سونی و Epic Games با سازنده ی Lost Soul Aside تماس گرفته اند

• شروع کننده موضوع Maedeh.z
  • بازدیدها 240
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Maedeh.z

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
605
امتیاز واکنش
1,150
43217147012630612434_LostSoulAside-6.jpg

امروز، سازنده ی بازی "یانگ بینگ"(Yang Bing) در فیس بوک برنامه هایش را برای آینده، شرح داد.

وی گفت:"از همگی متشکرم. کار های زیادی برای انجام دادن مانده، پس نمی توانم بلافاصله به پیام هایتان و درخواست های دوستی شما جواب دهم. سعی می کنم آن ها را جواب دهم اما بابت تاخیر متاسفم. من ساخت محتویات جدید را متوقف می کنم و برنامه ریزی در مورد آینده ی Lost Soul Aside را شروع می کنم. افراد خوب زیادی مایل به کمک هستند، اما لطفا صبر کنید تا برنامه آماده شود. از پشیتیبانیتان بسیار ممنونم. و باید از دوست من "گویدو ریویا"(Guido Rivia) برای مدیریت صفحه ی طرفدران Lost Soul Aside تشکر کنم. مردم به من پیشنهاد انجام Kickstarter را می دهند. از شما ممنونم.

وقتی که برنامه آماده شد، ممکن است این کار را انجام دهم. در حال حاضر Kickstarter مسئولیت های زیادی را برای من به همراه دارد و قادر به بر عهده گرفتن آن ها نیستم. دیروز نظرات زیادی را خواندم، بابت تشویق های شما و بابت درخواستتان برای کمک به من ممنونم. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که از شما ممنونم. بعضی ها گفتند که برای ساخت بازی خودشان انگیزه گرفتند، من خوشحالم که کسی هستم [که این انگیزه را به آن ها داده است] با اینکه من هم فقط یک سازنده ی معمولی هستم. باز هم ممنونم."

او همچنین پیام دیگری که حاوی خبر خوبی بود، ارسال کرد. به نظر می آید Epic Games و سونی، با او تماس داشته اند.

"سلام. باید از همگی تشکر کنم. تا به حال مشغول جواب دادن به پیام ها بوده ام. کمی خسته ام اما واقعا خوشحالم که پیام های گرمی که برای من فرستاده اید را می بینم. افراد زیادی برای کمک در [ساخت] Lost Soul Aside پیش من آمدند، شما به من انگیزه دادید، واقعا به هیچ وجه این انتظار را نداشتم. افراد خوب زیادی از اقصی نقاط جهان و اقصی نقاط مختلف. حرفی نمی توانم بزنم جز اینکه از شما ممنونم دوستان. وقتی برنامه ام را آماده کردم از شما درخواست کمک می کنم. واقعا توسط شما و هر کسی که مرا تشویق کرد و مایه ی آرامش من بود، انگیزه گرفتم. از همگی ممنونم.

با اینکه من فقط یک سازنده ی عادی هستم، سعی می کنم شما را ناامید نکنم. همه ی شما مایه ی افتخار من هستید. باز هم ممنونم. خبرهای خوبی نیز وجود دارند، با من توسط Epic Games و سونی تماس گرفته شده است. نمی دانم که می توانم از کمکشان بهره مند شوم یا خیر. اما این موضوع، واقعا به من اعتماد به نفس می دهد که [ساخت] Lost Soul Aside را به اتمام برسانم. اینجا نیمه شب است و فردا به پاسخ دادن به پیام هایتان ادامه می دهم. بابت تاخیر متاسفم و سعی می کنم که به تک تک شما جواب دهم. باز هم از همگی ممنونم."

با اینکه نباید از این تماس ها انتظارات زیادی داشته باشیم، خیلی خوب است که می بینیم ناشران متوجه تلاش زیاد "یانگ بینگ" شده اند. امیدواریم این موضوع به وی کمک کرده تا بتواند به اهداف نهایی خود در ساخت بازی دست یافته و به ما اجازه تجربه بازی را ، حال دیر یا زود ، بدهد.

برخی موضوعات مشابه

Z
پاسخ ها
0
بازدیدها
269
Zhinous_Sh
Z
بالا