جالب و دانستنی شاهزاده خانم کشور موناکو و دوقلوهای بازیگوشش +تصاویر

• شروع کننده موضوع CAPRICORN
  • بازدیدها 692
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
12,639
امتیاز واکنش
28,246
پرنسس چارلین موناکو و دوقلوهایش

پرنسس چارلین کشور موناکو
یک سال پیش برای اولین بار مادر شد و ثابت کرده که به طور غریزی مادری را آموخته است.

در ویدئویی که به تازگی از سوی کاخ موناکو منتشر شده، پرنسس چارلین را با دوقلوهای یک ساله بازیگوشش یعنی پرنس جاکوز و پرنسس گابریلا نشان می دهد.

yhujly1am41gxtt104dm.jpg

پرنسس چارلین ، همسرش پرنس آلبرت و دوقلوهایشان گاربریلا و جاکوز

پرنسس چارلین و همسرش پرنس آلبرت در این ویدئو ،مصاحبه ای به زبان انگلیسی و فرانسوی انجام داده و درباره زندگی شان به عنوان والدین دو فرزند کوچک صحبت کردند.

چارلین 37 ساله و آلبرت 57 ساله دوقلوهای خود را "بسیار فعال" "بسیار بازیگوش" ،کاملا دوست داشتنی توصیف کردند و اظهار داشتند اگرچه گذراندن وقت با آنها بسیار جالب و سرگرم کننده است ولی بسیار کار می طلبند!

lpv7exxvuouhmtn2qd4p.jpg

خانواده سلطنتی موناکو به همراه دوقلوهایشان

پرنس آلبرت می گوید همسرش از عهده وظایف مادرانه "شگفت انگیز" برمی آید و در ادامه صحبت هایش افزود:"بسیار خوشحالم که او تا جایی که می تواند اوقاتش را با آنها می گذراند. من نشنیدم هرگز آنها بهانه بگیرند، بله البته وقتی گرسنه هستند (بهانه می گیریند) ولی هرگز سر وصدا نمی کنند مگر وقتی در حال بازی باشند."

آلبرت درمورد شباهت دوقلوها نیز ادامه داد: "بیشتر مردم می گویند گابریلا بیشتر از جاکوز شبیه من است ... من قطعا فکرمی کنم هر دو آنها تا حدی شباهت به چارلین دارند. ولی به هرحال هنوز زود است تا دراین مورد قضاوت کنیم."

mg5gl3scxzyajshkde.jpg

پرنسس چارلین و پسرش شاهزاده جاکوز

snr8z3olnl5oycezrn3v.jpg

شاهزاده خانم موناکو و دوقلوهای یک ساله اش

tvxpe02u7u8qnzkhoet.jpg

تصاویری از ویدئوی منتشر شده از کاخ موناکو به مناسبت کریسمس

eao8ta3v8n34r1klzop0.jpg

پرنسس گابریلا یک ساله

e39j34s5ndwea2yvsuh5.jpg

پرنسس جاکوز یک ساله

09thppl9vvc1wu94btyb.jpg

عکس کارت کریسمس این خانواده

این مصاحبه درست بعد از رونمایی از کارت کریسمس این خانواده انجام شد، کارتی که برای اولین بار آنها را یک خانواده چهارنفره نشان می دهد.

پرشین وی

برخی موضوعات مشابه

بالا