فوتبال داخلی سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز: از روز اول قول قهرمانی نداده بودم

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 228
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، تونی اولیویرا ظهر امروز در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: دربیها همیشه سخت بوده و این بازی برای دو تیم و هوادارانشان مهم است و ما سعی خواهیم کرد نتیجه لازم را کسب کنیم، چراکه هدف بزرگی به اسم قهرمانی داریم و به دنبال تحقق این هدف بزرگ هستیم.وی گفت: بازی فردا امتحان بزرگی است و نتیجه زحمات ما در سه بازی باقیمانده مشخص میشود و تراکتورسازی شانس اول قهرمانی است و نمیخواهم این فرصت بزرگ را از دست دهیم.سرمربی تیم تراکتورسازی به مشکلات پیش رو خود در کمبود بازیکن اشاره کرد و افزود: تیم تراکتورسازی در تمرینات خود 27 بازیکن دارد که سه دروازهبان و سه سرباز داریم و با کم کردن دو بازیکن مصدوم و دو بازیکن زیر 20 سال، در مجموع 16 بازیکن برای نوشتن در لیست داریم و سه بازی در لیگ و یک بازی آسیایی داشته و باید به نحوی برنامهریزی کنیم که بتوانیم در بازیهای خود با تمام قدرت در میدان حاضر شویم.اولیویرا در بخشی دیگری از مصاحبه خود خاطرنشان کرد: وظیفه من در تیم تراکتورسازی مشخص و تمرین دادن به بازیکنان است و من نباید با مسائل تدارکاتی تیم و زمین مسابقه کاری داشته باشم، اما نتیجه بازی تنها در زمین مسابقه مشخص نمیشود و مسائلی همانند زمین مسابقه و حتی تشریفات و تدارکات تیم نیز در نتیجه بازی تاثیرگذار هستند.وی تاکید کرد: در بازی با سپاهان فقط سه مدافع روی نیمکت داشتم و برای تکمیل لیست بازی نام بازیکنانی را مینویسم که میدانم به کار تیم نخواهند آمد و با چنین شرایط سختی به مصاف حریفان خود میرویم و در بعضی بازیها از بازیکنان در پستهای غیرتخصصی استفاده میکنم.تونی افزود: من موهایم را در جای دیگر سفید نکردم و تیم من در صدر جدول قرار داشته و انتظار داریم در بازیهای خانگی ورزشگاه مملو از تماشاگر شود و انتظار حضور تماشاگر بیشتری را در زمان مسابقه دارم.اولیویرا گفت: ما بایرنمونیخ و بارسلونا نیستیم و بازیکنان آنها را در اختیار نداریم و باید با این داشتههای خود فصل را ادامه داده و با چنگ و دندان صدرنشینی خود را حفظ کنیم.

برخی موضوعات مشابه

بالا