فوتبال خارجی سفیر رئالی، مشاور استراتژیک بارسا شد!

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 131
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
باشگاه بارسلونا جیمز کاستوس را به عنوان مشاور استراتژیک این باشگاه در ایالات متحده معرفی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه کاتالانی که به دنبال راه پیدا کردن به بازار آمریکاست، سال گذشته دفتری در نیویورک افتتاح کرد و همچنین مدرسه فوتبال و تیم زنان بارسا هم در آمریکا فعالیت شان را آغاز کردند.

کاستوس که پیش از این به عنوان سفیر آمریکا در اسپانیا و آندورا فعالیت کرده، مسئول ایجاد ارتباطات جدید بین بارسا و شرکای تجاری جدید در آمریکاست و قصد دارد به این باشگاه کمک کند تا به هدفش که درآمد 1 میلیارد یورویی در سال 2021 است، برسد.

01209052.jpg

کاستوس که با کمپانی های بزرگی از جمله HBOهمکاری کرده، در مورد پست جدید گفت:" من انگیزه زیادی دارم تا بین موسسات آمریکایی و باشگاه بارسلونا ارتباط برقرار کنم.

بارسا یکی از محبوب ترین برندهای دنیاست؛ نه فقط به خاطر آنچه در زمین به دست آورده، بلکه به خاطر آنچه در خارج از فوتبال انجام داده است.

این باشگاه تاثیر اجتماعی زیادی دارد و همکاری با آنها می تواند فواید زیادی برای موسسات بومی در آمریکا داشته باشد."

01209051.jpg

البته نکته جالب اینکه کاستوس بعد از قهرمانی اخیر رئال در لیگ قهرمانان، با انتشار توئیتی، خوشحالی اش را ابراز کرده بود.

برخی موضوعات مشابه

بالا