فوتبال داخلی شاه‌علیدوست: دایی برای گرفتن حق تیم اعتراض می کند

ShAdMeHr_AgHiLi

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,272
امتیاز واکنش
9,180
به گزارش "ورزش سه"، روزبه شاه علیدوست بازیکن تیم سایپا در مورد کسب پیروزی برابر مشکی پوشان در یک دیدار جنجالی به خبرنگاران گفت: ما بازی را خوب شروع کردیم و به گل هم رسیدیم. بازی حساس بود و هر دو تیم برای بردن به زمین آمده بودند. بازی خیلی فیزیکی بود و به همین علت کارت زرد و قرمز زیادی داشت. خدا را شکر توانستیم سه امتیاز را بگیریم. به هر حال طبیعی است؛ آنها آمده بودند ببرند و ما هم می خواستیم در زمین خودمان ببریم.

وی در خصوص از دست رفتن موقعیت های زیادی گلزنی عنوان کرد: این هم خودش جای امیدواری دارد که می توانیم موقعیت های زیادی ایجاد کنیم ولی باید در استفاده از موقعیت ها تمرکز بیشتری داشته باشیم.

شاه علیدوست که بعد از سال ها حضور در سایپا حالا به عنوان کاپیتان بازیکنی تاثیرگذار و مهم در تیم است در این خصوص می گوید: من سال ها در سایپا بودم و از آقای ابراهیم صادقی الگو گرفتم. خدا را شکر الان این افتخار را دارم که بچه ها به حرفم گوش می کنند و من هم صحبت های کادر فنی را به بازیکنان انتقال می دهم.

هافبک تیم سایپا در مورد اینکه دایی با فریادها و اعتراضاتش روی عملکرد داوران تاثیر می گذارد و قصد به هم ریختن تمرکز آنها را دارد، تاکید کرد: اصلا علی دایی اینطوری نیست و خدا شاهده در زمین بارها به ما می گوید که اصلا اعتراض نکنید. شما روی صحنه ای که عباس زاده گل زد و آفساید گرفته شد و کارت زرد گرفت، آقای دایی را ببینید که هیچ اعتراضی نمی کند ولی در مواقعی که 60 70 درصد احساس می کند حقش پایمال می شود، اعتراض می کند. آقای دایی همیشه به جامعه داوری احترام می گذارد و امیدوارم این نگاه به آقای دایی عوض شود.

برخی موضوعات مشابه

بالا