شخصیت‌ پردازی حرفه‌ای | Mr.Ebham مدرس نویسندگی انجمن نگاه دانلود

Mr.Ebham

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
141
امتیاز واکنش
3,833
امیدوارم حال همه شما عزیزان عالی باشه.

دخترا و اندک پسرای گلم می‌دونم خیلی وقته که بدقول شدم ولی مشکلات زندگی آدم رو رها نمی‌کنه.

البته تو این مدتی که به مجازی کمتر دسترسی داشتم بیکار نموندم. نویسنده خاص دیگه داره تبدیل میشه به یه کتاب جمع و جور و عالی که خودم می‌خونمش کیف می‌کنم! اما هنوز خیلی کار داره. تصمیم نگرفتم به چه شکل منتشر بشه. شاید مجازی یا شاید چاپی.

متاسفانه به همین دلیل دیگه نمی‌تونم نویسنده خاص رو ادامه بدم. البته که پستا برداشته نمیشن. چون ساختار کتاب خیلی با تاپیک متفاوته. اما همچنان باهم دیگه کار داریم!

همونطور که از این عنوان پیداست قراره باهم شخصیت پردازی رو حرفه‌ای تر بررسی کنیم. قبلا تو نویسنده خاص این مورد رو دیدین و از اهمیت شخصیت پردازی چقدر صحبت کردیم. سعی می‌کنم یه کم از شیوه آموزش نویسنده خاص فاصله بگیرم و روی آموزش مشارکت‌محور تمرکز داشته باشم که شما هم بتونین توی تاپیک نقش داشته باشین.

در ابتدا ممکنه یه کم مطالب با نویسنده خاص مشترک بشه اما صبور باشین. چون آموزش صفر تا صده نمی‌تونم از اون مطالب صرف نظر کنم. البته قول میدم هرچیزی رو که قبلا بررسی کردیم، به صورت گسترده‌تر شرح میدم که همه دوستان بتونن از تاپیک استفاده داشته باشن.

توصیه اکید دارم این تاپیک رو بخونین! واقعاً چیزی به من نمی‌رسه. حتی اگه دوست نداشتین لایک هم نزنین. ولی تو رو خدا بخونین! بذارین این ضعف مریض نوشته‌های مجازی رو باهم کمش کنیم.

سوالی داشتین حتما بپرسین.

برخی موضوعات مشابه

بالا