سلیمانی: از نظر من آرین خو تختی کاراته است

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 215
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
  • علیرضا سلیمانی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد دلیل عدم اعزام تیم ملی کاراته به اردوی مشترک با تیم ملی کشور آذربایجان، گفت: در حال حاضر 23 نفر در اردوی تیم ملی حضور دارند و هنوز ترکیب اصلی تیم ملی مشخص نیست. مدیر فنی تیمهای ملی وقتی اعزام تیم به آذربایجان را در اردوها اعلام کرد بنده از او خواهش کردم تا این اعزام لغو شود؛ چرا که به ما گفتهاند 6 تا 7 نفر را میتوانیم به آذربایجان اعزام کنیم و این در صورتی است که ما در حال حاضر 23 کاراتهکا در اردوی تیم ملی داریم. حالا شما خودتان را جای ما بگذارید، ببینید اگر در چنین شرایطی قرار داشتید، آیا حاضر بودید فقط تعدادی را به اردوی مشترک اعزام کنید.
  • وی در ادامه افزود: به اعتقاد من اگر چنین اتفاقی رخ میداد تیم چند تکه میشد و از این اتفاقا از لحاظ روحی و روانی برای نفرات حاضر در اردو اصلاً خوب نبود به همین دلیل آرینخو با خواسته بنده موافقت کرد و از اعزام تیم به آذربایجان صرفنظر کرد. هر چند که او میدانست پس از اینکه اعزام تیم ملی به آذربایجان لغو شود زیر باد انتقاد قرار میگیرد اما با این حال حرف ما قبول کرد.
  • سرمربی تیم ملی در ادامه گفت: ما اعلام کردیم یا همه نفرات حاضر در اردوها باید به کمپ بینالمللی آذربایجان بروند یا اینکه این اعزام لغو شود. ترکیب تیم ملی خردادماه مشخص میشود و پس از آن نفرات حاضر در اردوها اگر مسابقاتی پیش رو باشد همه با هم اعزام خواهند شد.
  • وی در پاسخ به این سؤال که دلیل اینکه شما در مصاحبههای خود مدعی شدهاید که تصمیم آرینخو تختیگونه بوده چیست، گفت: آرینخو از نظر من تختی کاراته است چرا که او را 40 سال است میشناسم. حالا ماندهام که چرا هرچه که من میگویم حاشیهساز میشود. به هر حال صحبتهایی که مطرح کردم نظر شخصی بنده است و از نظر من آرینخو پهلوان است.
  • وی در ادامه خاطرنشان کرد: خیلیهای دیگر، پیش از این مدعی بودند که آرینخو بزرگ کاراته است، اما حالا نمیدانم چه شده از وقتی که او فعالیت خود را در تیم ملی دوباره آغاز کرده همه میخواهند او را خراب کنند. به هر حال من دوست ندارم جواب کسی را بدهم و نه کاری با کسی دارم و فقط هدفم موفقیت تیم ملی کاراته ایران است.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

برخی موضوعات مشابه

بالا