتیاز واکنش
    38,895
    یادمه از کلاس هفتم شروع کرده بودم به رمان خوندن. اول از یه سایت دیگه رمان می‌گرفتم و نگاه زیاد برام شناخته شده نبود. ی‌بار ک سرچ زدم دانلود رمان جدید نگاه رو برام آورد. بعد اون موقع وقتی بود که اکثر رمانا جلد نداشتن به جای جلد عکس قهوه و فنجون و اینا میذاشتن فک کنم. امتحانی چنتا رمان دانلود کردم و بعدش شدم طرفدار پر و پا قرص.
    یعنی در حدی ک تند تند رمانا رو مبخوندم تموم میکردم هی میرفتم سایت ببینم رمان جدید چی میاد. همه رمانا رو از بر بودم.
    خلاصه نمیدونستم انجمن دارع تا اینکه یکی از دوستام گفت اره قضیه اینطوریه فلان. ولی وقتی اومدم فیـلتـ*ـر بودش. ی فیـلتـ*ـر شکن رایگان ریختم انجمن برام اورد. از خوشحال تاشب تو اتجمن می چرخیدم.
    ب قول سمیرا هیچب هم بلد نبودم و رمان نویسی به قول دوستم تو این انجمن هفت خوان رستم داشت ک باید ازش رد میشدی. :aiwan_light_blumf: :aiwan_light_mosking:

قبل ازون تو سایت نگاه میدیدم بچه ها برا رمان نظر گذاشتن نویسنده جوابشونو داده میگفتم وای خوش به حالش با نویسندع حرف زده. ینی چیزی در حد سلبریتی معروف 25r30wi
    تا اینکه کم کم خودم نویسنده شدم...
    هیچ وقت فکر نمی‌کردم ژیلایی ک روزی پونصد صفحه رمان میخوند و حتی تو خیالاتش زندگی می‌کرد ثانیه به ثانیه.... یه روز ب این مسیر بیاد...
    ولی خب شد دیگه.
    سالگرد تاسیس به همه مبارک.
    اینم مال من؛)
    هرچند زیاد چیز عجیب و خاصی نیست.

آخرین ویرایش:

✿◕ ‿ ◕✿love is god✿◕ ‿ ◕✿

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    112
    امتیاز واکنش
    722
    مبارک باشه
    y%20(697).gif

با اینکه خیلی مقطعی اینجا بودم اما
    همیشه جو صمیمیش واون حس قشنگی که توش موج میزنه رو دوست داشتم

با ادمای عزیزی هم آشنا شدم که زیبایی اینجا رو برام دوچندان کرده
    ممنون بابت تولد نگاه
    ممنون از همه عزیزانی که با تمام مشکلات اینجا رو نگه داشتن

پدر

سمیرای عزیزم
    سیما شیوا

وهمه اعضای نگاه:aiwan_light_heart:
    ممنون که هستید و نگاه هست
    y%20(682).gif

آخرین ویرایش:

mah.s.a

۰•● ملکه الیزابت ●•۰
    مترجم انجمن
    ارسالی ها
    4,490
    امتیاز واکنش
    10,641
    اول اینکه تولد نگاه رو به همه تبریک میگم.
    آشنایی من با نگاه اینطور بود که من داشتم دنبال یه سایت برای طراحی میگشتم، کلمه‌ی نگاه رو که سرچ کردم اول نگاه دانلود اومد بالا، منم اشتباهی دستم رفت روش و با نگاه آشنا شدم، از اونجایی هم که خیلی اهل کتاب و رمان بودم و هستم دیگه اینجا موندگار شدم.

:aiwan_light_heart: :aiwan_light_heart: :aiwan_light_heart:

Angel of Fate

.
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,346
    امتیاز واکنش
    12,233
    سلام به همگی:biggfgrin:
    خیلی خیلی تبریک میگم چون حتما برای هممون این سالگرد خیلی با ارزشه چون منبع این جمع دوستانه و صمیمیه
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!

آشنایی من حدود یه سال نیم اینا بود که داشتم وب گردی می‌کردم راجب رمانا و تو یکی از تصاویر از جلدهای نگاه رو دیدم اگه اشتباه نکنم، از جلدهای خانم سدنا بهزاد بود و خیلی از طراحیشون خوشم اومد. اون موقع تازه کارکردن با فتوشاپ رو شروع کرده‌بودم و خیلی مشتاق شدم برای اینکار و تصمیم گرفتم ثبت‌نام کنم. اون لحظه اصلا فکر نمی‌کردم اینجا موندگار بشم اما رفته رفته با وجود صمیمیت کاربرا و صبوری مدیرا طوری شده یه روز نیام انجمن، روزم شب نمیشه :campe45on2::NewNegah (11):
    ممنونم بابت تلاش های مدیران و تمامکاربرا بابت ایجاد و سرپا نگه‌داشتن این فضای خوب و عالـی:aiwan_light_king::aiwan_light_girl_pinkglassesf::aiwan_light_girl_pinkglassesf::aiwan_light_give_heart2::aiwan_light_give_heart2:

آخرین ویرایش:
    وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    54
    بازدیدها
    2,537
    پاسخ ها
    53
    بازدیدها
    3,229