سحر تبر و ملقب به دختر زامبی عوامل این شکلی شدنش|چهره اینستگرامی

• شروع کننده موضوع Narin_F
  • بازدیدها 240
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

تا چه اندازه از سحر میترسید

• اصلا

رای: 3 50.0%
  • کمی

رای: 3 50.0%
  • زیاد

رای: 0 0.0%
  • اینقد که خودمو خیس کردم

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    6

Narin_F

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
569
امتیاز واکنش
4,907
سحر تبر یا همان سحر تبار که دوست دارد خود را زامبی معرفی کند متولد (۱۳۷۶ ۳) اسفند است . این دختر بعد از ماجرای دنیا جهانبخت که در دنیای مجازی خیلی باز نشده بود این دختر با نشان دادن خود با چهره ای بسیار متفاوت علاقه مندان زیادی پیدا کرد . بعضی ها معتقد هستند سحر به دلیل شکست عشقی که خورده دوست دارد خودش را شبه عروس مرده بکند وبعض ها میگویندعمل جراحی روی او جواب نداده و این شکلی شده است ولی بعضی دیگر به این باورند، که او به دلیل بیماری که داشته چاق نشان داده میشد و او بسیار خودش را بسیار لاغر کرد و به این شکل در آمده است.

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • Narin_F

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    569
    امتیاز واکنش
    4,907
    با کمی جمع آوری اطلاعات دریافتیم که او تا ۱سال قبل باکمی گریم چهره نچندان حرفه ای خودش را این شکلی میکرد و خمیدگی رنگ های عجیبی که در عکس و فیلم های او دیده میشد کاری از فتو شاپ بود و خلاقیت او را نشان میداد. ولی سحر میگوید :من خودم این سبک زندگی را دوست دارم و میخواهم چهره متفاوتی داشته باشم. و بر اساس بسیاری دیگر از گفته هایش دریافتیم او با عمل جراحی خودش را این شکلی ساخته است. و سعی دارد خودش را ترسناک نشان دهد سحر-تبر-قبل-عمل.jpg shrtbr.jpg قبل و بعد

بارگیری (2).jpeg 1342824085-talab-org.jpg بارگیری.jpeg بارگیری (1).jpeg امید وارم نترسیده باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
    بالا